Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 10 ψήφοι

Apple's event: This should brighten everyone’s day


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1296 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#466   fotsid

fotsid

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:46

σωστος...ειχε φοβερα μοντελα!6230 αν θυμαμαι καλα αξεχαστο!κορυφη!

Να μη τρολάρω το post αλλά μιλάω για τα πανάκριβα όσο και αξεπέραστα σε design - γνώμη μου - Nokia της premium σειράς.

Nokia 8810, 8850, 8890, 8910 και 8910i, 8800 και τα sirocco edition.

Για δες πόσο κοστίζουν σήμερα.

Τελευταία επεξεργασία από: fotsid, 10/09/2013 - 23:47


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#467   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:50

Και σφουγγαριστρα να βγαλει η Apple η Sammy θα την αντιγραψει
http://www.cultofand...m-cleaners-too/


Απόλυτα δεκτό, η Samsung ειναι το μεγαλύτερο φωτοτυπικό στην ιστορία της τεχνολογίας αλλά το θέμα μου δεν ειναι οι δεύτεροι και τι κάνουν, αλλά γιατί η μηλιά έχει πάρει την κάτω βόλτα, όταν κατηγορούσε τα πλαστικά και την αίσθηση που πρέπει να έχει ένα hi end κινητό και άλλα τέτοια. προσωπικά θα ήθελα να φάει μια ισχυρότατη κατακεφαλιά στις πωλήσεις αλλά και στο χρηματιστήριο, μήπως και του χρόνου πάρουν τα ίσια τους...

#468   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:52

Οριστε !! Δεν υπαρχει μεγαλυτερη αποδειξη οτι τα νεα iphone θα σκισουν !!!

Πηραν ηδη την ευλογια του ιδρωμενου ουραγκοταγκου Balmer ( οπως και το πρωτο iphone) : http://9to5mac.com/2...w-iphone-5s-5c/



#469   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:54

Ελπίζω όταν θα ξυπνήσει η Apple και έχει χάσει τη δυναμική που έχτισε από το πρώτο iPhone και μετά, να μην είναι αργά. 

Κανείς δε θέλει να καταλήξει σαν την ΝΟΚΙΑ που έχει πουλήσει τόσα κινητά όσα θα πουλήσει η Apple σε άλλα 10 χρόνια(αν υπάρχει). 

 

Η αποψινή παρουσίαση, μιας και την είδα όλη πριν λίγο, έδειχνε μεγάλη αλαζονεία και βεβαιότητα ότι ό,τι και να βγάλουν θα πάει καλά.

Εύχομαι κάποια στιγμή να φάνε ένα στραπάτσο για να ξυπνήσουν.


Αναρτημένη εικόνα


#470   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:56

Ελπίζω όταν θα ξυπνήσει η Apple και έχει χάσει τη δυναμική που έχτισε από το πρώτο iPhone και μετά, να μην είναι αργά. 

Κανείς δε θέλει να καταλήξει σαν την ΝΟΚΙΑ που έχει πουλήσει τόσα κινητά όσα θα πουλήσει η Apple σε άλλα 10 χρόνια(αν υπάρχει). 

 

Η αποψινή παρουσίαση, μιας και την είδα όλη πριν λίγο, έδειχνε μεγάλη αλαζονεία και βεβαιότητα ότι ό,τι και να βγάλουν θα πάει καλά.

Εύχομαι κάποια στιγμή να φάνε ένα στραπάτσο για να ξυπνήσουν.

Ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις Φώτη , νόμιζα ότι μονο εγώ είδα αυτη την αλαζονεία σήμερα που ήταν εμφανέστατη σε όλη τη διάρκεια της παρουσίασης.

 

Δεν ξέρω τι άλλο να περιμένουμε μέσα στο χρόνο.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#471   theotses

theotses

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:57

Η Apple σημερα εδωσε λιγη παραπανω αξια στο λευκο 64αρι 5ρι μου, ή ειναι η ιδεα μου?



#472   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:57

Ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις Φώτη , νόμιζα ότι μονο εγώ είδα αυτη την αλαζονεία σήμερα που ήταν εμφανέστατη σε όλη τη διάρκεια της παρουσίασης.

 

Δεν ξέρω τι άλλο να περιμένουμε μέσα στο χρόνο.

 

 

Εεε .. θελω και ipad  :D



#473   redararas

redararas

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:58

Φιλαρακο εσυ μπορεις να μεινεις και με ενα αταρι δεν εχεις λογο νομιζω να ασχοληθεις γενικα!

 

Φίλε μου, είμαι ο τελευταίος που θα μπορούσα να κατηγορηθώ για τέτοια νοοτροπία. Το ότι δεν παίζω παιχνίδια στο κινητό και δεν με ενδιαφέρει η κορυφαία ποιότητα φωτογραφιών στα καινούρια iphone, ωστε να έχω κίνητρο να δώσω ένα σεβαστό ποσό, δεν θα με κάνει και τεχνοφοβικό. Εγώ εξέφρασα μια άποψη. Ότι το software στα smartphones (εκτός από τα παιχνίδια) δεν ακολουθεί την εκρηκτική άνοδο της επεξεργαστικής τους ισχύος, τα τελευταία χρόνια. Διαφωνείς?

 

Και για να μην το κουράζουμε. ΝΑΙ, τα iphone είναι η κορωνίδα των smartphones. ΟΜΩΣ, αυτή η διαφορά σε σχέση με τον ανταγωνισμό δεν δικαιολογεί την διαφορά στην τιμή.

Θα το αποδείξει εμφατικότερα αυτό η αγορά τα επόμενα χρόνια.



#474   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:58

Εεε .. θελω και ipad  :D

Εντάξει και εγώ θέλω , και μάλιστα με το νέο σχεδιασμό πιστεύω θα αξίζει , αλλά δεν ξέρω τι θα βάλει μέσα γ αυτό φοβάμαι :P 


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#475   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:58

Και σφουγγαριστρα να βγαλει η Apple η Sammy θα την αντιγραψει 

http://www.cultofand...m-cleaners-too/

 

 

τώρα πές μου αυτό δεν είναι κλέψιμο;

 

1233398_448507161931676_202907500_n.jpg



#476   pasxalismp

pasxalismp

    iPH Enthousiast

  • 450 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 10/09/2013 - 23:59

διαβάζοντας ολα τα παραπάνω και βλέποντας τα 2 μοντέλα που παρουσίασε η αππλε σήμερα το 5c 5s Και φυσικά κ τν κατάργηση του 5. 

θα πω οτι. ποιος ο λογος να αλλάξεις ενα 5αρι με τέλειο ντιζαιν ομορφο κ λεπτο και να το μετατρέψεις σε μια πλαστικουρα με 5 χρώματα τα οποια ειναι για παιδάκια του δημοτικού δεν ξερω, η μαλλον καλύτερα ξερω, η αππλε έξυπνη πλέον βλέποντας οτι δεν μπορεί να εξελιξει τα προϊόντα τς και να τα κάνει συγκρίσιμα με αυτά τς σαμσουνγκ βλεπε σ4,γιατι πιστεύω οτι είναι πλεον σιγουρη οτι δεν θα προσελκύσει νεους αγοραστές διότι υπάρχουν πολυ καλύτερα κινητά στην αγορά κ οικονομικοτερα απο τα 2 αυτα μοντελα. τα συγκρίνει με τα προγενέστερα  δικα της. ετσι θεωρει οτι το 5 αρι σε σύγκριση με το 5s εχει απειροελαχιστεσ διαφορές απου δεν θα κάνουν εναν κατοχο 5αριου να το αντικαταστεισει για να παρει αυτο. εστι καταργείται το 5 αρι κ απλα το ντύνει με πλαστικό  και το δινει το ονομα 5c ώστε να θεωρηθεί η οικονομική επιλογή τσ αππλε. και οι κάτοχοι του 5αριου αν το αλλάξουν να πάνε στο 5s καθώς το 5c προορίζεται  αμερικανάκια και στν αγορά τς κινας.. γιατι δεν νομίζω ενασ νοήμων ελληνασ να δώσει 600 ευρο για να παρει ενα πλαστικό.. για μενα η κίνηση αυτη τσ αππλε ηταν απο τς χειρότερες διοτι δεν γίνετε να βλέπεις οτι οι ανταγωνιστές σου εξελίσσουν τα προϊόντα τουσ κ εσυ να μένεις στάσιμη στα ίδια π.χ. 8 megapixel cam sto 4s sto 5 sto 5c k sto 5c ελεος..  κ να υποτιμάς την νοημοσύνη του αγοραστικού κοινού σου,, 



#477   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 11/09/2013 - 00:00

Ελπίζω όταν θα ξυπνήσει η Apple και έχει χάσει τη δυναμική που έχτισε από το πρώτο iPhone και μετά, να μην είναι αργά. 

Κανείς δε θέλει να καταλήξει σαν την ΝΟΚΙΑ που έχει πουλήσει τόσα κινητά όσα θα πουλήσει η Apple σε άλλα 10 χρόνια(αν υπάρχει). 

 

Η αποψινή παρουσίαση, μιας και την είδα όλη πριν λίγο, έδειχνε μεγάλη αλαζονεία και βεβαιότητα ότι ό,τι και να βγάλουν θα πάει καλά.

Εύχομαι κάποια στιγμή να φάνε ένα στραπάτσο για να ξυπνήσουν.

 

Παιδια, μη λεμε οτι θελουμε ... Η σημερινη παρουσιαση ειχε αλαζονεια ?? Τοτε αυτες του συγχωρεμενου τι ειχαν ??

 

 Το στραπατσο που περιμενεις προγραματισε το για απο του χρονου και βλεπουμε .... Δεν προκειται να συμβει με αυτο το lineup. Πιστεψε με !



#478   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/09/2013 - 00:00

Και κάτι άλλο το μόνο που δεν με χάλασε ειναι η κατάργηση του 5, διότι το μόνο που θα κάνει ειναι να έχει καλύτερη αξία μεταπώλησης σε σχέση με το πλαστικό που θα υπάρχει κοντά σε αυτό το ποσό...είναι το μόνο που δεν με χάλασε...καλό βράδυ.

#479   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 11/09/2013 - 00:00

τώρα πές μου αυτό δεν είναι κλέψιμο;

 

1233398_448507161931676_202907500_n.jpg

 

 

Χαχαχα ... Στο ιδιο εργοστασιο βγαινουν !!



#480   kinezaki

kinezaki

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 11/09/2013 - 00:01

α...κατι τελευταιο και πιο αστειο απο ολα.....

η μονη εταιρια που μας κανει να τρωγομαστε.... 

οτι και να βγαλει...ακομα και για τις θηκες..!!!!

 

σημαινει οτι εχει μεινει στο μυαλο μας το ονομα Apple...και iPhone.... καλο κακο...θα το δειξει η νεκροψια



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 16 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες