Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

[Tweak] Audio Recorder


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
724 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:03

Ρε παιδια γιατι τρελενεστε απορω με τους διαχειρηστες γιατι δεν σταματανε αυτες τις συζητησεις περι νομων και δικαιου...
Το φορουμ δεν ειναι εδω για να λεει αν ειναι κατι νομιμο η οχι αλλα για να το προβαλει...
Μην με παρεξηγησετε δεν λεω να διακινει πειρατικο υλικο....
Απο την στιγμη που η apple θα το δωσει εγκριση τι σας κοφτει εσας αν ειναι νομιμο η οχι αν δεν θελεις μην το παρεις εσυ που πιστευεις οτι ειναι παρανομο....μην ξεχνατε οτι μπορει σε καποιες χωρες να μην ειναι παρανομο βαση των νομων της....ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΒΓΗΚΕΕΕΕ
Εγω ειμαι αντιπροσωπος και δεχομαι πολλα τηλ για παραγγελιες οταν ειμαι στο αμαξι μου οποτε δεν μπορω να γραφω την ωρα που οδηγο γιαυτο το χρειαζομαι....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:08

Ρε παιδια γιατι τρελενεστε απορω με τους διαχειρηστες γιατι δεν σταματανε αυτες τις συζητησεις περι νομων και δικαιου...
Το φορουμ δεν ειναι εδω για να λεει αν ειναι κατι νομιμο η οχι αλλα για να το προβαλει...
Μην με παρεξηγησετε δεν λεω να διακινει πειρατικο υλικο....
Απο την στιγμη που η apple θα το δωσει εγκριση τι σας κοφτει εσας αν ειναι νομιμο η οχι αν δεν θελεις μην το παρεις εσυ που πιστευεις οτι ειναι παρανομο....μην ξεχνατε οτι μπορει σε καποιες χωρες να μην ειναι παρανομο βαση των νομων της....ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΒΓΗΚΕΕΕΕ
Εγω ειμαι αντιπροσωπος και δεχομαι πολλα τηλ για παραγγελιες οταν ειμαι στο αμαξι μου οποτε δεν μπορω να γραφω την ωρα που οδηγο γιαυτο το χρειαζομαι....

Ρε παιδια γιατι τρελενεστε απορω με τους διαχειρηστες γιατι δεν σταματανε αυτες τις συζητησεις περι νομων και δικαιου...
Το φορουμ δεν ειναι εδω για να λεει αν ειναι κατι νομιμο η οχι αλλα για να το προβαλει...
Μην με παρεξηγησετε δεν λεω να διακινει πειρατικο υλικο....
Απο την στιγμη που η apple θα το δωσει εγκριση τι σας κοφτει εσας αν ειναι νομιμο η οχι αν δεν θελεις μην το παρεις εσυ που πιστευεις οτι ειναι παρανομο....μην ξεχνατε οτι μπορει σε καποιες χωρες να μην ειναι παρανομο βαση των νομων της....ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΒΓΗΚΕΕΕΕ
Εγω ειμαι αντιπροσωπος και δεχομαι πολλα τηλ για παραγγελιες οταν ειμαι στο αμαξι μου οποτε δεν μπορω να γραφω την ωρα που οδηγο γιαυτο το χρειαζομαι....

καμια απλ δεν δινει εγκριση στο cydia θα ανεβει. εδω εχεις μπερδευτει. οχι δεν βγηκε ακομα. λιγο υπομονη φανταζομαι.

#108   monotis

monotis

    iPH Contributor

  • 1164 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:10

Εγω ειμαι αντιπροσωπος και δεχομαι πολλα τηλ για παραγγελιες οταν ειμαι στο αμαξι μου οποτε δεν μπορω να γραφω την ωρα που οδηγο γιαυτο το χρειαζομαι....


Ακριβως (αν κ δεν ειμαι αντιπροσωπος) ,γι αυτο το σκοπο ακριβως μου ειναι χρησιμο στη δουλεια μου.
Τι να πεις φιλε μου,βλεπεις μερικοι φιλοι μας,δεν παει μεχρι εκει το μυαλο τους ,νομιζουν οτι το θες ετσι για χαρη γουστου κ κατινιας.

#109   michel1972

michel1972

    iPH Addict

  • 841 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:16

Και το installous ηταν παρανομο και ποσα αλλα προγραμματα που υπαρχουν και ομως συνεχιζουν να υπαρχουν αρα το οτι καποιος νομος λεει οτι ειναι παρανομο δεν μου λεει τπτ και το οτι δεν παρεχει η apple 2 χρονια εγγυηση και αυτο παρανομο ειναι αρα τι να κανουμε τωρα....

#110   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:16

Ακριβως (αν κ δεν ειμαι αντιπροσωπος) ,γι αυτο το σκοπο ακριβως μου ειναι χρησιμο στη δουλεια μου.
Τι να πεις φιλε μου,βλεπεις μερικοι φιλοι μας,δεν παει μεχρι εκει το μυαλο τους ,νομιζουν οτι το θες ετσι για χαρη γουστου κ κατινιας.

Αντι να προσβαλλεις θα μπορουσες να παραθεσεις κι εσυ μερικα επιχειρηματα για τη χρηση του tweak...οπως ο michel72 ή ο atari νωριτερα που ειπε οτι το χρειαζεται για την απομαγνητοφωνηση συνεντευξεων.

Τελευταία επεξεργασία από: omilitis1987, 26/03/2013 - 23:16


#111   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:16

Αντι να προσβαλλεις θα μπορουσες να παραθεσεις κι εσυ μερικα επιχειρηματα για τη χρηση του tweak...οπως ο michel72 ή ο atari νωριτερα που ειπε οτι το χρειαζεται για την απομαγνητοφωνηση συνεντευξεων.

ποιον προσβαλει? φαντασματα βλεπετε οι πολεμιοι.

#112   monotis

monotis

    iPH Contributor

  • 1164 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:21

φαντασματα βλεπετε οι πολεμιοι.

φαντασματα δεν λες τιποτα...χαχα!!!

Τελευταία επεξεργασία από: monotis, 26/03/2013 - 23:22


#113   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6766 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:23

σοβαρα δεν ειναι χρησιμη σε δημοσιογραφους που παιρνουν συνεντευξεις τηλεφωνικα?
σε οδηγιες για καθε τι απο τηλεφωνου? ετσι απλα


Κι ο δημοσιογραφος οταν ηχογραφει οφειλει να ειδοποιησει, οποιοδηποτε μεσο χρησιμοποιει
με tweak ή χωρις tweak

#114   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:26

εδώ είναι λοιπόν που διαφωνούμε η χρήση ενός εργαλείου μπορεί να θεωρηθεί παράνομη ή όχι, όχι το ίδιο το εργαλείο ούτε αυτός που το έφτιαξε.

Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#115   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:27

Κι ο δημοσιογραφος οταν ηχογραφει οφειλει να ειδοποιησει, οποιοδηποτε μεσο χρησιμοποιει
με tweak ή χωρις tweak

ξερεις ποσο σε εκτιμω. εχεις διαβασει ολο το νημα? μαλλον οχι. δεν ειναι θεμα αν ο χρηστης ενημερωνει ή οχι. αυτο ειναι αυτονοητο.
εδω καποιοι προσπαθουν να μας πεισουν οτι ειναι παρανομη η διαθεση της βελτιωσης αυτης και οτι εχει για τυχον παρανομη χρηση απο τον χ χρηστη ο ιδιος ο δημιουργος.
αυτο ειναι το ολο θεμα συζητησης. καποιοι κανουν οτι δεν καταλαβαινουν ή σκοπιμως αλλαζουν το νοημα των λεγομενων μας.
επισης με ή χωρις tweak οπως λες. ειδες τι βολικο που ειναι να εχουν μια συσκευη μαζι τους και να κανουν τη δουλεια τους?.

#116   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:27

ποιον προσβαλει? φαντασματα βλεπετε οι πολεμιοι.

...βλεπεις μερικοι φιλοι μας,δεν παει μεχρι εκει το μυαλο τους...

ΟΚ αυτο δεν ειναι προσβολη... Ο,τι πεις


#117   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:30

εδώ είναι λοιπόν που διαφωνούμε η χρήση ενός εργαλείου μπορεί να θεωρηθεί παράνομη ή όχι, όχι το ίδιο το εργαλείο ούτε αυτός που το έφτιαξε.

δοξα το θεο. αυτο λεμε εδω και 8 σελιδες. η χρηση. απο μενα απο σενα απο τον αλφα βητα.
ο ηλιας που ειναι παρανομος? αλλα ακομα απαντηση δεν πηρα. πως θα αποδειξεις οτι σε καταγραφω? εγω προκαλω
παρτε με τηλ. θα σας καταγραψω και θα σας το πω στο τελος. αυτο αν εχει καταγραφει ή οχι μικρη σημασια εχει. τι θα κανετε? πως θα το αποδειξτε?
προσεχτε γιατι εχω πολλα χρεη και ειναι μια καλη ευκαιρια να τα βγαλω. ΠΡΟΣΟΧΗ.

ΟΚ αυτο δεν ειναι προσβολη... Ο,τι πεις

αυτο ειναι προσβολη? παρα εισαι ευαισθητος.
επισης δεν ειναι προσβολη ολκης ή σκοπιμη διαστρεβλωση λεγομενων?

#118   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:31

Μερικοί είναι τόσο ελαφρόμυαλοι που δεν καταλαβαίνουν ότι για να ήταν ΟΚ ο developer θα έπρεπε ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ όπως έχει το beep το αρχικό να ακούγεται μήνυμα ότι "Η Κλήση ηχογραφείται". Αυτός θα ήταν καλυμμένος έτσι.
Και πάλι όμως πρέπει να έχεις εξασφαλίσει άδεια γραπτή από τη ΔΗΕ για να καταγράφεις προσωπικά δεδομένα. Αυτά από μένα και δεν επανέρχομαι. Αυτα τα λέει ο ΝΟΜΟΣ όχι εγώ ούτε ο γείτονας.

Με το ελαφρόμυαλοι δεν προσβάλλω έτσι;;;

Αναρτημένη εικόνα


#119   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:34

Μερικοί είναι τόσο ελαφρόμυαλοι που δεν καταλαβαίνουν ότι για να ήταν ΟΚ ο developer θα έπρεπε ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ όπως έχει το beep το αρχικό να ακούγεται μήνυμα ότι "Η Κλήση ηχογραφείται". Αυτός θα ήταν καλυμμένος έτσι.
Και πάλι όμως πρέπει να έχεις εξασφαλίσει άδεια γραπτή από τη ΔΗΕ για να καταγράφεις προσωπικά δεδομένα. Αυτά από μένα και δεν επανέρχομαι. Αυτα τα λέει ο ΝΟΜΟΣ όχι εγώ ούτε ο γείτονας.

Με το ελαφρόμυαλοι δεν προσβάλλω έτσι;;;

οπως ακριβως αυτοματοποιημενα στο λενε οι τραπεζες ετσι?

οπως ακριβως αυτοματοποιημενα στο λενε οι τραπεζες ετσι?

ακομα ακομα και αυτο το μπιμ ειναι η ειδοποιηση οτι κατι γινεται. ψυλλιασμενος γαρ καταλαβαινεις οτι καταγραφεται

#120   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/03/2013 - 23:35

αυτο ειναι προσβολη? παρα εισαι ευαισθητος.

Δεν φτανει μαλλον εσενα το μυαλο σου τοσο ωστε να κατανοησεις μερικα στοιχειωδη περι ηθικου και νομιμου...
Φανταζομαι δεν προσβληθηκες ετσι;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες