Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Δωρεάν δοκιμή δικτύου Wind


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2013 - 10:23

Διάβαζα σε ένα site, δε θυμάμαι ποιο, ότι η Wind προσφέρει δωρεάν δοκιμή για το δίκτυο της, δίνοντας στους ενδιαφερόμενους μια δωρεάν κάρτα SIM με δωρεάν χρόνο ομιλίας! Μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον και είπα να το αναφέρω. Το link για να κάνει κάποιος αίτηση είναι αυτό. Καλή φάση. Τι λέτε;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   spyrus

spyrus

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2013 - 10:27

Δεν καταλαβα τι ακριβως εννοει η wind. Αφου παντα μοιραζε δωρεαν sim οπως και οι αλλοι παροχοι ακομα και στο δρομο. Τι διαφορετικο κανει τωρα?



#3   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2013 - 14:02

Δεν καταλαβα τι ακριβως εννοει η wind. Αφου παντα μοιραζε δωρεαν sim οπως και οι αλλοι παροχοι ακομα και στο δρομο. Τι διαφορετικο κανει τωρα?

 

Δωρεάν test drive στο δίκτυο. Χωρίς συμβόλαια, χωρίς τίποτε, σου δίνει δωρεάν SIM με χρόνο ομιλίας και data για να δοκιμάσεις αν σου κάνει.

 

Κανείς άλλος δεν το έχει κάνει αυτό μέχρι τώρα ;)



#4   spyrus

spyrus

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/10/2013 - 14:07

Δωρεάν test drive στο δίκτυο. Χωρίς συμβόλαια, χωρίς τίποτε, σου δίνει δωρεάν SIM με χρόνο ομιλίας και data για να δοκιμάσεις αν σου κάνει.

Κανείς άλλος δεν το έχει κάνει αυτό μέχρι τώρα ;)

Χωρίς ταυτότητα; Δε νομίζω. Αν απαιτεί ταυτότητα τότε δεν προσφέρει κάτι διαφορετικό απ'ότι μέχρι τώρα. Έχω διάφορες sim από όλες τις εταιρείες. Ανοίγω μια κ δοκιμάζω

#5   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2013 - 14:13

Χωρίς ταυτότητα; Δε νομίζω. Αν απαιτεί ταυτότητα τότε δεν προσφέρει κάτι διαφορετικό απ'ότι μέχρι τώρα. Έχω διάφορες sim από όλες τις εταιρείες. Ανοίγω μια κ δοκιμάζω

Η διαφορά είναι ότι δεν έχεις καμία δέσμευση και ότι σου δίνουν πολύ περισσότερο χρόνο ομιλίας και δεδομένα. Δηλαδή καμία σχέση με αυτό που αναφέρεις. Μπράβο στη Wind και από εμένα.



#6   spyrus

spyrus

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/10/2013 - 14:18

Η διαφορά είναι ότι δεν έχεις καμία δέσμευση και ότι σου δίνουν πολύ περισσότερο χρόνο ομιλίας και δεδομένα. Δηλαδή καμία σχέση με αυτό που αναφέρεις. Μπράβο στη Wind και από εμένα.

Αν ενεργοποιήσω μια οποιαδήποτε sim δλδ σε τι με δεσμεύει; Σε τίποτα. Και για να καταλάβω αν έχει καλό σήμα η εταιρεία μερικά mb κ 5 λεπτα ομιλίας είναι αρκετά. Τεσπα κακό δεν είναι αλλά εξακολουθώ να μη βλέπω τι νέο προσφέρει

#7   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/10/2013 - 16:56

Αν ενεργοποιήσω μια οποιαδήποτε sim δλδ σε τι με δεσμεύει; Σε τίποτα. Και για να καταλάβω αν έχει καλό σήμα η εταιρεία μερικά mb κ 5 λεπτα ομιλίας είναι αρκετά. Τεσπα κακό δεν είναι αλλά εξακολουθώ να μη βλέπω τι νέο προσφέρει


Δεν μπορείς να πάρεις δωρεάν SIM από κανένα δίκτυο και πάλι δεν θα έχεις απευθείας δωρεάν λεπτά κλπ. Μόνο στην Wind και μπράβο της για αυτό

#8   spyrus

spyrus

    iPH User

  • 145 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/10/2013 - 17:18

Δεν μπορείς να πάρεις δωρεάν SIM από κανένα δίκτυο και πάλι δεν θα έχεις απευθείας δωρεάν λεπτά κλπ. Μόνο στην Wind και μπράβο της για αυτό

Παραδινομαι. Μπραβο στη wind

#9   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2013 - 16:07

Παραδινομαι. Μπραβο στη wind

Εσύ -λέμε τώρα- και μερικές χιλιάδες ακόμη, που αναγνωρίζουν τα οφέλη μιας τέτοιας κίνησης. Γιατί πέρα από την πλάκα, έχει ενδιαφέρον να βλέπεις τις εταιρίες να προσπαθούν υπέρ των καταναλωτών. Στο κάτω, κάτω εμείς είμαστε οι κερδισμένοι στο τέλος της ημέρας.



#10   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/10/2013 - 16:10

Παίδες δεν το κανει για των καταναλωτή μην τρελαθούμε κιόλας έχει χάσει πολύ πελατεία η wind και ψάχνει τρόπους να του φέρει πίσω .....

#11   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2013 - 16:15

Παίδες δεν το κανει για των καταναλωτή μην τρελαθούμε κιόλας έχει χάσει πολύ πελατεία η wind και ψάχνει τρόπους να του φέρει πίσω .....

Μπα, το αντίθετο θα έλεγα. Δες λίγο τα νούμερα (που κυκλοφορούν εκεί έξω) και θα καταλάβεις. Κερδίζει κοινό, δεν το χάνει. Και πιο συγκεκριμένα, κάθε χρονιά της και καλύτερα...



#12   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/10/2013 - 16:17

Τα νούμερα ειναι Νουμερα ρωτά το μεγάλο ποσοστό των πελατών της ( εγω πρώην πελάτης ) αν ήταν οικανοποιημενοι με το δίκτυο τους και και
Η wind ειναι μια εταιρία που προσπαθεί να πιάσει την vf και την cosmote δεν θα το αντέξει όμως

#13   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2013 - 18:03

Τα νούμερα ειναι Νουμερα ρωτά το μεγάλο ποσοστό των πελατών της ( εγω πρώην πελάτης ) αν ήταν οικανοποιημενοι με το δίκτυο τους και και
Η wind ειναι μια εταιρία που προσπαθεί να πιάσει την vf και την cosmote δεν θα το αντέξει όμως

Μια χαρά θα αντέξει ;) Η Voda δεν ξέρω τι θα κάνει :)



#14   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/10/2013 - 18:14

Για να δούμε ....

#15   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/10/2013 - 09:13

Η Vodafone ρε παιδιά είναι σαν μια στάσιμη εταιρία με καλή υποδομή και δίκτυο αλλά μέχρι εκεί, ούτε πακέτα ούτε προσφορές ούτε τίποτα και όσους ξέρω σκέφτονται να την αλλάξουν. Η Wind  από την άλλη έχει την εικόνα μιας εταιρίας που προσπαθεί να κερδίσει τον κόσμο με ανταγωνιστικές τιμές και καλές προσφορές 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες