Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

προβληματα με themes κ nc


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tonisback4

tonisback4

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Twitter:@tonikon4!
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tonisback4

Δημοσίευση 17/08/2012 - 18:15

σημερα αποφασισα να πειραξω λιγο το κινητο κ κατεβασα καποια themes!σπασμενα ωστε να τα δοκιμασω κ να αποφασισω μετα!κατεβασα 3 διαφορετικα κ ολα ηταν μια χαρα αλλα μολισ κατεβαζα την notification με πετουσε se safe mode!κ ετσι τα κανα απεγκατασταση!εχω iphone4 με εκδοση 5.1.1!φταιει οτι ηταν σπασμενες η επρεπε να κανω καμια μετατροπη εγω?καμια προταση για κανενα καλο theme?επισης μου κανει θεμα το slide to unlock!oποιο θεμα κ αν βαλω δεν βαζει το slider του θεματος αλλα αυτο που χω εγω ενα ασπρο βελακι!ενω την καμερα την αλλαζει!οπως εχει κ την γραμμη απο πανω του κ δεν φευγει ενω exv to slide to unlock killer κ ειναι τικαρισμενα κ πανω πανω στην winterboard!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   giorgosperi

giorgosperi

    iPH Contributor

  • 1161 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 17/08/2012 - 18:18

καποια θεματα δεν ειναι συμβατα με τη 5.1.1...και ειδικα τα slider....για το nc δες αν εχει το θεμα μεσα κατι για το nc και δοκιμασε να σβησεις το φακελο του...τωρα το slide to unlock killer τι θες να κρυψεις το slider? μπερδευτηκα λιγο... :P
καποια καλα ειναι ayecon MiOS psuave και αρκετα υπαρχει αντιστοιχο topic που ποσταρουν αρκετα τα παιδια...

Τελευταία επεξεργασία από: giorgosperi, 17/08/2012 - 18:19


#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/08/2012 - 18:35

σημερα αποφασισα να πειραξω λιγο το κινητο κ κατεβασα καποια themes!σπασμενα ωστε να τα δοκιμασω κ να αποφασισω μετα!κατεβασα 3 διαφορετικα κ ολα ηταν μια χαρα αλλα μολισ κατεβαζα την notification με πετουσε se safe mode!κ ετσι τα κανα απεγκατασταση!εχω iphone4 με εκδοση 5.1.1!φταιει οτι ηταν σπασμενες η επρεπε να κανω καμια μετατροπη εγω?καμια προταση για κανενα καλο theme?επισης μου κανει θεμα το slide to unlock!oποιο θεμα κ αν βαλω δεν βαζει το slider του θεματος αλλα αυτο που χω εγω ενα ασπρο βελακι!ενω την καμερα την αλλαζει!οπως εχει κ την γραμμη απο πανω του κ δεν φευγει ενω exv to slide to unlock killer κ ειναι τικαρισμενα κ πανω πανω στην winterboard!


Τα θέματα που κατεβάζεις είναι συμβατά με τη 5.1.1? Δες το Zui Prime που είναι Free.

Για το NC ίσως κάποιο Tweak σου κάνει τη ζημιά. Για το Slide απενεργοποίησε το Slide To Unlock Killer και μετεφερε το θέμα σου πρώτο.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#4   tonisback4

tonisback4

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Twitter:@tonikon4!
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tonisback4

Δημοσίευση 17/08/2012 - 18:40

εχω το mios αλλα οποια κατεβασα τα οποια ηταν απο τα νεα θεματα apo cydia μου κανανε προβλημα ασυμβατοτητας μονο στο nc!θελω να βγαλω το θαμπο πισω απο το slider!απωσ με παραξενευει που δεν αλλαζει κ το βελακι σχεδον καθολου σε κανενα θεμα

#5   giorgosperi

giorgosperi

    iPH Contributor

  • 1161 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 17/08/2012 - 18:44

θαμπο εννοεις το γυρω γυρω του? επειδη αυτα τα εχς δοκιμασει και τα εχω βγαλει ολα :P

#6   tonisback4

tonisback4

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Twitter:@tonikon4!
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tonisback4

Δημοσίευση 17/08/2012 - 18:56

ναι κ εγω θελω να τα βγαλω!k στα θεματα αραγε τι να μου κανει την ζημια με τα nc?

#7   giorgosperi

giorgosperi

    iPH Contributor

  • 1161 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 17/08/2012 - 19:02

και εμενα για tweak μου κανει περισσοτερο...δλδ δε στο κανει οταν εβγαλες τα θεματα? δοκιμασε να βρεις στο φακελο του θεματος οτι ειναι για το nc και διεγραψε το...ποιο θεμα στο εκανε αυτο?μηπως ειχε καποιο widget για το nc? δε ξερω...για το slider εχει επιλογη το sliderwith αν θες να βγαλεις μονο το γυρω γυρω η ολα....εγω πχ εχω αφησει μονο το πλαισιο που λεει ξερεις ξεκλειδωμα....αν δε σου δουλευει υπαρχει και απο winterboard βεβαια...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες