Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Αρχισαν..τα οργανα....scratchgate..Or scuffgate...για το iphone 5 black & slate


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
600 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2012 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/09/2012 - 09:01

Και αφού πήρες Samsung τι ψάχνεται στο forum για τα iPhone και μάλιστα γράφεις κιόλας, ε?

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 25/09/2012 - 09:23

Οεο......?

#393   manos1986

manos1986

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 25/09/2012 - 09:40

Και αφού πήρες Samsung τι ψάχνεται στο forum για τα iPhone και μάλιστα γράφεις κιόλας, ε?


Και ποιός είπε ρε παιδιά ότι δεν έχει κανείς άλλος δικαίωμα να γράφει εδώ και να λέει τη γνώμη του...Εξέφρασα τη γνώμη μου,για ένα κινητό με αρχική τιμή τα 750 ευρώ !!!
Και αυτά που κάνω εγώ με το s3,το iphone δε τα κάνει ούτε με jeilbreik.Απο κει και πέρα είναι τι ζητά κανείς απο το κινητό...οπότε η άποψη μου είναι υποκειμενική.

#394   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/09/2012 - 09:41

Πάρε s3 αδελφέ να τρελαθείς!! ότι έκανα και γώ,πούλησα το 4άρι και πήρα το galaxy s3 και απορούσα τόσο καιρό τι έκανα με την apple.Όποιος πάει σε samsung δε ξαναγυρνάει σε apple!!


Ρε θα μας κλέψετε και το slogan πέρα από όλα τα άλλα?? "Once you go Mac, you never go back... :P

Πλάκα κάνω φυσικά. Μακάρι να διορθωθούν τα προβλήματα, αν όντως ισχύουν.
Once You Go Mac You Never Go Back

#395   zartius

zartius

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 25/09/2012 - 09:45

Το τραγικο ειναι δυστηχως οτι το περιμεναμε πως και πως και το αποτελεσμα ειναι η apple να βγαλει ενα "πανεμορφο" Iphone επιτελους λεπτο και ελαφρυ και αποτυχανε στο αλουμινιο με αποτελεσμα να βλεπουμε χτυπηματα απο το κουτι κιολας.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να το παρουμε, εγω δυστηχως οταν ειδα τις διαφορες αναφορες ακυρωσα την προπαραγγελια που ειχα κανει γιατι ειναι δυσκολες εποχες να πληρωνουμε τετοια ποσα και να εχουμε το αγχος οτι θα βγει γδαρμενο ή οτι με το παραμικρο θα φυγει το χρωμα.
Λειαν επιοικως απαραδεκτη για Apple.......θα τριζουν τα κοκαλλα του Steve.

#396   tribal

tribal

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/09/2012 - 09:54

Το τραγικο ειναι δυστηχως οτι το περιμεναμε πως και πως και το αποτελεσμα ειναι η apple να βγαλει ενα "πανεμορφο" Iphone επιτελους λεπτο και ελαφρυ και αποτυχανε στο αλουμινιο με αποτελεσμα να βλεπουμε χτυπηματα απο το κουτι κιολας.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να το παρουμε, εγω δυστηχως οταν ειδα τις διαφορες αναφορες ακυρωσα την προπαραγγελια που ειχα κανει γιατι ειναι δυσκολες εποχες να πληρωνουμε τετοια ποσα και να εχουμε το αγχος οτι θα βγει γδαρμενο ή οτι με το παραμικρο θα φυγει το χρωμα.
Λειαν επιοικως απαραδεκτη για Apple.......θα τριζουν τα κοκαλλα του Steve.


Λίγη ορθογραφία όμως γιατι πόνεσαν τα μάτια μας


Και ποιός είπε ρε παιδιά ότι δεν έχει κανείς άλλος δικαίωμα να γράφει εδώ και να λέει τη γνώμη του...Εξέφρασα τη γνώμη μου,για ένα κινητό με αρχική τιμή τα 750 ευρώ !!!
Και αυτά που κάνω εγώ με το s3,το iphone δε τα κάνει ούτε με jeilbreik.Απο κει και πέρα είναι τι ζητά κανείς απο το κινητό...οπότε η άποψη μου είναι υποκειμενική.


Το κινητό έχει αρχική τιμή λιγότερο απο 700 ευρώ και το S3 669 αν θυμάμαι καλά. Γιατί το ένα τα αξίζει ενώ το άλλο όχι και τι κάνεις τελοσπάντων με το S3, σηκώνεις δορυφόρο? Εν πάση περιπτώσει ας μην κάνουμε vs το θέμα. Καλό είναι αφού δεν σε ενδιαφέρουν συσκευές αυτής της εταιρίας να μην έρχεσαι εδώ για να επηρεάσεις άτομα που θέλουν να ενημερωθούν γύρω απ'αυτό.

Τελευταία επεξεργασία από: tribal, 25/09/2012 - 10:02


#397   lizart684

lizart684

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/09/2012 - 10:13

Λοιπον..εμενα με το 4s περσυ το Νοεμβρη μου ετυχε ακριβως το ιδιο! Ανοιγω το κουτι και βγαζοντας εξω το ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΖΕΛΑΤΙΝΑΤΟ 4s Λευκο βλεπω στο πισω μερος ενα μαυρο σημαδι κοντα στην καμερα λιγο αριστερα πανω απο το μηλο, που ηταν κατω απο το γυαλι! Αμεσως το πηγα πισω μετα απο 1 ωρα που το ειχα παρει και δυστηχως περιμενα 15 μερες για αντικατασταση

#398   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 25/09/2012 - 10:14

Και πήρες ανακατασκευασμενο;;

Αναρτημένη εικόνα


#399   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/09/2012 - 10:18

Και πήρες ανακατασκευασμενο;;

ασε μαρκ δεν παιζει ευκολα doa....μας εχουν να μην πω!!εγω ετσι εμπλεξα με πλαισιο
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#400   zartius

zartius

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 25/09/2012 - 10:20

Λίγη ορθογραφία όμως γιατι πόνεσαν τα μάτια μας


Καιρο ειχαμε να δουμε troll στο forum, εχασες! /dev/null

--
Το θεμα ειναι οτι ελλαδα δυσκολα θα μας αφησουν να το ανοιξουμε να το δουμε πριν το παρουμε :(
Ας ερθει και βλεπουμε.

Τελευταία επεξεργασία από: zartius, 25/09/2012 - 10:22


#401   lula

lula

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/09/2012 - 10:22

Και ποιός είπε ρε παιδιά ότι δεν έχει κανείς άλλος δικαίωμα να γράφει εδώ και να λέει τη γνώμη του...Εξέφρασα τη γνώμη μου,για ένα κινητό με αρχική τιμή τα 750 ευρώ !!!
Και αυτά που κάνω εγώ με το s3,το iphone δε τα κάνει ούτε με jeilbreik.Απο κει και πέρα είναι τι ζητά κανείς απο το κινητό...οπότε η άποψη μου είναι υποκειμενική.


Φυσικά και έχεις δικαίωμα να λες την άποψη σου αρκεί να καταλαβαίνεις ότι είσαι εκτός θέματος

#402   tribal

tribal

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/09/2012 - 10:24

zartius: Είμαι τρολ επειδή εσυ είσαι ανορθόγραφος? Τι να πω, μπράβο...

#403   gelioa

gelioa

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/09/2012 - 10:53

Βάλε και το wifi πρόβλημα που δεν ξέρουν αν είναι hard η soft και να η διαφήμιση ....

#404   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/09/2012 - 11:00

λοιπον 2 θεματα.....η vodafone μου ειπε αρχες οκτωμβρη το περιμενουν και τοτε θα ειναι διαθεσιμες οι νανο σιμ......
και το δευτερο οτι το λευκο εχει θεμα στην οθονη εχει διαχιση φωτος μεταξυ πανελ και bezel
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#405   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 25/09/2012 - 11:07

λοιπον 2 θεματα.....η vodafone μου ειπε αρχες οκτωμβρη το περιμενουν και τοτε θα ειναι διαθεσιμες οι νανο σιμ......
και το δευτερο οτι το λευκο εχει θεμα στην οθονη εχει διαχιση φωτος μεταξυ πανελ και bezel



Αποκλείεται να έχουν όλα τα λευκά διάχειση φωτός... Post 338

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες