Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5S τον Ιούνιο σε νέα χρώματα, NFC και 128GB, iPhone 6 με οθόνη 4.8", επεξεργαστή Α7 και χωρίς home button (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
178 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 11/12/2012 - 21:31

Έλα βρε Apple κάνε μας την χάρη να ακολουθήσεις τα χνάρια τις Samsung για να ρίξουμε πολύ γέλιο :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 11/12/2012 - 21:32

ούτε εγώ το ντύνω!!! το θέμα είναι ότι είναι κρίμα από μια χαζαμάρα από κάπου που θα το αφήσω να μου κάνει γρατζουνιά !! και το 3GS μεταλλικό πλαίσιο είχε γύρο γύρο δεν παθαίνει τίποτα που είναι και ποιο μεγάλο !! το λέω γιατί το 3GS το ήχε η μάνα μου τώρα μου πείρε το 4S και περιμένω το 5αράκι μου !!!!


έχει αρκετά νέα χαρακτηριστικά τώρα αν σε καλύπτει εσένα και το 4S οκ !!! όσο για της εφαρμογές είναι γιατί δεν είναι όλες σχεδιασμένες για το 5αρακι !! οπότε θέλουν και λίγο χρόνο για να τελειοποιηθούν ! και προφανώς είναι το 5αρακι πολύ καλύτερο από το 4S αν ήταν το ίδιο πράγμα δεν υπήρχε λόγος υλοποίησης


iOS 6 Theme απο το Winterboard
και τα Wallpapers του iOS 6
αν δεις στο 0:21 έχει εκει Brightness και Wallpaper σε ξεχώρισα στο iOS 6 ειναι μαζι και τα δυο δηλαδή είναι Φωτεινότητα και Ταπετσαρία !!
Εμείς ιδικά με το καλύτερο τηλέφωνο που κυκλοφορεί το 5αρακι ενοω θέλουμε ακόμα πολλή δρόμο για Jailbreak πόσο μάλον Untethered


Θέλεις να ψάξω κι άλλα(είναι πάρα πολλά αλλά βαριέμαι) ή θα παραδεχτείς ότι είσαι το ίδιο πρόσωπο; Δεν είναι κακό αλλά μη μας δουλεύεις.


ΥΓ.Το έκανα σε διαφορετικά ποστ γιατί δεν έπαιρνε σε ένα τόσα quotes.

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 11/12/2012 - 21:32

Αναρτημένη εικόνα


#108   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 11/12/2012 - 21:40

Ρε μαρκο λεω να σε προσλαβω για detective. :P

Nice job. ;)

#109   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 11/12/2012 - 21:46

Ο μπαμπινιωτης μεταμφιεσμενος ειναι ο ατιμος :P
Anyway,το παινταρακοι ιναι το καλητερο τυλεφονο ρεεε :P

#110   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 11/12/2012 - 21:50

Ρε μαρκο λεω να σε προσλαβω για detective. :P

Nice job. ;)


Λες να το γυρίσω; Έχω ταλέντο;;;

Αναρτημένη εικόνα


#111   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 11/12/2012 - 21:58

Λες να το γυρίσω; Έχω ταλέντο;;;

Μπα δεν έχεις και πολύ ταλέντο μην αναχώνεσαι έχω απάντηση την οποία και στην ετοιμάζω Please Whait !!

Ο μπαμπινιωτης μεταμφιεσμενος ειναι ο ατιμος :P
Anyway,το παινταρακοι ιναι το καλητερο τυλεφονο ρεεε :P

Η ειρωνεία για έμενα πηγαίνει φιλαράκο ??

#112   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 11/12/2012 - 21:58

Μπα δεν έχεις και πολύ ταλέντο μην αναχώνεσαι έχω απάντηση την οποία και στην ετοιμάζω Please Whait !!


Που να αναχωθώ; Κάνει κρύο αλλά όχι κι έτσι....
To Whait ποιανού ρήματος είναι;

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 11/12/2012 - 22:00

Αναρτημένη εικόνα


#113   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:04

Που να αναχωθώ; Κάνει κρύο αλλά όχι κι έτσι....
To Whait ποιανού ρήματος είναι;

Please Wait φιλράκο , αγχώνεσαι !! ηρεμησες τωρα ??

#114   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:05

Πάντα ήρεμος είμαι, περιμένω.

Αναρτημένη εικόνα


#115   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:14

Παιδιά άποψη μου ΠΑΝΤΑ. Αυτά που λένε για το 6 τα θεωρώ αναμενόμενα. Δεν υπάρχει περίπτωση στο μέλλον να μην φτάσει η οθόνη του iphone σε FULL HD ανάλυση. Δεν υπάρχει περίπτωση να μείνει με αυτήν την ανάλυση 1136χ640. Δεν μπορεί όλοι οι ανταγωνιστές να έχουν φτάσει σε ανάλυση 1920χ1080 και το iphone να έχει τέτοια ανάλυση. Άρα για να γίνει FULL HD θα πρέπει να αυξήσει το μέγεθος της οθόνης, το μόνο που δεν περίμενα ήταν να γίνει τόσο γρήγορα, πίστευα ότι θα αυξανόντουσαν οι ίντζες σιγά σιγά μόνο και μόνο για να λέει ότι έβγαλε κάτι καλύτερο απο το προηγούμενο και να πουλάει. Όσον αφορά το 5s όπως λένε θα ακολουθήσει τα χνάρια του 4s και του κάθε s, δεν έβαλε NFC στο 5 ενώ όλοι το περίμεναν μόνο και μόνο,πιστεύω, για να πεί ότι κάτι παραπάνω έχει το 5s και τα υπόλοιπα τα κλασικά, μεγαλύτερη ταχύτητα, καλύτερη κάμερα και το νέο ios7. Έχουμε μάθει πλέον την πολιτική της apple.

#116   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:32

Άκου να δεις φιλαράκι τι παίζει εδώ για να μην παρεξηγούμαστε. Τα ορθογραφικά ξεφεύγουν λίγο πολύ από όλους μας… ξέρω μπορεί να μου ξεφεύγει κανένα τελείως απαράδεκτο αλλά το πρόβλημα σου ποιο είναι; Άνθρωποι είμαστε και τα λάθη μας θα κάνουμε και ότι γουστάρουμε θα κάνουμε και δεν θα δώσουμε αναφορά σε κανέναν. Δεν θα μπαίνεις εσύ σε κάθε μου τοπικ να με αποκαλείς holss επειδή έφαγες φλασιά… το ότι λέω το 5αρακι μου σημαίνει ότι το έχω στα χέρια μου και είναι δικό μου και μαγκιά μου που το λέω.. Εξάλου το πρόβλημα εξακολουθώ να αναρωτιέμαι που είναι.. το ότι είναι το καλύτερο SmartPhone είναι γνωστό.Επίσης, εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω σε ποιο βαθμό ταιριάζουν οι προτάσεις μας… αυτός έχει μαύρο 5αρακι και εγώ έχω το λευκό! Σοβαρέψου φιλαράκο, είμαι ευγενικός τύπος αλλά δεν θα γινώ και μ@λ@κ@ς επειδή εσένα σου την έδωσε ότι και κάλα είμαι ο holss. Και μιας και το έφερε η κουβέντα με ποια λογική ρε φιλαράκο μου λες ότι θα μου το αποδείξεις με IP και έτσι; μου το είχες πει σε παλαιότερο τόπικ… Σε προκαλώ, σύγκρινε IP’s. Tο παιδί δεν ξέρω από που είναι άλλα το μονό που έχω να σου πω πάνω σε αυτό είναι ότι την IP την έχουν μονό οι ADMINS και όχι τα απλά Members. Σε είχα προκαλέσει και παλαιότερα να μου αποδείξεις με IP ότι είμαι ο holss αλλά ακόμα περιμένω… Τι είσαι Mod και δεν το ξέρω ;

#117   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:35

Άκου να δεις φιλαράκι τι παίζει εδώ για να μην παρεξηγούμαστε. Τα ορθογραφικά ξεφεύγουν λίγο πολύ από όλους μας… ξέρω μπορεί να μου ξεφεύγει κανένα τελείως απαράδεκτο αλλά το πρόβλημα σου ποιο είναι; Άνθρωποι είμαστε και τα λάθη μας θα κάνουμε και ότι γουστάρουμε θα κάνουμε και δεν θα δώσουμε αναφορά σε κανέναν. Δεν θα μπαίνεις εσύ σε κάθε μου τοπικ να με αποκαλείς holss επειδή έφαγες φλασιά… το ότι λέω το 5αρακι μου σημαίνει ότι το έχω στα χέρια μου και είναι δικό μου και μαγκιά μου που το λέω.. Εξάλου το πρόβλημα εξακολουθώ να αναρωτιέμαι που είναι.. το ότι είναι το καλύτερο SmartPhone είναι γνωστό.Επίσης, εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω σε ποιο βαθμό ταιριάζουν οι προτάσεις μας… αυτός έχει μαύρο 5αρακι και εγώ έχω το λευκό! Σοβαρέψου φιλαράκο, είμαι ευγενικός τύπος αλλά δεν θα γινώ και μ@λ@κ@ς επειδή εσένα σου την έδωσε ότι και κάλα είμαι ο holss. Και μιας και το έφερε η κουβέντα με ποια λογική ρε φιλαράκο μου λες ότι θα μου το αποδείξεις με IP και έτσι; μου το είχες πει σε παλαιότερο τόπικ… Σε προκαλώ, σύγκρινε IP’s. Tο παιδί δεν ξέρω από που είναι άλλα το μονό που έχω να σου πω πάνω σε αυτό είναι ότι την IP την έχουν μονό οι ADMINS και όχι τα απλά Members. Σε είχα προκαλέσει και παλαιότερα να μου αποδείξεις με IP ότι είμαι ο holss αλλά ακόμα περιμένω… Τι είσαι Mod και δεν το ξέρω ;


Βγάλε μια φωτογραφία με το 5αράκι <3 σου που να λέει ios@iPhonehellas και ανέβασέ την και δεν θα το ξαναπώ..:P
Τα ορθογραφικά είναι ορθογραφικά αλλά δε γίνονται τυχαία ίδια από όλους, όταν γίνονται τυχαία και σε μεγάλη συχνότητα κάτι δείχνει.

Να σαι καλά holss.

Αναρτημένη εικόνα


#118   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:38

Παιδιά άποψη μου ΠΑΝΤΑ. Αυτά που λένε για το 6 τα θεωρώ αναμενόμενα. Δεν υπάρχει περίπτωση στο μέλλον να μην φτάσει η οθόνη του iphone σε FULL HD ανάλυση. Δεν υπάρχει περίπτωση να μείνει με αυτήν την ανάλυση 1136χ640. Δεν μπορεί όλοι οι ανταγωνιστές να έχουν φτάσει σε ανάλυση 1920χ1080 και το iphone να έχει τέτοια ανάλυση. Άρα για να γίνει FULL HD θα πρέπει να αυξήσει το μέγεθος της οθόνης, το μόνο που δεν περίμενα ήταν να γίνει τόσο γρήγορα, πίστευα ότι θα αυξανόντουσαν οι ίντζες σιγά σιγά μόνο και μόνο για να λέει ότι έβγαλε κάτι καλύτερο απο το προηγούμενο και να πουλάει. Όσον αφορά το 5s όπως λένε θα ακολουθήσει τα χνάρια του 4s και του κάθε s, δεν έβαλε NFC στο 5 ενώ όλοι το περίμεναν μόνο και μόνο,πιστεύω, για να πεί ότι κάτι παραπάνω έχει το 5s και τα υπόλοιπα τα κλασικά, μεγαλύτερη ταχύτητα, καλύτερη κάμερα και το νέο ios7. Έχουμε μάθει πλέον την πολιτική της apple.

Τα άλλα όμως τηλέφωνα έχουν μεγαλύτερη ανάλυση σε περισσότερες ίντσες άρα είναι λογικό να συμβαίνει αυτό
εαν θέλουν οι κατασκευαστές να πετύχουν ένα ανταγωνιστικό αποτέλεσμα.Δηλαδή εννοώ ότι μπορεί το iPhone 5
να έχει λιγότερα Pixels αλλά στις 4 ίντσες τη στιγμή που τα άλλα (Samsung Galaxy S3,Htc One X,Samsung Galaxy Note,etc)
ξεκινάνε από 4,7 ίντσες.Έτσι η αναλογία είναι περίπου ίδια.Πάντως εάν αληθεύουν αυτά,πιστεύω πως είναι πολύ νωρίς για νέο iPhone.

#119   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:43

Τα άλλα όμως τηλέφωνα έχουν μεγαλύτερη ανάλυση σε περισσότερες ίντσες άρα είναι λογικό να συμβαίνει αυτό
εαν θέλουν οι κατασκευαστές να πετύχουν ένα ανταγωνιστικό αποτέλεσμα.Δηλαδή εννοώ ότι μπορεί το iPhone 5
να έχει λιγότερα Pixels αλλά στις 4 ίντσες τη στιγμή που τα άλλα (Samsung Galaxy S3,Htc One X,Samsung Galaxy Note,etc)
ξεκινάνε από 4,7 ίντσες.Έτσι η αναλογία είναι περίπου ίδια.Πάντως εάν αληθεύουν αυτά,πιστεύω πως είναι πολύ νωρίς για νέο iPhone.

Φίλε αυτό λέω και εγώ πως γίνεται να φτάσει τους ανταγωνιστές του δηλαδή να φτάσει FULL HD, χωρίς να αυξήσει τις ίντζες.

#120   MaleBuffy

MaleBuffy

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:44

Κατα βάθος όλοι θέλετε GS3 αλλά δε το ξέρετε!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες