Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Apple Watch Series 2: Ταχύτερο, με GPS και αδιάβροχο!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2212 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1951   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1781 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:03

Καλησπερα σε ολους και ολες!Κατοχος του νεου apple watch 2 για πρωτη μου φορα και μπορω να πω οτι αν εξαιρεσεις την μπαταρια και την εμφανιση που δεν ειναι και το καλυτερο μου ειναι πολυ καλο smartwatch!

Μια απορια εχω...Επειδη τρεχω με το nike run μολις πατησα ζευγοποιηση μου περασε την εφαρμογη που ειχα στο iphone κατευθειαν στο ρολοι...Μεχρι εδω ολα καλα!Μπαινω απο το ρολοι στην εφαρμογη για να τρεξω και μου τα βγαζει ολα κινεζικα!!Οποτε δεν εχω ιδεα τι να πατησω....Πως αλλαζω την γλωσσα στην εφαρμογη...

Να σας πω οτι στο κινητο ειναι στα Ελληνικα η εφαρμογη και η γλωσσα και του ρολογιου και του κινητου ειναι επισης στα Ελληνικα!Καμια βοηθεια κανεις???


XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1952   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:04

Καλησπερα σε ολους και ολες!Κατοχος του νεου apple watch 2 για πρωτη μου φορα και μπορω να πω οτι αν εξαιρεσεις την μπαταρια και την εμφανιση που δεν ειναι και το καλυτερο μου ειναι πολυ καλο smartwatch!
Μια απορια εχω...Επειδη τρεχω με το nike run μολις πατησα ζευγοποιηση μου περασε την εφαρμογη που ειχα στο iphone κατευθειαν στο ρολοι...Μεχρι εδω ολα καλα!Μπαινω απο το ρολοι στην εφαρμογη για να τρεξω και μου τα βγαζει ολα κινεζικα!!Οποτε δεν εχω ιδεα τι να πατησω....Πως αλλαζω την γλωσσα στην εφαρμογη...
Να σας πω οτι στο κινητο ειναι στα Ελληνικα η εφαρμογη και η γλωσσα και του ρολογιου και του κινητου ειναι επισης στα Ελληνικα!Καμια βοηθεια κανεις???


Κάνε μια επανεκκίνηση στο ρολόι και τσέκαρε ξανά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1953   TAKIS6

TAKIS6

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Twitter:@takis6
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:takis6

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:05

Καλησπέρα. Μόλις μου αντικατέστησαν το κινητό και θέλω να το ζευγοποιησω εκ νέου με το ρολόι. Τι πρέπει να κάνω;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1954   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:11

Καλησπέρα. Μόλις μου αντικατέστησαν το κινητό και θέλω να το ζευγοποιησω εκ νέου με το ρολόι. Τι πρέπει να κάνω;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Μπες στην εφαρμογή watch και προχωρά τα βήματα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1955   TAKIS6

TAKIS6

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Twitter:@takis6
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:takis6

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:28

Το έκανα αλλά πως θα μου βγάλει την έναρξη ζευγοποιησης; Το current status είναι έτσι.5382d5bee7a58ba69fb5ae5956db0a19.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1956   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:33

Το έκανα αλλά πως θα μου βγάλει την έναρξη ζευγοποιησης; Το current status είναι έτσι.5382d5bee7a58ba69fb5ae5956db0a19.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Νομίζω πρέπει να μπεις στο iCloud.com να διαγράψεις από εκεί τις συσκευές που είναι συνδεδεμένες και μετά ξεκινάς το pairing αλλά δώσε μου λίγο χρόνο να το τσεκάρω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1957   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:51

Το έκανα αλλά πως θα μου βγάλει την έναρξη ζευγοποιησης; Το current status είναι έτσι.5382d5bee7a58ba69fb5ae5956db0a19.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ποια εφαρμογή σου δείχνει τα χλμ που έχεις κάνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1958   TAKIS6

TAKIS6

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Twitter:@takis6
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:takis6

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:54

Ποια εφαρμογή σου δείχνει τα χλμ που έχεις κάνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro




Sent from my iPhone using Tapatalk

#1959   TAKIS6

TAKIS6

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Twitter:@takis6
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:takis6

Δημοσίευση 17/03/2017 - 20:56

Sent from my iPhone using Tapatalk

de821063bbb9283c80b46464df112400.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

#1960   karless

karless

    iPH Hero

  • 5021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 17/03/2017 - 23:51

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιον αξιόπιστο πωλητή να πάρω ένα μαύρο sport band?μου ήρθε σήμερα από eBay και κολλάει σκόνη και βρώμα στο 5λεπτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1961   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1781 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 18/03/2017 - 08:57

Kαλημερα!!Με τις συμβουλες σας το ελυσα χθες το θεμα με τα Κινεζικα στην nike εφαρμογη του ρολογιου!

Τωρα εχω αλλο θεμα....Εχω μονο την δονηση για τις ειδοποιησεις του ρολογιου γιατι δεν μ αρεσει να χτυπαει με ηχο...Το θεμα μου ειναι οτι οταν μου ερχεται ενα μηνυμα στο viber χτυπαει μονο η δονηση του ρολογιου!!Εγω θελω να χτυπαει η δονηση του κινητου αλλα να βγαζει και ηχο το κινητο!Δεν γινεται αυτο??


XS Max 256 Gb Space Gray

#1962   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 18/03/2017 - 10:30

Kαλημερα!!Με τις συμβουλες σας το ελυσα χθες το θεμα με τα Κινεζικα στην nike εφαρμογη του ρολογιου!
Τωρα εχω αλλο θεμα....Εχω μονο την δονηση για τις ειδοποιησεις του ρολογιου γιατι δεν μ αρεσει να χτυπαει με ηχο...Το θεμα μου ειναι οτι οταν μου ερχεται ενα μηνυμα στο viber χτυπαει μονο η δονηση του ρολογιου!!Εγω θελω να χτυπαει η δονηση του κινητου αλλα να βγαζει και ηχο το κινητο!Δεν γινεται αυτο??


Αλλάξε την ώθηση ειδοποιήσεων από την εφαρμογή watch. Γενικότερα όμως να ξέρεις βολεύει όταν είναι σβηστή η οθόνη του iPhone κ έρχεται οποιαδήποτε ειδοποίηση στο ρολόι χωρίς να κουνιέται καν το κινητό [emoji39][emoji39]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1963   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1781 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 18/03/2017 - 10:33

Αλλάξε την ώθηση ειδοποιήσεων από την εφαρμογή watch. Γενικότερα όμως να ξέρεις βολεύει όταν είναι σβηστή η οθόνη του iPhone κ έρχεται οποιαδήποτε ειδοποίηση στο ρολόι χωρίς να κουνιέται καν το κινητό [emoji39][emoji39]


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μπορεις να μου πεις που ακριβως πηγαινω στην εφαρμογη watch για να το αλλαξω αυτο...???


XS Max 256 Gb Space Gray

#1964   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 18/03/2017 - 10:35

Μπορεις να μου πεις που ακριβως πηγαινω στην εφαρμογη watch για να το αλλαξω αυτο...???


Μπαίνεις στην εφαρμογή πας γνωστοποιήσεις βρίσκεις την εφαρμογή που θες κ αλλάζεις την ρύθμιση.

#1965   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1781 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 18/03/2017 - 10:39

Μπαίνεις στην εφαρμογή πας γνωστοποιήσεις βρίσκεις την εφαρμογή που θες κ αλλάζεις την ρύθμιση.

το τσεκαρα αυτο που λες και ειναι μονο για τις γνωστοποιησεις!Δηλ να σε ενημερωνει αν χασεις πχ μια κληση και οχι την ωρα που χτυπαει!

Τωρα ανακαλυψα και αλλο προβλημα!Οταν χτυπαει μια κληση στο τηλεφων μου γραφει το ονομα αλλα στο ρολοι οχι...Γραφει τον αριθμο μονο!Μολις τερμτιστει η κληση μυ γραφει ονομα ποιος με πηρε τηλ!


XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες