Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εκτυπωση απο iphone 5 χωρις router


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nikolas00

nikolas00

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 21/03/2015 - 00:23

Φιλος εχει το iphone 5 και θελει να εκτυπωνει χωρις ρουτερ γιατι δεν εχει καποια σταθερη συνδεση συνδεεται για λιγο να διαβασει καμια ειδηση απο το δικτυο κινητης και μου ζητησε ενιωτε να τυπωνει οπωτε θελει ενα μηχανημα καθαρα για εκτυπωση κατα πρωτημηση inject και θα ηταν καλο να ηταν πολυμηχανημα γιατι θελει να κανει που και που φωτοτυπιες καθως και η λειτουργια του fax δεν θα ηταν ασχημη.Καπου διαβασα για το eprint αλλα οι μισοι λενε δουλευει αλλοι λενε δεν δουλευει χωρις ρουτερ δεν καταλαβαινω οπωτε θα ηθελα τα φωτα σας θελω να τυπωνει στρειτ χωρις την διαμεσολαβηση ρουτερ μονο τηλεφωνο-πριντερ και η τιμη να ειναι αναμεσα στα 50-90 αν πρωκειται για εκτυπωτη 100-150 για πολυμηχανημα (για αποκλησεις 20-25 ευρω δεν τειθετε θεμα).

 

Ευχαριστω,

Νικος


Τελευταία επεξεργασία από: nikolas00, 21/03/2015 - 00:24


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   stakar

stakar

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 22/03/2015 - 23:11

Μάλλον θες εκτυπωτή bluetooth για να συνδεθεις. Με καλώδιο δεν νομίζω να παίζει, αλλά δεν είμαι και σίγουρος.



#3   karasarinis

karasarinis

    iPH Contributor

  • 1031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 23/03/2015 - 00:16

Εκτυπωτή με wifi χρειάζεσαι. Να συνδέεται στο ίδιο δίκτυο με το κινητό σου ώστε να στέλνει ο φίλος ότι θέλει ασύρματα για εκτύπωση. Κοίταξε σε mediamarkt και eshop βάζουν προσφορές κατα καιρούς.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες