Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Apple Watch Series 2: Ταχύτερο, με GPS και αδιάβροχο!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2212 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2056   harisk10

harisk10

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:alex kour

Δημοσίευση 09/08/2017 - 17:44

Εδώ και αρκετό καιρό έχω πρόβλημα με το messenger ενώ στην αρχή δούλευε κανονικά μια μέρα σταμάτησε να δείχνει τις συνομιλίες. Έκανα restore το κινητό επαναφορά το ρολόι και πάλι τα ίδια μόνο αυτό δείχνει συνομιλίες τίποτα άλλο τι μπορώ να κάνω ξέρει κανείς κάποια λύση;fed555ca79e2684b3c82a14a6705a70b.png
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Και εγώ αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα εδώ και καιρό . Την έχω ξανακατεβάσει αλλά τίποτα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2057   jeanpoul

jeanpoul

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:jeanpoulgr

Δημοσίευση 09/08/2017 - 18:02

http://www.idownload...ng-apple-watch/ το ειχα δοκιμασει παλιωτερα κ δουλεψε θα το δω ξανα γιατι κ μενα το κανει τωρα δεν εφτιαξε αλλα μπορει να κανει δουλεια σε κανεναν αλλο



#2058   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 09/08/2017 - 18:18

http://www.idownload...ng-apple-watch/ το ειχα δοκιμασει παλιωτερα κ δουλεψε θα το δω ξανα γιατι κ μενα το κανει τωρα δεν εφτιαξε αλλα μπορει να κανει δουλεια σε κανεναν αλλο


Αυτο με την τροποποιηση των custom replies σε μενα πιανει. Οποτε κολλαει το μεσεντζερ στο ρολοι κανω αυτο που λεει και ξεκολλαει.
discord.gg/ajkUM8J

#2059   jeanpoul

jeanpoul

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:jeanpoulgr

Δημοσίευση 09/08/2017 - 18:34

Αυτο με την τροποποιηση των custom replies σε μενα πιανει. Οποτε κολλαει το μεσεντζερ στο ρολοι κανω αυτο που λεει και ξεκολλαει.

κανεις και αυτο που λεει να σβυσεις εφαρμογη κτλ? γιατι τωρα που τα εκανα custom δεν εφτιαξε.Δεν ξερω βεβαια αν φταιει που εχω beta κ στα 2



#2060   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 09/08/2017 - 18:38

Εγώ τώρα το έκανα χωρίς να σβήσω την εφαρμογή και έστρωσε ήμαρτον Χαχαχαχ

Ευχαριστώ

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: pantelisn, 09/08/2017 - 18:38


#2061   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 11/08/2017 - 07:53

κανεις και αυτο που λεει να σβυσεις εφαρμογη κτλ? γιατι τωρα που τα εκανα custom δεν εφτιαξε.Δεν ξερω βεβαια αν φταιει που εχω beta κ στα 2


Οχι. Παω στα custom replies στα settings-apple watch του messenger,αλλαζω ενα και μετα παταω τελος πανω αριστερα και μολις ανοιξω την εφαρμογη του μεσεντζερ ειναι οκ
discord.gg/ajkUM8J

#2062   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/08/2017 - 17:16

Εμένα αυτό που μου έχει λείψει από τα Android Smart watch που είχα είναι τα Faces που μπορούσα να αλλάζω και να βάζω όποιο θέλω αλλά περισσότερο η οθόνη που ήταν ανοικτή ενώ εδώ είναι μαύρη και δεν έχεις επιλογή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2063   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2017 - 17:59

Εμένα αυτό που μου έχει λείψει από τα Android Smart watch που είχα είναι τα Faces που μπορούσα να αλλάζω και να βάζω όποιο θέλω αλλά περισσότερο η οθόνη που ήταν ανοικτή ενώ εδώ είναι μαύρη και δεν έχεις επιλογή.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Και σε εμένα που είχα το moto 360 για κανα χρόνο, μου έλειψε επίσης ότι μπορούσες με μια κίνηση του καρπού(με το ένα χέρι) να δεις-διαβάσεις την ειδοποίηση που είχε έρθει νωρίτερα και σου ξέφυγε. Στο Apple Watch βλέπεις μια κόκκινη τελίτσα πάνω στην οθόνη, καταλαβαίνεις ότι έχεις μια ειδοποίηση, αλλά πάλι θέλει 2ο χέρι για να την "κατεβάσεις" να τη δεις.

Τελευταία επεξεργασία από: megaloupaixtou, 13/08/2017 - 17:59


#2064   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 13/08/2017 - 18:01

Και σε εμένα που είχα το moto 360 για κανα χρόνο, μου έλειψε επίσης ότι μπορούσες με μια κίνηση του καρπού(με το ένα χέρι) να δεις-διαβάσεις την ειδοποίηση που είχε έρθει νωρίτερα και σου ξέφυγε. Στο Apple Watch βλέπεις μια κόκκινη τελίτσα πάνω στην οθόνη, καταλαβαίνεις ότι έχεις μια ειδοποίηση, αλλά πάλι θέλει 2ο χέρι για να την "κατεβάσεις" να τη δεις.


Εγώ το κατεβάζω με την μύτη [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2065   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2017 - 18:04

Χαχαχαχα! Δουλεύει κ έτσι!

Και κάτι που δεν ξέρω αν διορθώθηκε στο Apple Watch 2 (έχω ακόμα το 1) : συνεχίζει το θέμα που έχει η οθόνη να μην μπορείς να πατήσεις (ή να ζορίζεσαι) κάποια επιλογή όταν πέσει νερό-ιδρώτας;; όταν τρέχω είναι απίστευτα εκνευριστικό που δεν ανταποκρίνεται σωστά!

#2066   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 13/08/2017 - 18:05

Χαχαχαχα! Δουλεύει κ έτσι!

Και κάτι που δεν ξέρω αν διορθώθηκε στο Apple Watch 2 (έχω ακόμα το 1) : συνεχίζει το θέμα που έχει η οθόνη να μην μπορείς να πατήσεις (ή να ζορίζεσαι) κάποια επιλογή όταν πέσει νερό-ιδρώτας;; όταν τρέχω είναι απίστευτα εκνευριστικό που δεν ανταποκρίνεται σωστά!


Δν έχω αντιμετωπίσει κάτι τέτοιο με το δυάρι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2067   megaloupaixtou

megaloupaixtou

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2017 - 18:13

Ίσως επειδή το έκαναν αδιάβροχο, να έβαλαν κάποια στρώση φιλμ που να διορθώνει το πρόβλημα. Πάντως με μια-δυο σταγόνες νερό-ιδρώτα στο 1, έχω κατευθείαν θέμα.

#2068   Djusher

Djusher

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα

Δημοσίευση 13/08/2017 - 20:13

Καλησπέρα παιδιά εχω πάρει το Iwatch 2 εχω ενα iphone 7 plus που τρέχει 10.1.1.  για jb οταν πάω να συγχρονίσω το κινητό μου λέει οτι πρέπει να γίνει ενημέρωση σε νέα έκδοση τι κάνω? δν θέλω να χάσω το jb υπάρχει περίπτωση να μπορώ να κάνω downgrade το ρολόι ωστε να μπορεί να δουλέψει και να συγχρονιστεί?



#2069   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 13/08/2017 - 20:37

Καλησπέρα παιδιά εχω πάρει το Iwatch 2 εχω ενα iphone 7 plus που τρέχει 10.1.1. για jb οταν πάω να συγχρονίσω το κινητό μου λέει οτι πρέπει να γίνει ενημέρωση σε νέα έκδοση τι κάνω? δν θέλω να χάσω το jb υπάρχει περίπτωση να μπορώ να κάνω downgrade το ρολόι ωστε να μπορεί να δουλέψει και να συγχρονιστεί?

Δυστυχώς δεν μπορείς να κανείς κάτι διαφορετικό από το να αναβαθμίσεις το κινητό σου. Apple Watch και jailbreak δεν πάνε μαζί.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

#2070   Djusher

Djusher

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα

Δημοσίευση 13/08/2017 - 20:38

:( επόμενος πάει για πούλημα το ρολογακι


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες