Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

[Tweak] Audio Recorder


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
724 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/03/2013 - 20:58

θα ηθελα να μου πει καποιος πως θα αποδειξη στο δικαστηριο οτι ο αλλος παρανομα τον ηχογραφουσε!!!εκτοσ αν βαλει και αυτος την παρανομη εφαρμογη για να ηχογραφησει αυτον που θα του ελεγε οτι τον ηχογραφουσε παρανομα!!!!
ελεος μας δουλευουν χρονια τωρα ,, μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας!!!αυτα περι ντορου νομιμοτητας!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 20:58

Ρε παιδες καποιος ειπε οτι σε αντροον υπαρχουν παμπολες εφαρμογες στο market κ δεν εγινε τιποτα!
Εγω δεν ενδιαφερομαι βεβαια για την εφαρμογη αλλα οποιος θελει την κατεβαζει, κ το inst..lous οαρανομο ηταν αλλα εκαναν υπερωριες μερικοι χεχε
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#93   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 21:03

Με μόνη διαφορά ότι γύρω από το απόρρητο των τηλεφωνικών συνομιλιών υπάρχουν νόμοι φίλε μου και δεν μπορεί ο καθένας να τους ερμηνεύει κατά βούλησιν.

Οι απόψεις του developer ωραίες είναι (αυτός το διατύπωσε ακριβώς ετσι πρώτος) αλλά ας μην κρύβεται πίσω από το δάχτυλό του προκειμένου να θησαυρίσει...



Ωραία, όταν με το καλό το κατεβάσεις να σου δώσω το τηλέφωνό μου να με πάρεις μία να με ηχογραφήσεις χωρίς να το ξέρω? Όπως είπε και ο Markknopfler πριν, γιατί να δουλεύω?

εχετε καταντησει γελοιοι κυριολεκτικα. θησαυρισει? σιγα ρε παιδια. εκατομμυρια θα βγαλει. μην το αγορασετε ρε μαγκες αμα δεν σας κανει. κολλησατε στο αν σας ειδιοποιησω αν σας καταγραφω. αμα γουσταρω θα σας το πω αν οχι δεν θα σας το πω. κι αν με βρειτε χ....... με. πως θα το αποδειξτε? εδω δεν εχω παρει απαντηση απο κανενα σας. μουγκα στη στρουγκα ειστε. εκατο τοις εκατο. υπαρχει προγκρομ για τον συγκεκριμμενο developer. τελος δεν υπαρχει καμια αμφιβολια γι αυτο. εχει χιλιες δυο νομιμες εφαρμογες και αλλες τοσες παρανομες. εχετε βαλθει να μας αποδειξτε οτι ειναι παρανομος ο κατασκευαστης. τοσο κομπλεξ. σας εφερα δυο παραδειγματα. φωνη κι ακροαση. σας λεω ξανα οτι ακομα και η τραπεζα παρ' ο,τι μου λεει οτι ηχογραφειτε η κληση αυτη ειναι παρανομη γιατι δεν μου αναφερει το νομο. και μαλιστα αμεσως περναει στα στοιχεια. κι αυτο παρανομο. εγω πως μπορω να διαπιστωσω οτι ειναι οντως η τραπεζα? ποιος μου λεει οτι δεν ειναι μια κοπελιτσα που πληρωνεται για να ψαρευει στοιχεια? γι αυτο αν εχετε δει στα cctv περαν του σχετικου κειμενου αναγραφεται και ο νομος. αντε γιατι μας ζαλισατε με την ημιμαθεια και εμπαθεια σας.
χιλιες δυο νομιμες εφαρμογες και αλλες τοσες παρανομες το συγκεκριμμενο εργαλειο οχι ο ηλιας.

θα ηθελα να μου πει καποιος πως θα αποδειξη στο δικαστηριο οτι ο αλλος παρανομα τον ηχογραφουσε!!!εκτοσ αν βαλει και αυτος την παρανομη εφαρμογη για να ηχογραφησει αυτον που θα του ελεγε οτι τον ηχογραφουσε παρανομα!!!!
ελεος μας δουλευουν χρονια τωρα ,, μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας!!!αυτα περι ντορου νομιμοτητας!!!

να στο θεσω καπως αλλοιως. εγω προκαλω καποιον απο την "απεναντι" πλευρα να μου δωσει το κινητο του. να τον ηχογραφισω εν αγνοια του. μετα θα του το πω. ας μου κανει μηνυση. τοτε δεν θα ξαναδουλεψω εγω. κι οποιος καταλαβε καταλαβε.

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 26/03/2013 - 21:02


#94   itaxionline

itaxionline

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Twitter:@iTaxi_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:04

Μ" όλα αυτά που διάβασα πήρα απόφαση να το πουλήσω το iPhone,και να τραβήξω καμιά 500,000,000 μηνύσεις στους υπόλοιπους κατόχους αυτής της συσκευής ,διότι θα με ηχογραφούν,θα εντοπίζουν την τοποθεσία μου,θα έχουν πρόσβαση στο μέηλ μου στις φωτογραφίες που ανέβασα κτλ "Η συμφωνία νικάει τον νόμο¨"Οπότε συμφωνείστε και θα νικήσουμε κάποτε να έχουμε νόμιμα το εν λόγω τουέικ!

#95   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:07

Έχετε καταλάβει ότι ειρωνεύεστε και κοροϊδεύετε για κάτι που είναι παράνομο από το νόμο; Τα σχόλια περί μη απόδειξης ή περί ηθικότητας πάνε περίπατο. Ξανατονίζω ότι δεν υπάρχει καμμία εμπάθεια με τον developer.ΚΑΜΙΑ.
Συνεχίστε να ειρωνεύεστε και να ερμηνεύεται το νόμο κατά το δοκούν και όπως σας αρέσει.

Αναρτημένη εικόνα


#96   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:23

Αναρτημένη εικόνα

#97   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:26

συγνώμη δεν είχα καταλάβει ότι η συζήτηση /αντιπαράθεση έχει να κάνει με το αν είναι ή όχι παράνομη η καταγραφή κλήσεων χωρίς την ειδοποίηση του καλούντος γιατί σε αυτό είμαστε όλοι ενήμεροι ότι απαγορεύεται δια νόμου

Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#98   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:26

με αυτα και με αυτα φοβηθηκε ο ηλιας και δεν το εχει δωσει ακομα.
χαχαχαχα

#99   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:30

συγνώμη δεν είχα καταλάβει ότι η συζήτηση /αντιπαράθεση έχει να κάνει με το αν είναι ή όχι παράνομη η καταγραφή κλήσεων χωρίς την ειδοποίηση του καλούντος γιατί σε αυτό είμαστε όλοι ενήμεροι ότι απαγορεύεται δια νόμου

Αυτό ακριβώς λέω από την αρχή.
Άρα είναι παράνομο το tweak..

με αυτα και με αυτα φοβηθηκε ο ηλιας και δεν το εχει δωσει ακομα.
χαχαχαχα

Περιμένει έγκριση το έχει δώσει.

Αναρτημένη εικόνα


#100   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:30

Τελικα η εφαρμογη βγηκε στο cydia?

#101   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:36

Αυτό ακριβώς λέω από την αρχή.
Άρα είναι παράνομο το tweak..
Περιμένει έγκριση το έχει δώσει.

κοιτα εξακολουθεις να διαστρευλωνεις το θεμα και τα λεγομενα.
λυπαμε που στο λεω αυτο.
εσυ λες οτι εχει ευθυνη ο δημιουργος αν καποιος το χρησιμοποιησει χωρις να ενημερωσει τον συνομιλουντα.
εισαι λαθος αλλα δικαιωμα σου. δεν εχεις δικαιωμα να διαστρευλωνεις τα λεγομενα αλλων οπως του vanni

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 26/03/2013 - 22:38


#102   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:39

Να πω και εγω την δικη μου αποψη..Μεγαλυτερη π@@αρια tweak δεν εχω ξαναδει..μονο για ρουφιανους σε καμια δουλεια που θελουν να "φανε" κανενα που δεν χωνευουν αξιζει.....
Π.χ
Φιδι: "φιλε μου το αφεντικο εχει νευρα σημερα αστα.."
Κακομοιρης: " αντε μωρε με τον μ@@@ καθε μερα ετσι ειναι"......

Φιδι: "αφεντικο ελα να σου βαλω κατι να ακουσεις για να δεις οτι σου τα ελεγα για τον κακομοιρη αλλα δεν με πιστευες..."

Την συνεχεια την ξερετε ολοι......
Αυτοι λοιπον θα τρεξουν για αυτο το tweak!!

#103   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:47

Να πω και εγω την δικη μου αποψη..Μεγαλυτερη π@@αρια tweak δεν εχω ξαναδει..μονο για ρουφιανους σε καμια δουλεια που θελουν να "φανε" κανενα που δεν χωνευουν αξιζει.....
Π.χ
Φιδι: "φιλε μου το αφεντικο εχει νευρα σημερα αστα.."
Κακομοιρης: " αντε μωρε με τον μ@@@ καθε μερα ετσι ειναι"......

Φιδι: "αφεντικο ελα να σου βαλω κατι να ακουσεις για να δεις οτι σου τα ελεγα για τον κακομοιρη αλλα δεν με πιστευες..."

Την συνεχεια την ξερετε ολοι......
Αυτοι λοιπον θα τρεξουν για αυτο το tweak!!

σοβαρα δεν ειναι χρησιμη σε δημοσιογραφους που παιρνουν συνεντευξεις τηλεφωνικα?
σε οδηγιες για καθε τι απο τηλεφωνου? ετσι απλα

#104   monotis

monotis

    iPH Contributor

  • 1164 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:55

Τελικα η εφαρμογη βγηκε στο cydia?


Στο αρχικο ποστ γραφει "αναμένεται μέσα στις επόμενες ώρες " παντως.Απο τοτε εχουν περασει 10 τι να πω...

#105   tangoipad2

tangoipad2

    iPH Member

  • 235 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/03/2013 - 22:57

Άντε Ηλία ανέβασε πράγμα να αγοράσουμε ..............!!!! Αυτά είναι μια απο τις πιο χρήσιμες εφαρμογές που θα έχω στο iphone μου!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες