Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 7/7Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3342 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1711   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2016 - 19:39

epic fail
Κρυβεσαι για κανα μηνα και επιστρεφεις.

xaxaxaxa
Παει το παλικαρι...εξαφανιστηκε :)

Τελευταία επεξεργασία από: vagfilippo, 20/11/2016 - 19:40


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1712   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1784 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 20/11/2016 - 20:02

Παιδια οσον αφορα τις χωρητικοτητες ξεχνατε οτι στε σκρουτζομαγαζα βρισκεις και τις παλιες χωρητικοτητες
Οποτε οποις θελει βρισκει σε 6s και 16 και 32 και 64 και 128!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
XS Max 256 Gb Space Gray

#1713   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3764 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:27

Εγώ θα έλεγα να πάτε στο 7 και jet black κ απλά προσέξτε το. Οι τελευταίες παραγωγές τα πάνε καλά. Εμένα είναι οκ ενώ κ ο θόρυβος στο βίντεο είναι μικρότερος και είναι 45 βδομάδα παραγωγής δηλαδή φτιάχτηκε 7-13/11/2016. Όλα καλά επιτέλους αγορασμένο από infoquest . Μόνο στο μικρόφωνο δε με ακούν πολύ καλά αλλά ίσως να είναι τυχαίο ή να φταίει η θήκη


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εδωσες ένα χιλιάρικο και πήρες κινητό με μειωμένο θόρυβο στο βίντεο και με μικρόφωνο που δε σε ακούν καλά και είσαι και ευχαριστημένος.... Εντάξει δεν υπάρχεις!!!!!

#1714   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:36

Εδωσες ένα χιλιάρικο και πήρες κινητό με μειωμένο θόρυβο στο βίντεο και με μικρόφωνο που δε σε ακούν καλά και είσαι και ευχαριστημένος.... Εντάξει δεν υπάρχεις!!!!!


Δεν καταλαβες οτι τρολλαρει το παλικαρι;
Αναφερεται σε αγορα iphone απο infoquest
Και αυτο με το μικροφωνο που δεν τον ακουνε και ειναι τυχαιο ή φταιει η θηκη, ο φορτιστης, η ζελατινα, η μερκελ κτλ κτλ δειχνει ξεκαθαρα οτι τρολλαρει

#1715   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:50

Μη βγουμε για ενα ποτο αμεσως να χασουμε το παρτι να πουμε 



#1716   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:55

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν να έπεσε τόσο πολύ ; δεν μιλάω για το plus. Πολύ γρήγορα έπεσε σε πολύ καλή τιμή. Αν θυμάμαι καλά τα προηγούμενα δεν είχανε τέτοια πτώση Ε;


Sent from my iPhone 7 plus

#1717   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2016 - 21:58

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν να έπεσε τόσο πολύ ; δεν μιλάω για το plus. Πολύ γρήγορα έπεσε σε πολύ καλή τιμή. Αν θυμάμαι καλά τα προηγούμενα δεν είχανε τέτοια πτώση Ε;
Sent from my iPhone 7 plus


Εχεις απολυτως δικιο! 32αρι των 819 το βρισκεις 635 στο σκρουτζ και ειναι ακομη νοεμβριος.
Το θεμα ειναι οτι η κατρακυλα παρασερνει πολυ πιο κατω του φυσιολογικου και τα 6s...

#1718   Rena25

Rena25

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 20/11/2016 - 22:01

Βλέπει κανείς πιο φωτεινή την οθόνη στην μέση και στις άκρες να σκουραινει ελάχιστα προσέξτε το λίγο

#1719   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 20/11/2016 - 22:19

Ρε παιδιά πως είναι δυνατόν να έπεσε τόσο πολύ ; δεν μιλάω για το plus. Πολύ γρήγορα έπεσε σε πολύ καλή τιμή. Αν θυμάμαι καλά τα προηγούμενα δεν είχανε τέτοια πτώση Ε;


Sent from my iPhone 7 plus

 

Πάντα έτσι πεφτει.


You'll Never Walk Alone


#1720   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 20/11/2016 - 22:21

Βλέπει κανείς πιο φωτεινή την οθόνη στην μέση και στις άκρες να σκουραινει ελάχιστα προσέξτε το λίγο

 

Βαλε καμια φωτο να δουμε. Μηπως εβαλες καταλαθος κανα ρουζ στην ακρες;


You'll Never Walk Alone


#1721   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα

Δημοσίευση 20/11/2016 - 22:24

Λοιπόν παιδιά ακούστε με λίγο. 1ον δε τρολαρω κ μη το γαματε τόσο πολύ θυμίζει μπάλα. Αν διαβάσετε νωρίτερα έκανα ανταλλαγή το κινητό που είχα με το jet black με απόδειξη αγοράς από infoquest. Υπάρχει πάνω το imei κανονικά και είναι σε εταιρία. Τώρα αν πουλάνε μόνο σε εταιρίες δε ξέρω. Αυτό που ξέρω είναι ότι το κινητό είναι γνήσιο γιατί τσέκαρα τα imei. Έχω την απόδειξη που λέει infoquest. Αυτός τα αγοράζει φθηνά από τις εταιρίες που τα πουλάει η infoquest και τα δίνει. Το δικό μου ήταν σφραγισμένο με εβδομάδα παραγωγής 45. Και όλα καλά. Έχω την κανονική θήκη που διπλώνει σε πορτοφόλι μπήκε μια φορά και οκ την έβγαλα δε γρατζουνιεται γιατί προσέχω πολύ. Λοιπόν όταν λέω έχει μειωμένο θόρυβο στο βίντεο εννοώ ότι είναι καλύτερο δεν έχει παράσιτα που είχε το προηγούμενο. Δεν κάνει θόρυβο η οθόνη ενώ το προηγούμενο έκανε δεν κιτρινίζει η οθόνη. Γιατί λοιπόν να τρολαρω δε σας καταλαβαίνω....όσον αφορά το μικρόφωνο τώρα το απόγευμα που μίλησα με άκουγαν καλά όποτε μπορεί να ήταν θέμα δικτύου κοσμοτε. Μη τρελένεστε.
b74d5efa93feb82cbf20cb6fa29735f1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: fdlap, 20/11/2016 - 22:32


#1722   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 20/11/2016 - 22:35

Λοιπόν παιδιά ακούστε με λίγο. 1ον δε τρολαρω κ μη το γαματε τόσο πολύ θυμίζει μπάλα. Αν διαβάσετε νωρίτερα έκανα ανταλλαγή το κινητό που είχα με το jet black με απόδειξη αγοράς από infoquest. Υπάρχει πάνω το imei κανονικά και είναι σε εταιρία. Τώρα αν πουλάνε μόνο σε εταιρίες δε ξέρω. Αυτό που ξέρω είναι ότι το κινητό είναι γνήσιο γιατί τσέκαρα τα imei. Έχω την απόδειξη που λέει infoquest. Αυτός τα αγοράζει φθηνά από τις εταιρίες που τα πουλάει η infoquest και τα δίνει. Το δικό μου ήταν σφραγισμένο με εβδομάδα παραγωγής 45. Και όλα καλά. Έχω την κανονική θήκη που διπλώνει σε πορτοφόλι μπήκε μια φορά και οκ την έβγαλα δε γρατζουνιεται γιατί προσέχω πολύ. Λοιπόν όταν λέω έχει μειωμένο θόρυβο στο βίντεο εννοώ ότι είναι καλύτερο δεν έχει παράσιτα που είχε το προηγούμενο. Δεν κάνει θόρυβο η οθόνη ενώ το προηγούμενο έκανε δεν κιτρινίζει η οθόνη. Γιατί λοιπόν να τρολαρω δε σας καταλαβαίνω....όσον αφορά το μικρόφωνο τώρα το απόγευμα που μίλησα με άκουγαν καλά όποτε μπορεί να ήταν θέμα δικτύου κοσμοτε. Μη τρελένεστε.
b74d5efa93feb82cbf20cb6fa29735f1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

εμενα αλλο με παραξενευει.Λες οτι το ανταλλαξες...δηλαδη εδωσες ενα κινητο με hissing clicking και κιτρινη οθονη και πηρες αυτο;



#1723   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 20/11/2016 - 22:37

Βλέπει κανείς πιο φωτεινή την οθόνη στην μέση και στις άκρες να σκουραινει ελάχιστα προσέξτε το λίγο

Εμ ποιος σου ειπε να βγαζεις φωτογραφιες και βιντεο οταν κανεις ντουζ;

Τα προσεχουμε αυτα.



#1724   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα

Δημοσίευση 20/11/2016 - 22:37

Αυτοί τα ξανά πουλάνε δε τους ενδιαφέρει ή μπορεί να τα στέλνουν για σέρβις εγώ απλά βαριόμουν να περιμένω και απλά έδωσα ένα ποσό παραπάνω για να πάρω σφραγισμένο

Δηλαδή η ανταλλαγή ήταν μεταχειρισμένο με καινούργιο και διαφορά από εμενα
Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: fdlap, 20/11/2016 - 22:38


#1725   Rena25

Rena25

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 20/11/2016 - 23:02

Εγώ το μαύρο matte το πούλησα και πήρα χρυσό με
Το μαύρο είχα βγει φωτό ! Ανεβάζω να δείτε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 16 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες