Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Αρχισαν..τα οργανα....scratchgate..Or scuffgate...για το iphone 5 black & slate


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
600 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:58

Το θέμα είναι σχετικό...αγοράζεις ότι καλύτερο για να το απολαύσεις και αμέσως όλοι μας βάζουμε θήκες κ.λ.π προστασίες... Τώρα οι άνθρωποι σου φτιάχνουν το καλύτερο και πιο λεπτό smart phone (έξυπνο τηλέφωνο... :P ) της αγοράς για να το κάνεις πιο χονδρό από όλα...βάζεις ζελατίνα και αμέσως η οθόνη χάνει την ποιότητα που έχει... ΑΡΑ να αποφασίσουμε τι θέλουμε...μια ΚΟΥΜΟΥΤΣΑ τηλέφωνο ή όπως το δίνει η μηλιά...? Θα μου πεις τώρα, τόσα χρήματα και να το δω με γρατσουνιές θα σκάσω...καλά μην σκας υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα... :P Από την άλλη και το κεφάλι μας είναι ευαίσθητο άντε να φοράμε όλοι και από ένα κράνος...και για να δούμε πόσο αντέχει (το κεφάλι, χωρίς το κράνος...) να αρχίσουμε τα TEST της πτώσης, γρατσουνιάς κ.λ.π...χοχοχο!!!
Σοβαρά τώρα, εγώ θα έβαζα ΜΟΝΟ έαν έβγαζαν μια πάρα μα ΠΑΡΑ πολύ λεπτή θήκη που να προστατεύει το τηλέφωνο, διάφανη και ΣΧΕΔΟΝ ΑΟΡΑΤΗ...ειδάλλως θήκη δερμάτινη και να βγαίνει έξω μόνο στις ιδανικές συνθήκες...ούτε ο ήλιος που λέει ο λόγος...να δώσω ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ να το κάνω ΚΟΥΜΟΥΤΣΑ, ευχαριστώ ΔΕΝ θα πάρω... :lol:
Επίσης με λίγο προσοχή δεν θα έχουμε θέμα...τώρα εάν πάρουμε σφυριά να το κοπανάμε, να το πετάμε από το αυτί μας και να προσπαθούμε να το ξεκλειδώσουμε με τα κλειδιά...εεεεε τότε ας πάρουμε κάτι άλλο...

Υ.Γ
Θέλω να δω test να το δώσουν μια εβδομάδα σε κάποιον που έχει Πάρκισον και να δούμε εκεί τι αποτελέσματα έχει...χοχοχο!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/09/2012 - 12:59

ORISTE
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#288   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:00

Nano sim υπαρχουν διαθεσιμες παντως, σημερα πηρα τηλ βοντα και αυριο παω να κανω την αλλαγη

#289   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:05

Nano sim υπαρχουν διαθεσιμες παντως, σημερα πηρα τηλ βοντα και αυριο παω να κανω την αλλαγη


εχεις παρει το 5αρι?χρωμα?πες μας τι παιζει με το χρωμα εδω περα να ηρεμησουμε
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#290   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:07

ORISTE


Εάν εννοείς για το δικό μου post αναφέρωμαι για την ευαισθησία του στις γρατσουνιές, που έχει γίνει θέμα ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ... :P

#291   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:11

παντως αν ειχε ζελατινα μπρος πισω, εγω προσωπικα θα ημουνα απολυτως ευχαριστημενος μιας και τα κινητα μου τα προσεχω παρα πολυ..... απλα να εχουμε ζελατινη να βαλουμε ρε παιδι μου!

#292   mimis82

mimis82

    iPH User

  • 149 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:13

Έχω την εντύπωση πως όλο το θέμα γύρω από τις γρατσουνιές είναι μια πολύ καμπάνια δυσφήμισης, δείτε το video δείχνει ακριβώς το αντίθετο...



#293   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:14

ενημερωση για το ποτε θα ερθει ελλαδα εχουμε?διοτι πλησιαζουν οι μερες για τα αλλα γκρουπ και ακομη δεν βλεπω φως


Πήρα ξανά το πλαίσιο σήμερα για να δω τι γίνεται και δεν με παίρνουν τηλ, και μου είπαν Νοέμβριο,μπορεί και Δεκέμβριο! Για Οκτώβριο που ρώτησα, μου λένε λίγο δύσκολο!
Λέτε να άκουσαν αυτά με τις γρατζουνιές και είπαν να καθυστερήσουν τις παραγγελίες? Τι να πω ρε γαμώτο.... Απελπίστηκα!

#294   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:18

Η καθε ειδους δυσφημηση ειναι και η καλυτερη διαφημηση...! παντως σιγουρα υπαρχουνε περιπτωσεις που ειναι απο το κουτι του χτυπημενο αλλα πιστευω μιλαμε για ενα 1-2%..... οποτε ειναι να μην σε τυχει!

Πήρα ξανά το πλαίσιο σήμερα για να δω τι γίνεται και δεν με παίρνουν τηλ, και μου είπαν Νοέμβριο,μπορεί και Δεκέμβριο! Για Οκτώβριο που ρώτησα, μου λένε λίγο δύσκολο!
Λέτε να άκουσαν αυτά με τις γρατζουνιές και είπαν να καθυστερήσουν τις παραγγελίες? Τι να πω ρε γαμώτο.... Απελπίστηκα!

καλα μιλαμε στο πλαισιο και στον γερμανο η ασχετοσυνη της ασχετοσυνης ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ με καθε κυκλοφορια νεο μηλοφωνου.... μην δινεις σημασια! δεν υπαρχει να μην δεν ειμαστε στο τριτο γκρουπ το οποιο παντα κυκλοφορει 2 με 3 βδομαδες μετα το δευτερο οποτε υπολογισε.... καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια... και ε το iphone4 και με το iphone 4s το ιδιο εγινε...!

#295   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:24

Μακάρι!

#296   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:38

κουραγιο vago....και εγω το ιδιο!!!περιμενω πως και πως!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#297   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:40

Καμμένοι είμαστε! :D :P

#298   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:41

τι να κανουμε ρε φιλε...? μονο αυτο μας εμεινε....φαγητο...ταινιες...γυναικα...κι ενα χομπι...ipad-iphone....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#299   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:43

τι να κανουμε ρε φιλε...? μονο αυτο μας εμεινε....φαγητο...ταινιες...γυναικα...κι ενα χομπι...ipad-iphone....

εεεεεεεεεετσι....!

#300   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2012 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2012 - 13:43

stevo τωρα το προσεξα, μπηκε παλι το avatar, μαυρο θα παρεις τελικα? το αποφασισες?

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες