Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Apple Watch Series 4: Πρώτες εντυπώσεις/πληροφορίες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2681 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#526   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/12/2018 - 12:25

Πιθανόν να είναι σφιχτή.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#527   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 11/12/2018 - 12:28

Πιθανόν να είναι σφιχτή.

Καμία σαν την γνήσια που να μας κάνει σίγουρα έχουμε υπόψιν? Αλλιώς θα καταφύγω στην γνήσια να τελειώνουμε.



#528   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/12/2018 - 14:10

Για φορτιστή μιλάς ή Stand?

 

Αυτό νομίζω κάνει με το παραπάνω.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#529   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 11/12/2018 - 14:14

Για φορτιστή. Καλός φαίνεται ο συγκεκριμένος που έστειλες.

 

Stand παρέλαβα σήμερα το παραπάνω της Spigen.

Έχω μια μικρή αμφιβολία πως κάνει για το aw4 γιατί το βλέπω ότι δεν κάθεται καλά στο κέντρο (αναφέρει συμβατότητα για aw1-3 - υπέθεσα πως κάνει και για 4), σαν να είναι λίγο μετατοπισμένη η τρύπα του σταντ σε σχέση με το που κάθεται το aw, αλλά δεν έχω φορτιστή μαζί μου για να το τσεκάρω. Θα το δω το βράδυ στο σπίτι. 



#530   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 11/12/2018 - 20:13

παιδια συγγνώμη για τη διαφήμιση αλλά ερωτεύτηκα. Βαρέθηκα με τις κ*λοκινεζιές που δεν κάνουν δουλειά και αγόρασα αυτό το προστατευτικό οθόνης απο αγγλία. https://mediadevil.c...ear-magicscreen

 

ειχα ξανα αγορασει απο αυτους και ημουν ενθουσιασμενη. τωρα αυτο ειναι ΑΨΟΓΟ. τελεια εφαρμογη, δεν επηρεάζει την λειτουργικότητα και εκανε περιπου 5 μερες να ερθει απο αγγλια. η συσκευασία περιλαμβάνει 3 προστατευτικά οθόνης


Τελευταία επεξεργασία από: sevarton, 11/12/2018 - 20:14


#531   ramnoz

ramnoz

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 11/12/2018 - 20:24

Ήρθε σήμερα και το δικό μου από Document. το silver με το sport loop. Το βρήκα ξημερώματα Κυριακής άμεσα διαθέσιμο από το site και το παρηγγειλα αμέσως. Σήμερα πρωί ήταν στα χέρια μου. 

Εντυπωσιακή η οθόνη, για όσους είχαν παλιότερα μοντέλα η διαφορά μεγέθους είναι αισθητή και πολύ ικανοποιητική. Το ηχείο στην ανοιχτή ακρόαση πλέον είναι πολύ καλύτερο. Απόλυτα ικανοποιημένος. Τα καινούρια faces πολύ βολικά με πολλές πληροφορίες.

Συνημμένα αρχεία



#532   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 11/12/2018 - 23:06

παιδια συγγνώμη για τη διαφήμιση αλλά ερωτεύτηκα. Βαρέθηκα με τις κ*λοκινεζιές που δεν κάνουν δουλειά και αγόρασα αυτό το προστατευτικό οθόνης απο αγγλία. https://mediadevil.c...ear-magicscreen

ειχα ξανα αγορασει απο αυτους και ημουν ενθουσιασμενη. τωρα αυτο ειναι ΑΨΟΓΟ. τελεια εφαρμογη, δεν επηρεάζει την λειτουργικότητα και εκανε περιπου 5 μερες να ερθει απο αγγλια. η συσκευασία περιλαμβάνει 3 προστατευτικά οθόνης

Πόσο βγήκε με τα μεταφορικά ;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#533   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 12/12/2018 - 02:43

Τα μεταφορικά είναι 2 λίρες παραπάνω αν θες απλό ταχυδρομείο 5 λίρες αν θέλει κάποιος συστημένο και νομίζω 12 δε θυμάμαι στα σίγουρα αν θέλει κούριερ. Μου βγήκε λοιπόν 9,97 τελική τιμή με απλό ταχυδρομείο και ήρθε σε 5 μέρες.
Μέσα έχει μια συνοδευτική επιστολή που λέει ότι λόγω υλικού είναι πιο εύπλαστο από αυτά των κινητών όποτε τυχόν φυσαλίδες μην πάτε να το τρίψετε πχ με κάρτα για να φύγουν θα χαλάσει, αφήστε το και θα φύγουν μόνες τους σε 1-2 μέρες.
Εμένα πράγματι μια που είχε το πρωί τώρα αρχίζει να σβήνει...

Συνημμένα αρχεία



#534   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 12/12/2018 - 08:15

Τα μεταφορικά είναι 2 λίρες παραπάνω αν θες απλό ταχυδρομείο 5 λίρες αν θέλει κάποιος συστημένο και νομίζω 12 δε θυμάμαι στα σίγουρα αν θέλει κούριερ. Μου βγήκε λοιπόν 9,97 τελική τιμή με απλό ταχυδρομείο και ήρθε σε 5 μέρες.
Μέσα έχει μια συνοδευτική επιστολή που λέει ότι λόγω υλικού είναι πιο εύπλαστο από αυτά των κινητών όποτε τυχόν φυσαλίδες μην πάτε να το τρίψετε πχ με κάρτα για να φύγουν θα χαλάσει, αφήστε το και θα φύγουν μόνες τους σε 1-2 μέρες.
Εμένα πράγματι μια που είχε το πρωί τώρα αρχίζει να σβήνει...

Σε ευχαριστώ πολύ
Φαίνεται από τις φωτό ότι έχει άψογη εφαρμογή
Καλημέρα


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#535   Gi4nnis

Gi4nnis

    iPH User

  • 159 μηνύματα

Δημοσίευση 12/12/2018 - 14:40

Παιδιά σκέφτομαι να βάλω apple care στο aw4 !! Όταν μπαίνω στο site και βάζω το serial number κάπου έχει επιλογή περιοχής!! Ελλάδα δεν έχει, ποια περιοχή να επιλέξω πριν συνεχίσω, η δεν παίζει ρόλο ;;; Και επίσης όταν κάνω την αγορά θα έχω κάτι σαν απόδειξη το οποίο μπορώ να αποθήκευσω σε περίπτωση π χρειαστεί να επισκευάσω κάτι η απλά το βλέπουν αυτοί απ το serial number ότι έχω βάλει apple care στο ρολόι ;; Ευχαριστω !!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#536   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/12/2018 - 14:56

Δεν υπάρχει επίσημα AppleCare+ εδώ σε μας.

 

Απο Apple Store θα το κάνεις Online. Π.χ UK.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#537   CoMM4nd0

CoMM4nd0

    iPH User

  • 108 μηνύματα

Δημοσίευση 12/12/2018 - 15:10

Δεν υπάρχει επίσημα AppleCare+ εδώ σε μας.

Απο Apple Store θα το κάνεις Online. Π.χ UK.



Ποια είναι η γνώμη σ Νίκο,αξίζει ε ;;


Sent from my iPad using Tapatalk

#538   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 12/12/2018 - 15:13

Παιδιά σκέφτομαι να βάλω apple care στο aw4 !! Όταν μπαίνω στο site και βάζω το serial number κάπου έχει επιλογή περιοχής!! Ελλάδα δεν έχει, ποια περιοχή να επιλέξω πριν συνεχίσω, η δεν παίζει ρόλο ;;; Και επίσης όταν κάνω την αγορά θα έχω κάτι σαν απόδειξη το οποίο μπορώ να αποθήκευσω σε περίπτωση π χρειαστεί να επισκευάσω κάτι η απλά το βλέπουν αυτοί απ το serial number ότι έχω βάλει apple care στο ρολόι ;; Ευχαριστω !!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Θα βάλεις Αμερική να σου βγει 79 δολάρια ,νομίζω είναι το φθηνότερο.Μετα από 3-4 μέρες σου στέλνουν στο email την απόδειξη και την σύμβαση.Αλλα και στο Apple ID σου αν μπεις στο πεδίο my devices θα δεις ενεργή την apple care.
Αν πάθει κάτι το ρολόι δεν χρειζεται η απόδειξη αφού φαίνεται στο σύστημα των επισήμων διανομέων ανα τον κόσμο.Καλου κακού κράτησε εσυ το mail.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#539   Gi4nnis

Gi4nnis

    iPH User

  • 159 μηνύματα

Δημοσίευση 12/12/2018 - 15:15

Θα βάλεις Αμερική να σου βγει 79 δολάρια ,νομίζω είναι το φθηνότερο.Μετα από 3-4 μέρες σου στέλνουν στο email την απόδειξη και την σύμβαση.Αλλα και στο Apple ID σου αν μπεις στο πεδίο my devices θα δεις ενεργή την apple care.
Αν πάθει κάτι το ρολόι δεν χρειζεται η απόδειξη αφού φαίνεται στο σύστημα των επισήμων διανομέων ανα τον κόσμο.Καλου κακού κράτησε εσυ το mail.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Ευχαριστω... να υποθέσω το έχεις βάλει ε ;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#540   Gi4nnis

Gi4nnis

    iPH User

  • 159 μηνύματα

Δημοσίευση 12/12/2018 - 15:16

Καλύπτει και σπάσιμο οθόνης σωστά;; Δωρεάν κάλυψη η πρέπει να τσοντάρουμε κάποιο ποσό ;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)