Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορα Εφαρμογων-Poll


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Αγορα Εφαρμογων-Poll

Ποιος θα λεγατε πως ειναι ο μεσος αριθμος των επι πληρωμη εφαρμογων που αγοραζετε τον μηνα?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Ποσο ειναι η μεση τιμη αυτων των εφαρμογων?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.

Ποσες απο αυτες τις εφαρμογες σας ικανοποιουν,σε σχεση με την τιμη τους?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1   Levon

Levon

    iPH Enthousiast

  • 547 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:chaf1

Δημοσίευση 21/04/2012 - 20:48

another poll...haha

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/04/2012 - 17:53

Εγώ είχα δώσει γύρω στα 200 ευρώ στην αρχή αρχή μαζί με τον αδερφό μου (έχουμε το ίδιο account) και αγοράσαμε όλα τα βασικά (navigon, iwork, quickoffice, scanner, angry birds, avplayer και διάφορα άλλα).. αυτό πριν 3 χρόνια που είχα το 3Gs.. μετά πήρα το 4, 4s και αφού είχα τις βασικέςκ αι χρήσιμες εφαρμογές πλέον αγοράζω 2-3 τον μήνα μόνο το πολύ .. Γενικά πάνω από 5 ευρώ το μήνα σπάνια πολύ σπάνια ξοδεύω πλέον.. Μόνο ό,τι καινούριο βγαίνει χρήσιμο..

#3   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12705 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 24/04/2012 - 18:03

Έχω δώσει αρκετά χρήματα για εφαρμογές απο το 2009 που έχω iphone. Δεν έχω μετρήσει ακόμα ποσά έχω χαλάσει. Πλέον με το ζόρι 1-3 το μήνα λόγω του ότι θέλω το έχω. Εκτός βέβαια και αν βγει καμία καλή εφαρμογή.

Δεν συμπεριλαμβάνεται το γεγονός ότι η κοπέλα μου χρησιμοποιεί τον λογαριασμό μου και δεν φαντάζεστε το τι έχει κατεβάσει.


#4   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/04/2012 - 18:05

Έχω δώσει αρκετά χρήματα για εφαρμογές απο το 2009 που έχω iphone. Δεν έχω μετρήσει ακόμα ποσά έχω χαλάσει. Πλέον με το ζόρι 1-3 το μήνα λόγω του ότι θέλω το έχω. Εκτός βέβαια και αν βγει καμία καλή εφαρμογή.

Δεν συμπεριλαμβάνεται το γεγονός ότι η κοπέλα μου χρησιμοποιεί τον λογαριασμό μου και δεν φαντάζεστε το τι έχει κατεβάσει.


Μη μου πεις οτι εχεις την δικη σου πιστωτικη μεσα και η κοπελα σου αγοραζει με το account σου ο,τι θελει ..

#5   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 24/04/2012 - 18:34

Εγώ σπάνια αγοράζω εφαρμογές. Προτιμώ τις δωρεάν και αυτές που βγαίνουν σε προσφορά. Έχω αγοράσει κάποιες ελάχιστες μόνο που χρειάζομαι πραγματικά.Δεν νομίζω να έχω πληρώσει για περισσότερες από δέκα εφαρμογές συνολικά.

#6   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2089 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 25/04/2012 - 15:15

Kαι εγώ αγοράζω σχετικά συχνά, αλλά πλέον αφού οι απαραίτητες είναι στο κινητό μου, πολύ μετριασμένες είναι οι νέες εφαρμογές. iWork-Navigator-Tapatalk ήταν μάλλον οι πιο ακριβές, μετά ακολουθούν λίγες (κυρίως όσες θέλει η γυναίκα π.χ. Hipstamatic.) Οι free προσφορές με καλύπτουν σε όλα όσα χρειάζομαι.

#7   loukandr

loukandr

    iPH Member

  • 248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 25/04/2012 - 15:20

Εγώ κατεβάζω εφαρμογές σχεδόν κάθε μέρα μιας και με περιμένει η κόρη μου (4 ετών) με αγωνία κάθε βράδυ να κατεβάσουμε καινούριες. :)
Προσπαθώ να της δείχνω τις δωρεάν αλλά συνήθως αυτά που της αρέσουν είναι επί πληρωμή :rolleyes:

#8   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 25/04/2012 - 15:20

3-4 εφαρμογές το μήνα , φθηνές κυρίες εκτός αν κάτι αξίζει πολύ ...Πλούσιους τους έχουμε κάνει !!

#9   trelopapaki

trelopapaki

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:neyromanths

Δημοσίευση 25/04/2012 - 15:27

υπαρχουν ανθρωποι που αγοραζουν εφαρμογες?
ειδες τι μαθαινεις

#10   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 25/04/2012 - 15:40

υπαρχουν ανθρωποι που αγοραζουν εφαρμογες?
ειδες τι μαθαινεις


Περίεργο ε?

#11   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2012 - 15:42

Οταν ειχα πρωτοπαρει iphone(απριλιο του 2010) δεν αγορασα ποτε τιποτα.Τις αγορες τις ξεκινησα απο το καλοκαιρι του 2011οπου και πηρα το πρωτο πλεον iphone 4(ναι ημουν απο αυτους που κατεβαζανε σπασμενες).Το πηρα με την ιδεολογια,οτι θελω να εχω τα updates στην ωρα τους καθως και οποτε μου την βαρεσει να εχω clean συσκευη,θεωρησα οτι το j/b σημαινει καθαρα "πειραγμα του συστηματος"και οχι το περναω για να κατεβαζω σπασμενες εφαρμογες.Θεωρω πλεον οτι ειμαι μια χαρα καθως εχω τα apps που θελω και ειναι παντα up-to-date.Βεβαια ενα λαθος μου ειναι οτι το account μου το εχει και η κοπελα μου,οποτε καταλαβαινετε.Παλι καλα που τα περισσοτερα τα ειχα ηδη παρει πριν τις το δωσω :P

#12   iVagos

iVagos

    iPH Member

  • 283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:00

δεν έχω αγοράσει ποτέ..

#13   webforyou

webforyou

    iPH Enthousiast

  • 491 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/05/2012 - 22:12

Και εγω εχω παρει αρκετες σαν το γνησιο δεν υπαρχει αυτο σιγουρο

#14   jkanellopoylos

jkanellopoylos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/05/2012 - 10:52

Είχα 3gs , 4 μαύρο , 4 λευκό , και τώρα 4sλευκό , εδώ και μια εβδομάδα αγόρασα 150+€ εφαρμογές . Σιχαθηκα το setup as new ..... Δεν θέλω να Ξανάστησω ποτέ iPhone !δεν θέλω να έχω προβλήματα με την μπαταρία μετα την εγκατάσταση διαφόρων απο cydia.
Σιχαθηκα και τα update των εφαρμογών απο το installus... Ένα-ένα .... Λες και δεν έχουμε τίποτα καλύτερο να κάνουμε .

#15   Shon

Shon

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 27/05/2012 - 11:05

2-3 εφαρμογές το μήνα , ας ειναι καλα τα free app

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες