Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

tablet


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   mpelaschios

mpelaschios

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 07/02/2014 - 23:51

καλησπερα!!!ηθελα λιγο την βοηθεια σας σε θεμα επιλογης tablet...

ευχαρηστω!!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   chris79

chris79

    iPH User

  • 164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 18/02/2014 - 00:23

Εγώ πήρα το LG gpad και για την ώρα ευχαριστημένος. Τετραπυρηνο με full he οθόνη 8.3' αλλά Android. ..Ήθελα το iPad mini retina αλλά απαγορευτική τιμή. .

#3   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/02/2014 - 00:56

Τι χρηματα διαθετεις;

#4   tzo1

tzo1

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 26/03/2014 - 22:54

Ειμαι οπαδος των iphone εδω και χρονια λογω της ποιοτητας τους της σχετικης ευκολιας στην χρηση τους(τα χω συνηθησει πλεον και με jailbreak μονο) και της υψηλης μεταπωλητικης τους αξιας.Σκεφτομαι να παρω ενα tablet για να χω παντα μαζι μου την βιβλιογραφια που μου ειναι απαραιτητη στη δουλεια μου.Τι προτεινετε?Καποιος φιλος μου πε θα επανελθειτο ipad 4  στην τιμη του 2 σε λιγο καιρο.Αν ισχυει κατι τετοιο νομιζω θαναι η ποιο συμφερουσα αγορα.Απο τις υπολοιπες εταιριες ποιο ειναι ενα οικονομικο καλο tablet(-300 ευρω)?



#5   tzo1

tzo1

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/03/2014 - 19:50

Σημερα ειδα κ το Samsung Note 10.1 το οποιο μου φανηκε ακομα καλυτερο απο το ipad οσο αναφορα την χρηστικοτητα του ιδιως για διαβασμα βιβλιων,σημειωσεις ,υπογραμμισεις κτλ.Με δοσεις στον Κωτσοβολο εχει 529 ενω σε μαγαζακια το βρησκω 460.Καμια γνωμη?



#6   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 27/03/2014 - 22:25

Ειμαι οπαδος των iphone εδω και χρονια λογω της ποιοτητας τους της σχετικης ευκολιας στην χρηση τους(τα χω συνηθησει πλεον και με jailbreak μονο) και της υψηλης μεταπωλητικης τους αξιας.Σκεφτομαι να παρω ενα tablet για να χω παντα μαζι μου την βιβλιογραφια που μου ειναι απαραιτητη στη δουλεια μου.Τι προτεινετε?Καποιος φιλος μου πε θα επανελθειτο ipad 4  στην τιμη του 2 σε λιγο καιρο.Αν ισχυει κατι τετοιο νομιζω θαναι η ποιο συμφερουσα αγορα.Απο τις υπολοιπες εταιριες ποιο ειναι ενα οικονομικο καλο tablet(-300 ευρω)?

 

 

Σημερα ειδα κ το Samsung Note 10.1 το οποιο μου φανηκε ακομα καλυτερο απο το ipad οσο αναφορα την χρηστικοτητα του ιδιως για διαβασμα βιβλιων,σημειωσεις ,υπογραμμισεις κτλ.Με δοσεις στον Κωτσοβολο εχει 529 ενω σε μαγαζακια το βρησκω 460.Καμια γνωμη?

Εγώ πάντως αν πήγαινα σε μεγαλύτερο tablet πέρα από ipad air θα κοιτούσα και το Z2 της sony. Δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα βέβαια απ'όσο ξέρω και ούτε ξέρω το πότε.. Και το note βέβαια είναι εργαλείο..

Το ipad 4 θα επανέλθει στην αγορά αντικαθιστώντας το ipad 2 που κυκλοφορούσε μέχρι πρόσφατα, αν και δεν νομίζω ότι θα συμφέρει να το προτιμήσεις όταν μπορείς να βρεις το ipad air σε τόσο καλή τιμή στο skroutz (410 ευρώ).

Για tablet από 300 ευρώ και κάτω δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι καλύτερο αυτή την στιγμή πέρα από τα Nexus 7 και G Pad.






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες