Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με id


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   johnvolno1

johnvolno1

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/09/2015 - 07:19

Καλημέρα σας. Θα ρωτήσω κάτι που θα είναι λίγο εκτός topic αλλά έχω τρελαθεί γιατί δεν μπορώ να βρω λύση στο πρόβλημα. Έπαιζα ένα παιχνίδι κ για να μην περιμένω να γεμίσουν κάποια στοιχεία του παιχνιδιού, άλλαζα την ημερομηνία σε μελλοντική. Τώρα όμως διαπίστωσα ότι δεν μπορώ πλέον να συνδεθώ στο app store. Δίνω το Password και είναι σαν να μην το έδωσα. Δε βγάζει μήνυμα λάθους. Απλά δεν κάνει τίποτα. Τι restart, τι logout τίποτα. Τον ίδιο λογαριασμό τον έχω και στο ipad κ δουλεύει μια χαρά. Τον έκανε logout απ εκεί αλλά πάλι τίποτα. Έχει τύχει σε κανέναν αυτό ; ξέρει κανείς τι να κάνω ; μήπως υπάρχει κάποιο tweak που να διορθώνει το πρόβλημα;
Έχω iphone 6 με 8.3 κ jb.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/09/2015 - 12:46

Κάνε την επαναφορά των ρυθμίσεων δικτύου.

 

Αν έχεις iCleaner κάνε εκκαθάριση.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 19/09/2015 - 12:54

Καλημέρα σας. Θα ρωτήσω κάτι που θα είναι λίγο εκτός topic αλλά έχω τρελαθεί γιατί δεν μπορώ να βρω λύση στο πρόβλημα. Έπαιζα ένα παιχνίδι κ για να μην περιμένω να γεμίσουν κάποια στοιχεία του παιχνιδιού, άλλαζα την ημερομηνία σε μελλοντική. Τώρα όμως διαπίστωσα ότι δεν μπορώ πλέον να συνδεθώ στο app store. Δίνω το Password και είναι σαν να μην το έδωσα. Δε βγάζει μήνυμα λάθους. Απλά δεν κάνει τίποτα. Τι restart, τι logout τίποτα. Τον ίδιο λογαριασμό τον έχω και στο ipad κ δουλεύει μια χαρά. Τον έκανε logout απ εκεί αλλά πάλι τίποτα. Έχει τύχει σε κανέναν αυτό ; ξέρει κανείς τι να κάνω ; μήπως υπάρχει κάποιο tweak που να διορθώνει το πρόβλημα;
Έχω iphone 6 με 8.3 κ jb.

Όσες φορές έχω αλλάξει την ημερομηνία σε μελλοντική, όταν τη γύριζα στο Auto έφτιαχνε το app store. 


Whatsapp doc?

#4   johnvolno1

johnvolno1

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/09/2015 - 17:59

Κάποιος άλλος που να είχε το ίδιο θέμα;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες