Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

H Apple παρουσιάζει το CarPlay για την χρήση του iPhone στο αυτοκίνητο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
318 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   nickhellas04

nickhellas04

    iPH Member

  • 309 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/06/2024 - 16:58

Παιδιά κάθε εταιρία έχει πλατφόρμες για κάθε μοντέλο, δυστυχώς δεν παίρνουν αναβαθμίσεις, όταν περνάνε στην νεότερη προσθέτουν πράγματα. Εσκεμμένα το κάνουν για να υπάρχει βελτίωση μόνο στο νέο μοντέλο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ έχω το Troc 2021 τεκ πακ και έχω ασύρματο carplay και έχει audi Q2/Q3 του 2021 που δεν έχουν. Τι να λέμε. Που υποτίθεται τα audi είναι αρκετά πιο πάνω σαν ποιότητα από τα vw



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 934 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 22/06/2024 - 11:35

Εγώ έχω το Troc 2021 τεκ πακ και έχω ασύρματο carplay και έχει audi Q2/Q3 του 2021 που δεν έχουν. Τι να λέμε. Που υποτίθεται τα audi είναι αρκετά πιο πάνω σαν ποιότητα από τα vw



Οι μάρκες που απευθύνονται στο ευρύ κοινό προωθούν τον εξοπλισμό για να πουλάνε… στις premium ο εξοπλισμός πληρώνεται… δεν γίνετε να έχεις ποιότητα κύλησης και κατασκευής άριστη κλπ με πλήρες εξοπλισμό… όλες οι εταιρίες έχουν σκοπό το κέρδος… άλλο xiaomi και άλλο apple…


Sent from my iPhone using Tapatalk

#318   billviper

billviper

    iPH Elite Poster

  • 1901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/06/2024 - 07:55

Είδα ότι στο νέο carplay δίνει τη δυνατότητα να παίρνείς ειδοποιήσεις και στο κινητό. (Επιλεγόμενο). Ios 18 apple car play και υπάρχει βίντεο από τον hotshottek που το δείχνει. Απλά δεν καταλαβαίνω αν κάνει αυτό που θέλει ο Βασίλης.

Αυτό είναι το βίντεο; https://www.youtube....h?v=HodjusGw4ok

 

Γιατί αυτό που βλέπω είναι ότι απλά έχει αλλάξει το animation των notifications.



#319   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1065 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 25/06/2024 - 13:03

Ναι. Δες στο 1.01 λεπτό. Έχει 3 επιλογές. Silent mode το λέει και εξηγεί (αν καταλαβαίνω καλά) ότι σου off σου έρχονται οι ειδοποιήσεις και στο κινητό/ρολόι.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες