Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Αγορά Imac


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
264 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 30/01/2013 - 02:04

Στο configure your Mac εννοείς;εκεί μου ξεκινάει με τις μνήμες

Ναι εκει...Αλλα οχι στο φθηνο μοντέλο!!!Μονο στα ακριβα μοντελα των 21,5 και των 27 ιντσων μπορεις! ;)
XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   pamouleon

pamouleon

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 30/01/2013 - 02:16

Επειδή σκέφτομαι να πάω κι εγώ σε iMac στον 27αρι το φθηνο μοντέλο, θα μου το φέρουν από νέα Υόρκη.Πρεπει να
Ζητήσουν κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο για Ελλάδα;

#93   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 30/01/2013 - 02:20

Επειδή σκέφτομαι να πάω κι εγώ σε iMac στον 27αρι το φθηνο μοντέλο, θα μου το φέρουν από νέα Υόρκη.Πρεπει να
Ζητήσουν κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο για Ελλάδα;

Καταρχας επειδη το εθιξες πριν, το φθηνο μοντελο δεν εχει δυνατοτητα για i5!Και κατα δευτερον πως θα σου τον φερουν απο Αμρερικη!Που θα το βαλουν και πως θα το περασουν χωρις τελωνειο!?
XS Max 256 Gb Space Gray

#94   pamouleon

pamouleon

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 30/01/2013 - 02:33

Θα μου το φέρει ένας φίλος μου δουλεύει σε αεροπορική εταιρεία. Τι εννοείς δεν βγαίνει με ι5,με τι βγαίνει;

#95   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 30/01/2013 - 03:09

παιδιά ομολογώ δεν έχω διαβάσει κανένα ποστ (7 σελίδες ήμαρτον :P ) αλλά θα πω εδώ το πρόβλημα μου, μιας και μου φαίνεται πολυ σχετικό.

Έχω παραγγείλει τον νεο iMac 21.5 με fusion drive μέσα εδώ και 2 μήνες (αρχές Δεκεμβρίου) και ακομα(!) να μου έρθει! Τι γίνεται, έχει κανένας καμια πληροφορία;;
Ναι ξέρω την κλασσική δικαιολογία του "Η παραγωγική γραμμή έχει πρόβλημα" αλλά δεν με ικανοποιεί αυτή η απάντηση. Δίνεις 2Κ ζεστά ευρώ και περιμένεις 2 ΜΗΝΕΣ?!?!? Δεν είναι λίγο απαράδεκτο?

Νομίζω όλοι καταλαβαίνετε την λαχτάρα μου και την αγωνία μου οπότε θέλω κάποια ενθαρρυντική απάντηση. :P

#96   risk52

risk52

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/01/2013 - 13:04

παιδιά ομολογώ δεν έχω διαβάσει κανένα ποστ (7 σελίδες ήμαρτον :P ) αλλά θα πω εδώ το πρόβλημα μου, μιας και μου φαίνεται πολυ σχετικό.

Έχω παραγγείλει τον νεο iMac 21.5 με fusion drive μέσα εδώ και 2 μήνες (αρχές Δεκεμβρίου) και ακομα(!) να μου έρθει! Τι γίνεται, έχει κανένας καμια πληροφορία;;
Ναι ξέρω την κλασσική δικαιολογία του "Η παραγωγική γραμμή έχει πρόβλημα" αλλά δεν με ικανοποιεί αυτή η απάντηση. Δίνεις 2Κ ζεστά ευρώ και περιμένεις 2 ΜΗΝΕΣ?!?!? Δεν είναι λίγο απαράδεκτο?

Νομίζω όλοι καταλαβαίνετε την λαχτάρα μου και την αγωνία μου οπότε θέλω κάποια ενθαρρυντική απάντηση. :P

εννοειται φιλε!αν και το 21,5 επρεπε να το εχεις μεχρι τωρα!Απο που το πηρες?

#97   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 30/01/2013 - 14:48

εννοειται φιλε!αν και το 21,5 επρεπε να το εχεις μεχρι τωρα!Απο που το πηρες?


Δεν νομίζω είναι πολύ καλή ιδέα να πω όνομα μαγαζιού μιας και θα αποτελεί δυσφήμιση, και δεν ξέρω εαν όντως φταίνε αυτοί. Γενικά δεν έχουν δείξει σημάδια αυνευθυνότητας....
Είναι πολυ γνωστό μαγαζί Θεσσαλονίκης

#98   anochampions

anochampions

    iPH Contributor

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 30/01/2013 - 15:17

παιδιά ομολογώ δεν έχω διαβάσει κανένα ποστ (7 σελίδες ήμαρτον :P ) αλλά θα πω εδώ το πρόβλημα μου, μιας και μου φαίνεται πολυ σχετικό.

Έχω παραγγείλει τον νεο iMac 21.5 με fusion drive μέσα εδώ και 2 μήνες (αρχές Δεκεμβρίου) και ακομα(!) να μου έρθει! Τι γίνεται, έχει κανένας καμια πληροφορία;;
Ναι ξέρω την κλασσική δικαιολογία του "Η παραγωγική γραμμή έχει πρόβλημα" αλλά δεν με ικανοποιεί αυτή η απάντηση. Δίνεις 2Κ ζεστά ευρώ και περιμένεις 2 ΜΗΝΕΣ?!?!? Δεν είναι λίγο απαράδεκτο?

Νομίζω όλοι καταλαβαίνετε την λαχτάρα μου και την αγωνία μου οπότε θέλω κάποια ενθαρρυντική απάντηση. :P

Λέγε μου τέτοια.
Εγώ που τον παρήγγειλα χθες ... καλό πάσχα :D

#99   risk52

risk52

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/01/2013 - 15:21

Οπως και να εχει ρε παιδια τα bto εχουν παραδοση σε ελλαδα παντα 30-45 μερες...τωρα που υπαρχουν προβληματα στην παραγωγη μεγιστο πιστευω να παμε στις 60 μερες δηλαδη 2 μηνες γεματους...υπομονη τι να κανουμε..

#100   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 30/01/2013 - 18:24

Οπως και να εχει ρε παιδια τα bto εχουν παραδοση σε ελλαδα παντα 30-45 μερες...τωρα που υπαρχουν προβληματα στην παραγωγη μεγιστο πιστευω να παμε στις 60 μερες δηλαδη 2 μηνες γεματους...υπομονη τι να κανουμε..


Έλα 2 μήνες κλείνω σε μερικές μέρες.... :D Φαντάσου που φτάσαμε να χαιρόμαστε που έρχεται σε μερικές μέρες... (μέρες!!)
Οσο γι' αυτο που λες, ποτε δεν χρειάστηκε να περιμένω τόσο πολύ για bto.

#101   athmix

athmix

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/01/2013 - 20:18

Δεν ξέρω ρε παιδιά Ferrari να είχαμε παραγγείλει θα ερχόταν δεν ξέρω τη να πω :blush:

#102   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 31/01/2013 - 01:16

Δεν ξέρω ρε παιδιά Ferrari να είχαμε παραγγείλει θα ερχόταν δεν ξέρω τη να πω :blush:


χαχαχαχαχαχαχα η Ferrari δεν θα έχει τόσο λεπτοδουλειά όσο ο iMac!

#103   nik94

nik94

    iPH Enthousiast

  • 444 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:nikkour

Δημοσίευση 01/02/2013 - 12:50

παιδιά ομολογώ δεν έχω διαβάσει κανένα ποστ (7 σελίδες ήμαρτον :P ) αλλά θα πω εδώ το πρόβλημα μου, μιας και μου φαίνεται πολυ σχετικό.

Έχω παραγγείλει τον νεο iMac 21.5 με fusion drive μέσα εδώ και 2 μήνες (αρχές Δεκεμβρίου) και ακομα(!) να μου έρθει! Τι γίνεται, έχει κανένας καμια πληροφορία;;
Ναι ξέρω την κλασσική δικαιολογία του "Η παραγωγική γραμμή έχει πρόβλημα" αλλά δεν με ικανοποιεί αυτή η απάντηση. Δίνεις 2Κ ζεστά ευρώ και περιμένεις 2 ΜΗΝΕΣ?!?!? Δεν είναι λίγο απαράδεκτο?

Νομίζω όλοι καταλαβαίνετε την λαχτάρα μου και την αγωνία μου οπότε θέλω κάποια ενθαρρυντική απάντηση. :P


φίλε μου η απάντηση στο πρόβλημά σου λέγεται ap-pl-e :)

#104   Melkon

Melkon

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 02/02/2013 - 17:06

παντως παιδια απο χθες το plaisio δειχνει οτι εχει διαθεσιμους τους 27" αλλα το μικρο μοντελο :(

#105   zaxeilasfc

zaxeilasfc

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Twitter:@jzachilas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:jzachilas

Δημοσίευση 04/02/2013 - 03:20

4 Φεβρουαρίου και ακόμα περιμένω παραγγελία που έγινε 2-3 Δεκεμβρίου... Αυτά είναι τα ωραία!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες