Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αν δε θέλετε το iOS 7 ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   A1332

A1332

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/10/2013 - 15:37

Εγατέστησα και εγώ το iOS 7 νομίζοντας οτι ως update θα πρέπει να είναι καλύτερο από το προηγούμενο . Μπορώ να πω πως δε μου άρεσε καθόλου και σε τίποτα . Είναι ένα βήμα μπροστά και τρία πίσω για μια εταιρία σαν την apple . όμορφο δε το λες , μπαταρία τρώει 2 φορές περισσοτερο .... απο εργαλείο έγινε σαβούρα . Αν λοιπόν και σε εσάς δεν άρεσε υπογράψτε εδώ http://petitions.mov...o-downgrade-ios μήπως και καταλάβει η apple οτι καταντάει αηδία



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 31/10/2013 - 10:18

Εγατέστησα και εγώ το iOS 7 νομίζοντας οτι ως update θα πρέπει να είναι καλύτερο από το προηγούμενο . Μπορώ να πω πως δε μου άρεσε καθόλου και σε τίποτα . Είναι ένα βήμα μπροστά και τρία πίσω για μια εταιρία σαν την apple . όμορφο δε το λες , μπαταρία τρώει 2 φορές περισσοτερο .... απο εργαλείο έγινε σαβούρα . Αν λοιπόν και σε εσάς δεν άρεσε υπογράψτε εδώ http://petitions.mov...o-downgrade-ios μήπως και καταλάβει η apple οτι καταντάει αηδία

 

Με (ουτε)  400 υπογραφες δεν θα καταλαβει τιποτε !!! (και για καποιο μυστηριο λογο ειμαι σιγουρος  οτι εισαι ενας απο αυτους που γκρινιαζαν οτι το iOS ηταν βαρετο  ;) )



#3   amakry

amakry

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/10/2013 - 11:03

Αν ειναι δυνατον το τεσσαρι μου σερνεται η μπαταρια κρατάει μέχρι το μεσημέρι χωρίς καν να το χρησιμοποιώ και δεν μπορώ να βάλω την προηγούμενη έκδοση 



#4   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 01/11/2013 - 09:41

εγω υπογραψα κι ας εχω iphone 5 μεγαλη αποτυχια για εμενα!!!!!!
Rafael Nadal

#5   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/11/2013 - 11:30

παιδια, το λειτουργικο αυτο ειναι για 5ς και νεα αιπαντ.

δεν ειναι για 4αρι. εγω με 4ς και ουτε για αστειο ο αντρας μου δεν δοκιμασε να μου το βαλει (γιατι μου αρεσει οπτικα).

επισης, γενικα, περιμενεις λιγο για κατι νεο (λειτουργικο και μη), να δεις πως θα τσουλησει. δεν πας κατευθειαν να το βαλεις και να σαι εσυ ο μπετα τεστερ που θα την πατησει.

αστε τους αλλους να το δοκιμασουν, να βγαλουν νεα updates για να λυσουν προβληματα και μετα πας και το βαζεις - οτι θες νεο, εννοω.

πχ. ο αντρας μου δεν εβαλε ακομα τα μαβερικ στον μακ του. περιμενει μεχρι τα χριστουγεννα να δει πως θα παει το λειτουργικο, να διαβασει reviews κτλ.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες