Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καλησπερα στη ομαδα !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   NewProfile

NewProfile

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/09/2012 - 15:04

Καλησπερα παιδια.
Τι τρελα και αυτη με το i phone 5 ... ακομα δεν βγηκε πουλανε ολοι τα κινητα τους!
Εχω και εγω 2 i phone 4s του κουτιου βλεπω να μου μενουν αμανατι !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 18/09/2012 - 00:07

Πουλα οσο ειναι καιρος! :rolleyes:

A! Και καλώς ηρθες για να μην ξεχνιόμαστε! ;-)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#3   wriwn13

wriwn13

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/09/2012 - 00:41

παιδια γεια σας,αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με ενα καινουριο iphone 4s,οσοι με καλουν ειτε απο σταθερο ειτε απο κινητο εχουν επιστροφη ηχου,η συσκευη εχει εγγυηση κ το επεστρεψα για service,μου το επεστρεψαν μετα απο 1 μηνα ακριβως εχοντας κανει απεγκατασταση κ επανεγκατασταση κ ενημερωση λογισμικου 5.1.1 συμφωνα με την οδηγια της apple!το τηλεφωνο λειτουργησε κανονικα για περιπου 2 μερες!κατεβασα καινουριο itunes σε καινουριο pc με windows 7,κατεβασα καποιες εφαρμογες(facebook,viber,messenger,skyview,athensbook)ολες οι εφαρμογες απο το appstore κ μου παρουσιασε παλι το ιδιο προβλημα!
αν μπορω να μιλησω με καποιον τεχνικο απευθειας πειτε μου πως να στειλω τον αριθμο μου σε καποιον να το λυσουμε το θεμα γιατι εχω φρικαρει κ τη συγκεκριμενη αλυσιδα καταστηματων δεν βγαζω ακρη!!!
Ευχαριστω........!

#4   MIKETHESSALONIKI

MIKETHESSALONIKI

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/09/2012 - 13:54

καλησπερα σε ολους εγω απλα χαλαστηκα επειδη πρεπει να πεταξω ολουσ τουσ φορτιστες του 4 γιατι τουσ επιασε να αλλαξουν βυσμα για ενα τηλεφωνο που τελικα δεν ειναι κατι το συνταρακτικο

#5   wriwn13

wriwn13

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 18/09/2012 - 22:55

καλησπέρα σε όλους,στο πρόβλημα που ανέφερα εχθές με το iphone 4s που έχω,που ακούνε τη φωνή τους δηλαδή όσοι με καλούν η τους καλώ, τελικά το έφτιαξα, ήταν κάτι πάρα πολύ απλό κ απορώ γιατί κανείς από εδώ μέσα δεν το είχε σκεφτεί ποτέ, παρόλο που έχετε λύσει πολύ πολύ σοβαρότερα προβλήματα,το ομολογώ!τελοσπαντων το πρόβλημα μου το δημιουργούσε μια προστατευτική θήκη που είχα αγοράσει 29,99€!!! ελπίζω να βοήθησα όσους έχουν παρόμοιο πρόβλημα,, επίσης να συμπληρώσω πως καλές είναι οι θήκες αλλά δημιουργούν διάφορα προβλήματα όπως με το κουμπί ενεργοποίησης-απενεργοποίησης!!! ευχαριστώ πολύ όσους ενδιαφέρθηκαν να με βοηθήσουν!!!

παιδια γεια σας,αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με ενα καινουριο iphone 4s,οσοι με καλουν ειτε απο σταθερο ειτε απο κινητο εχουν επιστροφη ηχου,η συσκευη εχει εγγυηση κ το επεστρεψα για service,μου το επεστρεψαν μετα απο 1 μηνα ακριβως εχοντας κανει απεγκατασταση κ επανεγκατασταση κ ενημερωση λογισμικου 5.1.1 συμφωνα με την οδηγια της apple!το τηλεφωνο λειτουργησε κανονικα για περιπου 2 μερες!κατεβασα καινουριο itunes σε καινουριο pc με windows 7,κατεβασα καποιες εφαρμογες(facebook,viber,messenger,skyview,athensbook)ολες οι εφαρμογες απο το appstore κ μου παρουσιασε παλι το ιδιο προβλημα!
αν μπορω να μιλησω με καποιον τεχνικο απευθειας πειτε μου πως να στειλω τον αριθμο μου σε καποιον να το λυσουμε το θεμα γιατι εχω φρικαρει κ τη συγκεκριμενη αλυσιδα καταστηματων δεν βγαζω ακρη!!!
Ευχαριστω........!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες