Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νεος ζητα τα φωτα σας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   SpikeAman

SpikeAman

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/07/2014 - 18:03

Καλησπερα και απο εμενα,

 

Θα ηθελα τα "φωτα" σας οπως λεει και ο τιτλος, καθως φτανοντας προς τον Σεπτεμβρη οπου θα βγει το iPhone 6 σκεφτομαι αφου θα πεσει μαλλον; η τιμη το 5s να προχωρησω στην αγορα του. Να αναφερω σε αυτο το σημειο οτι ειμαι κατοχος Android εδω και περιπου 3,5 χρονια με το παναρχαιο πλεον κινητο Samsung Galaxy S I9000. Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε iOS και πραγματικα μου φαινεται μια αρκετα μεγαλη προκληση καθως εχω φιλους και συγγενεις που εχουν μεινει ξεκαθαρα ευχαριστημενη απο την apple. Λετε να αντιμετωπισω καποιο προβλημα καθως θεωρω πως αν καποιος ερθει απο iOS σε android εχει περισσοτερες πιθανοτητες να του φανει πιο ευκολο λογισμικο παρα το αντιθετο. Επισης θα ηθελα να μου πειτε συχνα προβληματα που βγαζουν και ισως αντιμετωπισω και αν οντως ειναι τοσο καλα η ακομα και πολλες φορες καλυτερα απο καποιο android κινητο με εμφανεστατο πλεονεκτημα σε hardware. Η αγορα μαλλον θα γινει απο σκρουτζομαγαζο οποτε αν εχετε να προτεινετε καποιο, ευπροσδεκτο. Αυτες ηταν η αποριες μου και μαλλον μεσα απο τις απαντησεις θα μου δημιουργηθουν κι αλλες :D

 

ΥΓ1: Συγγνωμη για το σεντονι αλλα ειχα τοσα πολλα να πω αφου δεν ειχα-εχω καμια επαφη με apple.

ΥΓ2: Αν ειναι σε λαθος κατηγορια παρακαλω καποιος moderator να το μεταφερει στη σωστη. Ευχαριστω!

 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 28/07/2014 - 21:54

Καλησπερα και απο εμενα,

 

Θα ηθελα τα "φωτα" σας οπως λεει και ο τιτλος, καθως φτανοντας προς τον Σεπτεμβρη οπου θα βγει το iPhone 6 σκεφτομαι αφου θα πεσει μαλλον; η τιμη το 5s να προχωρησω στην αγορα του. Να αναφερω σε αυτο το σημειο οτι ειμαι κατοχος Android εδω και περιπου 3,5 χρονια με το παναρχαιο πλεον κινητο Samsung Galaxy S I9000. Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε iOS και πραγματικα μου φαινεται μια αρκετα μεγαλη προκληση καθως εχω φιλους και συγγενεις που εχουν μεινει ξεκαθαρα ευχαριστημενη απο την apple. Λετε να αντιμετωπισω καποιο προβλημα καθως θεωρω πως αν καποιος ερθει απο iOS σε android εχει περισσοτερες πιθανοτητες να του φανει πιο ευκολο λογισμικο παρα το αντιθετο. Επισης θα ηθελα να μου πειτε συχνα προβληματα που βγαζουν και ισως αντιμετωπισω και αν οντως ειναι τοσο καλα η ακομα και πολλες φορες καλυτερα απο καποιο android κινητο με εμφανεστατο πλεονεκτημα σε hardware. Η αγορα μαλλον θα γινει απο σκρουτζομαγαζο οποτε αν εχετε να προτεινετε καποιο, ευπροσδεκτο. Αυτες ηταν η αποριες μου και μαλλον μεσα απο τις απαντησεις θα μου δημιουργηθουν κι αλλες :D

 

ΥΓ1: Συγγνωμη για το σεντονι αλλα ειχα τοσα πολλα να πω αφου δεν ειχα-εχω καμια επαφη με apple.

ΥΓ2: Αν ειναι σε λαθος κατηγορια παρακαλω καποιος moderator να το μεταφερει στη σωστη. Ευχαριστω!

Δεν συμφωνώ σε αυτό. Το iOS είναι εξαιρετικά απλό και εύχρηστο, αλλά όλα αυτά είναι και ψιλοϋποκειμενικά.  Αν δν δοκιμάσεις ο ίδιος δε μπορείς να ξέρεις,



#3   SpikeAman

SpikeAman

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 28/07/2014 - 22:54

Μπορει ως χρηστης android τοσο καιρο να μου φαινεται εμενα περιεργο ! Απο το λιγο ομως που εκατσα και ασχοληθηκα με το κινητο σε γνωστο καταστημα, μου φανηκε καπως αλλιωτικο. Και το θεμα με τις τοσες συσκευες και τα sync και λοιπα με μπερδευει αλλα δεν με σταματαει να θελω να παω να το παρω και αυριο αλλα περιμενω καποια ακομα πτωση τιμης...

 

Παρακαλω αν γνωριζει καποιος κατι σε σχεση με ολα αυτα που προανεφερα στο αρχικο μηνυμα ας απαντησει :)






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες