Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1561   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2555 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 14/12/2016 - 21:12

Η caudabe για μια εβδομαδα επιλεγμενες θηκες με την κοκκινη ενδειξη sale με εκπτωση 50% χωρις κωδικο.


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1562   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 15/12/2016 - 01:03

Η caudabe για μια εβδομαδα επιλεγμενες θηκες με την κοκκινη ενδειξη sale με εκπτωση 50% χωρις κωδικο.

Βάζεις και 9to5toys να πάρεις επιπλέον "δωράκι".


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 15/12/2016 - 01:03

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1563   iMov

iMov

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 15/12/2016 - 09:35

Η caudabe ποσο καιρό κάνουν να έρθουν μου την έστειλαν 1/12 και ακόμη άφαντη και το Τρακ κολλημένο από 5 του μήνα


Sent from my iPhone using Tapatalk

30/11 έλαβα email ότι έφυγε και παρέλαβα 13/12


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1564   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/12/2016 - 10:17

Εγω παρελαβα χτες 2 θηκες caudabe απο 1/12/16 που φανηκε στο λινκ που μου εστειλαν στο email,οποτε σημερα σε βλεπω να παραλαμβανεις.Απλα να ξερεις στα ελτα οταν μπαίνεις να τσεκαρεις το tracking number δεν φαίνεται γιατι δεν ειναι συστημενο οποτε εχε το νου σου γιατι θα στο αφησει πορτα ο ταχυδρομος μην στον τσιμπησει κανενας ''ποντικος''.

Οπως προανεφερα πιο πανω παιδια αγορασα 2 θηκες η μια veil black και μια seath.Στην veil παιζει λιγο το κινητο μεσα εσας ειναι σφιχτή??λετε να τους ενημερωσω? 


Τελευταία επεξεργασία από: arxontas77, 15/12/2016 - 10:17


#1565   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 15/12/2016 - 10:33

Εγω παρελαβα χτες 2 θηκες caudabe απο 1/12/16 που φανηκε στο λινκ που μου εστειλαν στο email,οποτε σημερα σε βλεπω να παραλαμβανεις.Απλα να ξερεις στα ελτα οταν μπαίνεις να τσεκαρεις το tracking number δεν φαίνεται γιατι δεν ειναι συστημενο οποτε εχε το νου σου γιατι θα στο αφησει πορτα ο ταχυδρομος μην στον τσιμπησει κανενας ''ποντικος''.
Οπως προανεφερα πιο πανω παιδια αγορασα 2 θηκες η μια veil black και μια seath.Στην veil παιζει λιγο το κινητο μεσα εσας ειναι σφιχτή??λετε να τους ενημερωσω?

Μόνο σε μένα ήρθε η caudabe συστημένη; Επειδή δεν ήμουν σπίτι άφησε σημείωμα και πήγα στα ΕΛΤΑ και την πήρα .


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1566   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/12/2016 - 10:39

Μόνο σε μένα ήρθε η caudabe συστημένη; Επειδή δεν ήμουν σπίτι άφησε σημείωμα και πήγα στα ΕΛΤΑ και την πήρα .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτο νομιζω δεν ειναι συστημενο απλα εκανε τα προβλεπομενα ο ταχυδρομος και σου λεει μην του την αφησω χύμα να αφησω ενα χαρτακι να ερθει να την παρει μην την βουτηξει κανεις.Σε μενα αφησε το δεμα στην πορτα κατω της πολυκατοικιας.... :blush:



#1567   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 15/12/2016 - 10:41

Εμένα μόλις μου άφησε σημείωμα ότι έχω δυο απλά δέματα στο ταχυδρομείο άντε να τρέχω πάλι πφφ τελευταία πολύ σημείωμα πέφτει δεν φέρνουν τίποτα σχεδόν σπίτι τι γίνετε


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1568   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 15/12/2016 - 10:43

Αυτο νομιζω δεν ειναι συστημενο απλα εκανε τα προβλεπομενα ο ταχυδρομος και σου λεει μην του την αφησω χύμα να αφησω ενα χαρτακι να ερθει να την παρει μην την βουτηξει κανεις.Σε μενα αφησε το δεμα στην πορτα κατω της πολυκατοικιας.... :blush:


Α μάλιστα δεν το ηξερα[emoji846] Κύριος τότε ο ταχυδρόμος μου! [emoji16][emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1569   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 15/12/2016 - 13:00

Η Rhinoshield -15% με κωδικό XMAS στο Checkout.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1570   RedMike7

RedMike7

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:RedMike77

Δημοσίευση 15/12/2016 - 13:13

Την επόμενη βδομάδα θα μου κάνω δώρο γενεθλίων το iPhone 7 Matte Black 32GB και έχω καταλήξει σε μια θήκη και μια μεμβράνη/γυαλί.

 

Θα ήθελα την γνώμη σας, αν κάποιος έχει πάρει τα παρακάτω:

 

Θήκη: Spigen® Ultra Hybrid™

 

Glass: Spigen® GLAS.tR SLIM™

 

ΥΓ.

Γνωρίζει κανείς αν η μεμβράνη αυτή μπορεί να εφαρμόσει και σε iPhone 6; Το ρωτάω γιατί έχω βρει σε καλή τιμή το πακέτο με 2 μεμβράνες, οπότε αν εφαρμόζει θα πάρω αυτό.

ΥΓ2.

Η μεμβράνη/γυαλί είναι εύκολη στην τοποθέτηση;


Τελευταία επεξεργασία από: RedMike7, 15/12/2016 - 13:20


#1571   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/12/2016 - 00:53

Το άλμα το έκανα . Δεν ξέρω αν το έχει κάνει κάποιος άλλος αλλά αν δεν του έβαζα τις μεμβράνες θα έσκαγα .

 

Αποτελέσματα .

Πολύ καλύτερο από όσο νόμιζα και στην τοποθέτηση αλλά και στην εμφάνιση έχει γίνει πολύ ξεχωριστό .

Θέλει αρκετή υπομονή και πιστολάκι για να γίνει εργοστασιακή δουλειά μου πήρε αρκετό χρόνο για να γίνει 90% τέλειο στα δικά μου μάτια .Λέω 90% γιατί 100% δεν έχω δει ακόμα πουθενά ειδικά σε αυτοκόλητα .Το καλό είναι ότι βγαίνει εύκολα και δεν είναι όπως βάζουμε μεμβράνες να κολλάει δυνατά .

Για μια αλλαγή για μερικές ημέρες νομίζω είναι μια χαρά πάντως .

 

Τώρα για το πόσο δύσκολα είναι να μπει είναι περίπου 8,5/10 .Θέλει υπομονή μια λάθος κίνηση νευριάζεις και το πετάς στα σκουπίδια .

 

Ανεβάζω μερικές φωτογραφίες αν και πιστεύω ότι οι φωτογραφίες το αδικούν πολύ .Η πλάτη πίσω είναι απλά τρέλα πάντως .

 

 

Συνημμένα αρχεία


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1572   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 16/12/2016 - 01:11

Το άλμα το έκανα . Δεν ξέρω αν το έχει κάνει κάποιος άλλος αλλά αν δεν του έβαζα τις μεμβράνες θα έσκαγα .

Αποτελέσματα .
Πολύ καλύτερο από όσο νόμιζα και στην τοποθέτηση αλλά και στην εμφάνιση έχει γίνει πολύ ξεχωριστό .
Θέλει αρκετή υπομονή και πιστολάκι για να γίνει εργοστασιακή δουλειά μου πήρε αρκετό χρόνο για να γίνει 90% τέλειο στα δικά μου μάτια .Λέω 90% γιατί 100% δεν έχω δει ακόμα πουθενά ειδικά σε αυτοκόλητα .Το καλό είναι ότι βγαίνει εύκολα και δεν είναι όπως βάζουμε μεμβράνες να κολλάει δυνατά .
Για μια αλλαγή για μερικές ημέρες νομίζω είναι μια χαρά πάντως .

Τώρα για το πόσο δύσκολα είναι να μπει είναι περίπου 8,5/10 .Θέλει υπομονή μια λάθος κίνηση νευριάζεις και το πετάς στα σκουπίδια .

Ανεβάζω μερικές φωτογραφίες αν και πιστεύω ότι οι φωτογραφίες το αδικούν πολύ .Η πλάτη πίσω είναι απλά τρέλα πάντως .

Το αυτοκόλλητο είναι slickwraps; Καλή δουλειά btw αλλά θα προτιμούσα το μαρμάρινο λουκ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1573   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/12/2016 - 08:51

Το αυτοκόλλητο είναι slickwraps; Καλή δουλειά btw αλλά θα προτιμούσα το μαρμάρινο λουκ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Της xtremeskins είναι .Καλά γούστα είναι αυτά ;-) 


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1574   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 16/12/2016 - 10:30

Επειδή έχω βάλει αυτοκόλλητα πολλές φορές, σε άλλες εφαρμογές όμως, όχι σε κινητά, και έχω μια ιδέα, πως κάνεις το σημείο με το σήμα ή τις τρύπες του ηχείου κάτω ή το home button να είναι τέλεια κεντραρισμένα? Έχει ήδη έτοιμα κοψίματα ή τα κόβεις εσύ μετά, γιατί μου φαίνεται δύσκολο να κεντράρουν όλα αυτά.



#1575   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/12/2016 - 14:08

Επειδή έχω βάλει αυτοκόλλητα πολλές φορές, σε άλλες εφαρμογές όμως, όχι σε κινητά, και έχω μια ιδέα, πως κάνεις το σημείο με το σήμα ή τις τρύπες του ηχείου κάτω ή το home button να είναι τέλεια κεντραρισμένα? Έχει ήδη έτοιμα κοψίματα ή τα κόβεις εσύ μετά, γιατί μου φαίνεται δύσκολο να κεντράρουν όλα αυτά.

 

Τα έχει έτοιμα κεντραρισμένα μόνο με μια καρφίτσα τα αφαιρείς τα περιτά κομμάτια και είσαι έτοιμος . 

 

Υπάρχει και discount για όποιον θέλει διεύθυνση εδώ 

 

και εκπτωτικός κωδικός εδώ .Συνημμένο αρχείο  5a81d7b4-00d1-4492-a78f-ffa46a0ed3cd.jpg   69.9KB   62 λήψεις


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες