Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δεν συγχρονιζονται οι εφαρμογες απο το iTunes....


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tslimnos

tslimnos

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2009 - 22:39

Παιδιά έχω νεο 3GS και εχω κάνει jailbreak αλλα δεν μου συγχρονιζει τα applications απο το iTunes και για να καταλαβετε οτι ειχα πριν το jailbreak μολις το συγχρονισα μου αφαιρεσε ολες τις εφαρμογες το iTunes...?
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει και να τα ξαναπερασω η πρεπει να κανω restore και μετα αφού το συγχρονισω ξανα jailbreak?
Thanks εκ των προτερων και περιμενω καποιος να με βοηθήσει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Drnetson

Drnetson

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2009 - 00:44

Σχεδόν το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ. H συσκευή μου είναι 3gs 16g με 3.1.2 και ήταν jailbreak σε windows Vista 64 με το blackra1n.Μέχρι εκεί κανένα πρόβλημα Έκανα format και εγκατέστησα windows 7 64 restore και jailbreak εκ νέου. Δεν συγχρονίζει κανένα αρχείο *.ipa.Επανέλαβα την διαδικασία μπας και έκανα κάτι λάθος. Εγκατέστησα πάλι το iTunes αλλά δυστυχώς. Καμία λύση….. :excl: :excl:

#3   Drnetson

Drnetson

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2009 - 01:01

http://www.iphonehel...-νέους-χρήστες/
Ακλούθησε το link. Είχα παραλείψει το Βήμα 1ο: Προσθέστε το repo του hackulo.us: http://cydia.hackulo.us (για όσους δεν το έχουν ήδη) στο Cydia, εγκαταστήστε το "AppSync for OS 3.0".Τωρα δουλεύει κανονικά.

#4   tslimnos

tslimnos

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2009 - 02:09

Ολα καλα τωρα απλα δεν ειχα περασει κι εγω το παραπανω repo και εγιναν ολα αυτα....
Νεος στο χωρο και ζηταω συγνωμη για το μπερδεμα και την αναστατωση , απλα με συνεπηρε η χαρα του jailbreak, που ηταν παρα μα παρα πολυ απλο και δεν εκανα το παραπανω βημα με αποτελεσμα να κλεισει το τηλ και να μην κάνει τιποτα....!!!!

Τελος καλο ολα καλα ασ ειναι καλα οι γνωστες με τις οδηγιες που μας βοηθάνε...
Thanks και παλι !!! :D :D :D

#5   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 19/11/2009 - 11:15

Παιδιά δν χρειάζεται να ρωτάτε πράγγματα που γράφονται χιλιάδες φορες ! Και εφόσον είστε νέοι Διαβάστε τον οδηγό ο οποιος τα γράφει αυτα !!

Δείτε αυτό το link το οποιο ηπαρχει στην αρχικη σελίδα του Φορουμ : Οδηγός για νέους Χρήστες




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες