Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Θήκες iPhone 7/7 Plus & 8/8Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3581 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1441   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/12/2016 - 13:00

Νίκο, αν έβγαζε διάφανη η cafel θα την είχα πάρει ήδη!

Τελικά απέριψα την Shumuri γιατί είδα στο Youtube ότι είναι πολύ γκρι...

Προσανατολίζομαι στην Caze, τι λες?

Μια χαρά είναι η CAZE. Απλά πιθανόν να σου βγάζει τη πίστη στο βάλε/βγάλε.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1442   ggiorgos8

ggiorgos8

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:ggiorgos8

Δημοσίευση 05/12/2016 - 13:05

Απορω ειλικρινα τι βγαζουν. Παραγγειλα αλλες 4 για καβατζα. Εχω παρει της apple τη δερματινη την elago την cafel αλλη μια λεπτη απο σκρουτζ και περιμενω 2 ακομα της caudabe. Απο αυτες που εχουν ερθει χρησιμοποιω αυτη με το 1.29 απο ebay.


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

#1443   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 05/12/2016 - 13:08

Αν θέλετε να δείτε πως κάθεται η sheath στο plus μιας και το καλούπι στο 7 δεν έχει αλλάξει.
Θήκη για iPhone 6/6S & 6/S Plus
https://r.tapatalk.c...are_pid=1859897


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: jimthb, 05/12/2016 - 13:09


#1444   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3874 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/12/2016 - 13:11

Απορω ειλικρινα τι βγαζουν. Παραγγειλα αλλες 4 για καβατζα. Εχω παρει της apple τη δερματινη την elago την cafel αλλη μια λεπτη απο σκρουτζ και περιμενω 2 ακομα της caudabe. Απο αυτες που εχουν ερθει χρησιμοποιω αυτη με το 1.29 απο ebay.


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Μήπως είναι μιας χρήσης? Πήρα 2 με 2,53...



#1445   ggiorgos8

ggiorgos8

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:ggiorgos8

Δημοσίευση 05/12/2016 - 13:13

Μήπως είναι μιας χρήσης? Πήρα 2 με 2,53...

Την εχω απο 9 νοεμβριου και ειναι πενα. Ουτε εχει κιτρινησει ουτε εχει ξεχειλωσει παρολο που την εχω βγαλει 5-6 φορες για να βαλω tempered glass. Η elago sto 2o βαλε βγαλε χαιρετησε.


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

#1446   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3762 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 05/12/2016 - 14:39

φιλε κωστα αγορασα και την space grey την δερματινη της apple για το 7αρι μου και εχω παθει πλακα.αυτη ειναι ποιοτητα!

Ρε τρελέ βγήκε επιτέλους iPhone κατάμαυρο (όπως τόσο καιρό ελπίζαμε να κάνει η Apple) και πηγές και το φόρεσες θήκη space grey???


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1447   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/12/2016 - 14:41

Ρε τρελέ βγήκε επιτέλους iPhone κατάμαυρο (όπως τόσο καιρό ελπίζαμε να κάνει η Apple) και πηγές και το φόρεσες θήκη space grey???


Sent from my iPhone using Tapatalk

αχαχαχαχαχ μα ρε συ Τσελ μονο οταν το εχεις χωρις θηκη δειχνεις και το χρωμα του και οσο ναναι πρεπει να εισαι τολμηρος πολυ για να το κανεις!(ασε που την εφαγα μια φορα και το φυσαω και δεν κρυωνει)
Οποτε καλυτερα ετσι παρα δακρυα μετα![emoji23][emoji23]

#1448   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/12/2016 - 14:45

http://m.ebay.com/it...Id=888643832024 Εγω παρει αυτη και ειναι πολλυ καλη. Και περιμενω 2 ακομα της caudabe.


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Την εχω και εγω αυτην απο αλλον πωλητη στα 0.93 σεντς  :lol: .Πολυ καλη θηκη καλο πιασιμο προστασια καμερας καλυπτει και τα κουμπια.



#1449   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3762 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 05/12/2016 - 14:48

αχαχαχαχαχ μα ρε συ Τσελ μονο οταν το εχεις χωρις θηκη δειχνεις και το χρωμα του και οσο ναναι πρεπει να εισαι τολμηρος πολυ για να το κανεις!(ασε που την εφαγα μια φορα και το φυσαω και δεν κρυωνει)
Οποτε καλυτερα ετσι παρα δακρυα μετα![emoji23][emoji23]

Περα από την πλάκα οι δερμάτινες τις Apple τα σπάνε..και γω σε λευκό κινητό φοράω την midnight blue και έχω και την marine blue...Οι ανοιχτόχρωμες λεκιάζουν οποτε μακρυά...Μην κανεις like ,ήδη μου έκανες ένα, φυλάξε τα αλλα δυο σου μείνανε [emoji14]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1450   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/12/2016 - 14:49

Περα από την πλάκα οι δερμάτινες τις Apple τα σπάνε..και γω σε λευκό κινητό φοράω την midnight blue και έχω και την marine blue...Οι ανοιχτόχρωμες λεκιάζουν οποτε μακρυά...Μην κανεις like ,ήδη μου έκανες ένα, φυλάξε τα αλλα δυο σου μείνανε [emoji14]


Sent from my iPhone using Tapatalk

αχαχαχαχααχ και δεν ακουνε και τα παραπονα μου για αυξηση των λαικ ρε γ@@μω!!!

Τελευταία επεξεργασία από: vdkour, 05/12/2016 - 14:49


#1451   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3762 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 05/12/2016 - 14:53

αχαχαχαχααχ και δεν ακουνε και τα παραπονα μου για αυξηση των λαικ ρε γ@@μω!!!

Να οργανωθούμε να κυρηξουμε 48ωρη απεργία να δεις μετά [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1452   JimiSSS

JimiSSS

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/12/2016 - 18:44

Καλησπέρα παιδιά, εδώ και λίγες μέρες αγόρασα το iPhone 7 σε χρώμα black. Έχω αγοράσει προς το παρόν 2 tempered orzly 3D pro-fit e2e, 2 θήκες cafel (μαύρη και μπλέ), μια διάφανη λεπτή που αναφέρθηκε από ένα χρήστη πιο πάνω από eBay.

Θα ήθελα όμως και μια πιο "ανθεκτική" θήκη για να χρησιμοποιώ σε εξορμήσεις στην ύπαιθρο αλλά και κατά τη θητεία μου μιας και είμαι φαντάρος και θα ήθελα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο όσον αφορά το κινητό. Σκεφτόμουν για τη spigen ultra hybrid αλλά δε ξέρω αν είναι συμβατή με e2e tempered. Επίσης κοιτούσα και την uag pathfinder ή plasma αλλά επίσης δε γνωρίζω αν αξίζουν τα λεφτά τους και αν θα ταιριάζει η προστασία οθόνης που πήρα. Να αναφέρω πως σε προηγούμενο iPhone είχα της magpul executive field και τη θεωρώ ιδανική για τη χρήση που θέλω.

Όποια βοήθεια ή πρόταση ευπρόσδεκτη!

#1453   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 05/12/2016 - 18:52

Καλησπέρα παιδιά, εδώ και λίγες μέρες αγόρασα το iPhone 7 σε χρώμα black. Έχω αγοράσει προς το παρόν 2 tempered orzly 3D pro-fit e2e, 2 θήκες cafel (μαύρη και μπλέ), μια διάφανη λεπτή που αναφέρθηκε από ένα χρήστη πιο πάνω από eBay.

Θα ήθελα όμως και μια πιο "ανθεκτική" θήκη για να χρησιμοποιώ σε εξορμήσεις στην ύπαιθρο αλλά και κατά τη θητεία μου μιας και είμαι φαντάρος και θα ήθελα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο όσον αφορά το κινητό. Σκεφτόμουν για τη spigen ultra hybrid αλλά δε ξέρω αν είναι συμβατή με e2e tempered. Επίσης κοιτούσα και την uag pathfinder ή plasma αλλά επίσης δε γνωρίζω αν αξίζουν τα λεφτά τους και αν θα ταιριάζει η προστασία οθόνης που πήρα. Να αναφέρω πως σε προηγούμενο iPhone είχα της magpul executive field και τη θεωρώ ιδανική για τη χρήση που θέλω.

Όποια βοήθεια ή πρόταση ευπρόσδεκτη!

Πιστεύω είσαι για rhinoshield playproof. Σε συνδυασμό με e2e τζαμάκι θα είσαι μια χαρά. Δες την θήκη λίγο στο YouTube.
Υ.Γ. Το ότι θα πάρεις το συγκεκριμένο κινητό στο στρατόπεδο κατά την θητεία σου μήπως να το ξανασκεφτείς;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: jimthb, 05/12/2016 - 18:53


#1454   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/12/2016 - 18:57

Καλησπέρα παιδιά, εδώ και λίγες μέρες αγόρασα το iPhone 7 σε χρώμα black. Έχω αγοράσει προς το παρόν 2 tempered orzly 3D pro-fit e2e, 2 θήκες cafel (μαύρη και μπλέ), μια διάφανη λεπτή που αναφέρθηκε από ένα χρήστη πιο πάνω από eBay.

Θα ήθελα όμως και μια πιο "ανθεκτική" θήκη για να χρησιμοποιώ σε εξορμήσεις στην ύπαιθρο αλλά και κατά τη θητεία μου μιας και είμαι φαντάρος και θα ήθελα να έχω το κεφάλι μου ήσυχο όσον αφορά το κινητό. Σκεφτόμουν για τη spigen ultra hybrid αλλά δε ξέρω αν είναι συμβατή με e2e tempered. Επίσης κοιτούσα και την uag pathfinder ή plasma αλλά επίσης δε γνωρίζω αν αξίζουν τα λεφτά τους και αν θα ταιριάζει η προστασία οθόνης που πήρα. Να αναφέρω πως σε προηγούμενο iPhone είχα της magpul executive field και τη θεωρώ ιδανική για τη χρήση που θέλω.

Όποια βοήθεια ή πρόταση ευπρόσδεκτη!

νομιζω οτι η λυση να προστατεψεις καλυτερα το κινητο σου στο στρατο ειναι να το αφησεις στο σπιτι στο ντουλαπι.

#1455   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 05/12/2016 - 19:05

νομιζω οτι η λυση να προστατεψεις καλυτερα το κινητο σου στο στρατο ειναι να το αφησεις στο σπιτι στο ντουλαπι.

 

Τι λες ρε φιλε; Δε βλεπεις τι γινεται με τους Τουρκους; Να το παρει μαζι ναναι μάχιμος! Ναχει gps να γυρισει σπιτι! :D


You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες