Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Cosmote My Account πρόβλημα με κωδικό


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   takoglou

takoglou

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Twitter:@gkoutsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 25/11/2012 - 19:36

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω ένα περίεργο πρόβλημα με το my account.
Έχω εδώ και καιρό λογαριασμό στο My Account της cosmote. Έμπαινα συνήθως μια φορά το μήνα ίσα-ίσα για να βλέπω την ανάλυση του λογαριασμού μου. Έτυχε μια φορά, και παλιότερα να ξεχάσω τον κωδικό μου. Απλά ακολούθησα τη κλασική διαδικασία και ο νέος μου κωδικός ήρθε με Sms.

Και περνάμε στο σήμερα. Με αφορμή την εφαρμογή της cosmote, που κατέβασα στο iphone μου, είπα να συνδεθώ για έχω καλύτερο έλεγχο. Για κακή μου τύχει όμως και πάλι έχω ξεχάσει τον κωδικό. Όσο και εάν προσπάθησα την τελευταία εβδομάδα να ακολουθήσω την διαδικασία αποστολής νέου κωδικού, δεν τα κατάφερα. Ενώ συμπληρώνω σωστά τα στοιχεία δεν μου αποστέλλεται ποτέ ο κωδικός, είτε με sms είτε με mail. Αποτέλεσμα να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω τον λογαριασμό μου.

Έχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Gfb3

Gfb3

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 25/11/2012 - 21:29

Ναι φίλε μου εδω και κανένα τρίμηνο. Δεν έρχεται ο κωδικός ούτε απο το site ούτε απο την εφαρμογή. Πήρα και τηλ στο 13838 και μου είπαν ότι δεν μπορούν να μου στείλουν τον κωδικό ούτε να τον κάνουν reset μόνο να μου διαγράψουν το λογαριασμό και να τον ξανά δημιουργήσω. Οτι να ναι...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες