Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ανεβασμα εφαρμογης


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tsixritas

tsixritas

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/12/2014 - 21:30

Καλησπερα και χρονια πολλα...
Θα ηθελα να ρωτησω το εξης...
Ειμαι δημοσιος υπαλληλος σε σωμα ασφαλειας..
Εχω σχεδιασει και προγραμματισει μια εφαρμογη την οποια θελω να βαλω στο app store δωρεαν.
Το ερωτημα μου ειναι επιτρεπετε εγω να βαλω εφαρμογη;;;και αν ναι τι εγγραφα χρειαζονται.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 29/12/2014 - 22:14

πας στο developer.apple.com και γινεσαι register developer με 99δολ το χρονο! μετα απο εκει ανεβαζεις οτι εφαρμογη θες σε οτι τιμη θες


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#3   tsixritas

tsixritas

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2014 - 00:49

Ναι την διαδικασια την ξερω...απλα δεν ξερω αν επιτρεπεται για εμας του δημοσιου.και επειδη δεν ξερω αγγλικα καταλαβα οτι κατα την εγγραφη σου ζηταει η apple κατι εγγραφα..αλλα δεν καταλαβα τι ακριβως εγγραφα χρειαζονται!υπαρχει καπου καποιος οδηγος που να εξηγει την ολη διαδικασια;;
Ευχαριστω παντως!

#4   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/12/2014 - 08:05

Καλή σας ημέρα.

Αφού σκοπεύετε να ανεβάσετε την εφαρμογή δωρεάν δεν έχετε κάποιο πρόβλημα νομικό η φορολογικό. Η Apple δεν θα σας ζητήσει ούτε το ΑΦΜ σας.

Μόνο σε περίπτωση που διαθέσετε κάποια επί πληρωμή εφαρμογή θα χρειαστεί να κάνετε ένα ειδικό συμβόλαιο με την Apple όπου θα σας ζητηθούν και άλλα στοιχεία όπως χώρα φορολόγησης, τραπεζικός λογαριασμός κλπ.

Ελπίζουμε να σας βοηθήσαμε
- Η ομάδα του Bet For Win

#5   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/12/2014 - 13:36

Ναι την διαδικασια την ξερω...απλα δεν ξερω αν επιτρεπεται για εμας του δημοσιου.και επειδη δεν ξερω αγγλικα καταλαβα οτι κατα την εγγραφη σου ζηταει η apple κατι εγγραφα..αλλα δεν καταλαβα τι ακριβως εγγραφα χρειαζονται!υπαρχει καπου καποιος οδηγος που να εξηγει την ολη διαδικασια;;
Ευχαριστω παντως!

δεν εχεις κανενα θεμα, σαν να νοικιαζεις σπιτι ειναι, τα εσωδα σου θα τα δηλωσεις στην εφορια τελος του ετους και εισαι κομπλε. χαρτια δεν χρειαζετε απλα να πατησεις αποδεχομαι στα ηλεκτρονικα συμβολαια της apple


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#6   tsixritas

tsixritas

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2014 - 13:38

ευχαριστω πολυ...θα ρωτησω βεβαια και λογιστη για σιγουρια..αλλα ευχαριστω για την πληροφορια






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες