Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

iPhone 14/Plus/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1267 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#871   imob

imob

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 04/11/2022 - 16:58

Και παραπάνω αλλά εμείς καθυστερήσαμε να παραλάβουμε γιατί μόλις βγήκε η συσκευή σε λίγο καιρό θα υπάρχουν συσκευές για όλους . Κάθε χρόνο έτσι είναι …

Μη φτάσουμε από νέο έτος για να αρχίσει να υπάρχει κονονική διαθεσιμότητα...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#872   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 04/11/2022 - 17:23

Μην περιμένετε εξομάλυνση του φαινομένου ειδικά τώρα που έρχεται το Black Friday διότι θα μπουκώσουν τα πάντα δυστυχώς.

#873   mkonitsiotis

mkonitsiotis

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2022 - 17:42

πάντως αν δεν έπρεπε να αλλάξω συσκευή λόγω της σπασμένης οθόνης που έχω στο κινητό, με την ξενερα που έχουμε φάει όλοι μας, πολύ δύσκολα θα περίμενα τόσο καιρό να πάρω συσκευή....συνήθως αγόραζα συσκευή μετά τα Χριστούγεννα 



#874   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 07/11/2022 - 07:22

Δύσκολα τα πράγματα για όσους περιμένουν 14 Pro & 14 Pro Max.

https://www.apple.co...one-14-pro-max/


Sent from my iPhone using Tapatalk

#875   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 07/11/2022 - 12:35

Δύσκολα τα πράγματα για όσους περιμένουν 14 Pro & 14 Pro Max. https://www.apple.co...one-14-pro-max/
Sent from my iPhone using Tapatalk

πωωωωω ρε φίλε!!καλη υπομονή σε όσους περιμένουν παιδιά δεν ξέρω γίνεται να ακυρώσετε τις παραγγελίες τώρα η τα έχετε ήδη πληρωμένα και πληρώνετε δόσεις χωρίς τηλέφωνο;

#876   mpohalos

mpohalos

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 07/11/2022 - 17:58

Πιθανόν να φέρνουν λίγα κάθε φορά αλλά να τα δίνουν σε πελάτες που έχουν ξεκινήσει να πληρώσνουν ( δόσεις ).

 

Σήμερα παρέλαβα απο Κωτσόβολο, παραγγελία 01/10,  iPhone 14 Pro Space Black 128GB



#877   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 07/11/2022 - 20:50

Είμαι από τους πρώτους που προπαράγγειλα το iphone 14 pro max (πλαίσιο), σε λίγες μέρες θα περιμένουμε σχεδόν δύο μήνες την παραλαβή του και βλέπουμε.

Νομίζω ότι δεν θα περιμένω άλλο, ήδη τα καταστήματα που εισάγουν μόνοι τους το iphone 14 pro max (κάνε αναζήτηση στο best price) έχουν ρίξει τις τιμές τους και συγκεκριμένα το δικό μου μοντέλο το έχουν 100 ευρώ φθηνότερα και με άμεση παραλαβή.

Όσο και να είχα καλή διάθεση να περιμένω τους επίσημους εισαγωγής η υπομονή τελείωσε.


Τελευταία επεξεργασία από: sotzyg, 07/11/2022 - 20:51


#878   dandri

dandri

    iPH Addict

  • 867 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2022 - 00:31

Εγώ στις 6/11/2022 μίλησα με Πλαίσιο. Εχω κάνει προπαραγγελία 11/10/2022 και δεν έχω παραλάβει



#879   Kargian

Kargian

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2022 - 01:55

Σημερινή επικοινωνία με προϊστάμενο στον Κωτσόβολο που έχω κάνει την παραγγελία. Μου είπες άλλες 15-20 μέρες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. Από τα λίγα που καταλαβαίνω είναι ότι ή δεν τηρούν σειρά προτεραιότητας ή παίζει ρόλο το χρώμα καθώς ελάχιστοι έχουν παραλάβει το μωβ που έχω παραγγείλει κι εγώ ενώ ο φίλος πιο πάνω παρέλαβε το μαύρο με παραγγελία αργότερα από εμένα πχ



#880   Jalynos

Jalynos

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα

Δημοσίευση 08/11/2022 - 15:55

Από πλαίσιο προπαραγγελια 19/09 για PM SB 512, τους έχω πάρει και 5-6 τηλέφωνα μέχρι σήμερα και ακόμα ειμαστε στο απόλυτο τίποτα, ούτε την παραμικρή ενημέρωση. Έχει νόημα να κάνω δεύτερη παραγγελία σε istorm ή κωτσοβολο (Γερμανό με την καμία) μπας και γίνει κάτι από εκεί ή να σηκώσω τα χέρια ψηλά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#881   dandri

dandri

    iPH Addict

  • 867 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2022 - 18:41

Από πλαίσιο προπαραγγελια 19/09 για PM SB 512, τους έχω πάρει και 5-6 τηλέφωνα μέχρι σήμερα και ακόμα ειμαστε στο απόλυτο τίποτα, ούτε την παραμικρή ενημέρωση. Έχει νόημα να κάνω δεύτερη παραγγελία σε istorm ή κωτσοβολο (Γερμανό με την καμία) μπας και γίνει κάτι από εκεί ή να σηκώσω τα χέρια ψηλά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Κοίταξε bestptice.gr



#882   NixName

NixName

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2022 - 21:13

Ακολουθεί συζήτηση με φίλο που μου έστειλε σε φώτο το 14 pm σε μωβ την 1η του Νοέμβρη...

Για να μην απορείτε εγώ περιμένω από άμαζον πλέον..

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: NixName, 08/11/2022 - 21:15


#883   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 08/11/2022 - 21:25

Όσο και αν το έχει χάσει και το Amazon φέτος το σίγουρο είναι ότι θα παραλάβεις ποιο γρήγορα από πλαίσιο .


Sent from my iPhone using Tapatalk

#884   Jalynos

Jalynos

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα

Δημοσίευση 09/11/2022 - 11:00

Όσο και αν το έχει χάσει και το Amazon φέτος το σίγουρο είναι ότι θα παραλάβεις ποιο γρήγορα από πλαίσιο .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δυστυχώς επειδή θα εκοβα τιμολόγιο στην εταιρεία που δουλεύω, μου είπαν από την εταιρεία να κόψω το τιμολόγιο στο πλαίσιο. Αλλά τώρα λέω να ακυρώσω την προπαραγγελια στο πλαίσιο έτσι για το γαμωτο και να ξανασχοληθω σε λίγους μήνες πάλι αλλά σε άλλο κατάστημα. Για amazon φαντάζομαι ότι δε γίνεται να κοπεί τιμολόγιο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: Jalynos, 09/11/2022 - 11:02


#885   jimdem

jimdem

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/11/2022 - 11:14

Δυστυχώς επειδή θα εκοβα τιμολόγιο στην εταιρεία που δουλεύω, μου είπαν από την εταιρεία να κόψω το τιμολόγιο στο πλαίσιο. Αλλά τώρα λέω να ακυρώσω την προπαραγγελια στο πλαίσιο έτσι για το γαμωτο και να ξανασχοληθω σε λίγους μήνες πάλι αλλά σε άλλο κατάστημα. Για amazon φαντάζομαι ότι δε γίνεται να κοπεί τιμολόγιο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εαν η εταιρία έχει ενεργοποιημένες τις ενδοκοινοτικές συναλλαγές τότε γίνεται κανονικά να κοπεί απο το Amazon. Απλά στο θέμα του iphone 14 νομίζω το Amazon πλέον έγινε χειρότερο τσίρκο απο το πλαίσιο.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)