Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Προγραμμα για επιχειρησεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   manko

manko

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 13/10/2014 - 15:22

Καλησπερα σε ολους. εχω το ipad mini και ψαχνω ενα προγραμμα να μπορω να καταχωρησω τα προιοντα της επιχειρησης μου (αρτοποιειο ειναι) και καθε φορα που πουλαω ενα προιον να το επιλεγω και να μπορω να παιρνω στοιχεια απο αυτο π.χ τελος του χρονου να μπορω να δω ποσο πουλησα απο το καθε προιον, προγραμμα εμπορικο εχω στο μαγαζι αλλα στην διανομη πουλαω και λιανικος και εχω ταμειακη μυχανη αλλα δεν μπορω να ξερω ποιο συγκεκριμενα στοιχεια. θα ηθελα αν ξερει καποιος να με βοηθησει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 13/10/2014 - 16:53

Ουσιαστικα erp προγραμμα για tablet χρειαζεσαι. Δε ξερω συγκεκριμενο αλλα συνηθως τετοιες εφαρμογες δεν ειναι δωρεαν.

#3   manko

manko

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 13/10/2014 - 17:00

δεν θελω να ειναι ειναι δωρεαν αρκει να μπορεσω να κανω αυτο αλλα αν ειναι και δωρεαν δεν θα ηταν ασχημο ;)

#4   iUs3r

iUs3r

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/10/2014 - 18:28

Ποιό πρόγραμμα εμπορικό έχεις; Από εκεί ίσως πρέπει να ξεκινήσεις γιατί μπορεί να συνεργάζεται με διάφορες εφαρμογές για iPad, π.χ. Η SingularLogic έχει αυτό moRE Business Application by SingularLogic SA
https://appsto.re/gr/B6VpG.i που συνεργάζεται με τις εφαρμογές της. Υπάρχουν δεκάδες άλλα, τα περισσότερα δωρεάν.... Αν δεν θέλεις να συνεργάζεται καθόλου με το πρόγραμμά σου, βρες κάποιο που σου αρέσει το UI, αφιέρωσε κάποιο χρόνο να περάσεις τα προϊόντα που θέλεις και είσαι έτοιμος...

#5   manko

manko

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 13/10/2014 - 18:40

εχω της tesae το pegasus οχι δεν με ενδιαφερει να συνεργαζεται με αυτο. εχεις καποιο να μου προτεινεις? εχω ψαξει για να βρω καποια αλλα δεν βγαζω ακρη




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες