Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ipad, άσχετος απεγνωσμένα βοήθεια!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   geonet11

geonet11

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 11/09/2014 - 11:31

Πρόκειται να πάρω άμεσα ipad (επιχορήγηση 12%) και έχω μπουρδουκλωθεί. Πόσα μοντέλα υπάρχουν τελικά; Το νέο  air το είδα μόνο στα 16g αλλά μου φάνηκε πολύ πλαστικούρα. Τι προτείνετε; SOS please 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 11/09/2014 - 14:32

https://www.skroutz....phrase=ipad air


You'll Never Walk Alone


#3   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 11/09/2014 - 14:45

Πρόκειται να πάρω άμεσα ipad (επιχορήγηση 12%) και έχω μπουρδουκλωθεί. Πόσα μοντέλα υπάρχουν τελικά; Το νέο air το είδα μόνο στα 16g αλλά μου φάνηκε πολύ πλαστικούρα. Τι προτείνετε; SOS please

παρτο απο καποιο μαγαζι στο Σκρουτζ κι οχι απο isquare...και σιγουρα δεν το λες πλαστικουρα φιλε

#4   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 11/09/2014 - 17:25

Πρόκειται να πάρω άμεσα ipad (επιχορήγηση 12%) και έχω μπουρδουκλωθεί. Πόσα μοντέλα υπάρχουν τελικά; Το νέο  air το είδα μόνο στα 16g αλλά μου φάνηκε πολύ πλαστικούρα. Τι προτείνετε; SOS please 

Προφανώς και δεν το είδες, γιατί το αλουμίνιο δεν το λες πλαστικούρα...

 

Σκρουτζ, όπως αναφέρθηκε και χωρητικότητα ό,τι σε βολεύει...wifi ή cellular ανάλογα τη χρήση που θα κάνεις...αυτό εσύ το γνωρίζεις...



#5   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3860 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 11/09/2014 - 23:00

Πλαστικούρα;;; Μάλλον κανά Samsung θα είδες... Θα το λατρέψεις το air, κατά τη γνώμη μου πάρε 32gb γιατί τα 16 είναι τραγικά λίγα, ιδίως αν δεν κάνεις μέγαλη χρήση 3G ρίξε τα χρήματα σε αποθηκευτικό χώρο

#6   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 12/09/2014 - 00:09

Πρόκειται να πάρω άμεσα ipad (επιχορήγηση 12%) και έχω μπουρδουκλωθεί. Πόσα μοντέλα υπάρχουν τελικά; Το νέο air το είδα μόνο στα 16g αλλά μου φάνηκε πολύ πλαστικούρα. Τι προτείνετε; SOS please


Μάλλον άσχετος οπως λές.. :P

Μην τυχόν και πάρεις άλλο και νομίζεις ότι πήρες iPad Air..
Η τουλάχιστον αν πάρεις την πλαστικούρα να ξέρεις ποιο πήρες... Για ξανά πήγενε να τα δεις.. :)

@CaLi@


#7   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/09/2014 - 00:24

Την οθόνη λεει μάλλον πλαστικουρα γιατι εντάξει δεν ειναι και σαν τα προηγούμενα , εχει μια τέτοια αίσθηση αλλα πανέμορφο μηχάνημα με παρά πολύ καλή μπαταρία και ui. Έπεισα έναν φιλο μου για iPad και εχει τρελαθεί μαζί του :P
Στην χωρητικότητα ειναι ανάλογα το τι θες , τα 16gb ειναι λίγα αν έχεις παιχνίδια , φωτογραφίες και βίντεο .

#8   geonet11

geonet11

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/09/2014 - 17:31

Μάλλον άσχετος οπως λές.. :P

Μην τυχόν και πάρεις άλλο και νομίζεις ότι πήρες iPad Air..
Η τουλάχιστον αν πάρεις την πλαστικούρα να ξέρεις ποιο πήρες... Για ξανά πήγενε να τα δεις.. :)

χαχαχαααα!

 

Μωρέ ξαναπήγα και παραμένει το ίδιο! Ένα παλιότερο που είχα δει νομίζω ήταν καλύτερης κατασκευής. Γι΄αυτό και αροτώ τους ειδήμονας!



#9   geonet11

geonet11

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/09/2014 - 17:33

Την οθόνη λεει μάλλον πλαστικουρα γιατι εντάξει δεν ειναι και σαν τα προηγούμενα , εχει μια τέτοια αίσθηση αλλα πανέμορφο μηχάνημα με παρά πολύ καλή μπαταρία και ui. Έπεισα έναν φιλο μου για iPad και εχει τρελαθεί μαζί του :P
Στην χωρητικότητα ειναι ανάλογα το τι θες , τα 16gb ειναι λίγα αν έχεις παιχνίδια , φωτογραφίες και βίντεο .

Αυτό ακριβώς λέω! Κρύσταλλο δεν το λες... Απλά αναρωτιώμουνα μήπως να κοιτάξω και κάποιο παλιότερο μοντέλο ή να πάω καρφωτά για αυτό...

 

Επίσης, τελικά πόσα και μοντέλα υπάρχουν;;;

 

Ευχαριστώ!



#10   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/09/2014 - 17:36

Υπάρχουν τα air, mini retina και το mini το απλό (;;) . Η οθόνη μπορεί να μην ειναι σαν τα παλιά αλλα ειναι πολύ λεπτό και όμορφο , δηλαδή εκτός και αν βρεις το 4 σε καλή τιμή , πήγαινε στο air αλλα σε 1 μήνα περίπου θα βγουν τα καινούργια λογικά με touch id , 2gb ram απο οτι λένε !
Το air ειναι κόσμημα πάντως ;)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες