Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 7/7Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3342 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2326   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 19/01/2017 - 22:15

Πηρα το black και το jet black και τα εδωσα ακριβως για αυτο το λογο-- τις γρατσουνιες και τα μικροσημαδακια χωρις να το εχω ποτε εκτος θηκη και με τζαμακι μπροστα.
Πηρα silver και προς το παρον βρηκα την ησυχια μου.
Ελπιζω παντως να αναγνωριζουν ακομη το ξεβαμμα στα γραμματα στο jet black γιατι κολλητος εχει σαλταρει που ειδε τα ξεθωριασμενα γραμματα πισω και τοχει και σε θηκη..

Είχες και στην οθόνη αντίστοιχα με ταυτόχρονα που ανέβασα πιο πίσω;;


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2327   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 19/01/2017 - 22:19

Είχες και στην οθόνη αντίστοιχα με ταυτόχρονα που ανέβασα πιο πίσω;;
Sent from my iPad using Tapatalk Pro


Στην οθονη οχι αλλα γυρω γυρω σημαδακια μικρα λες και περασα απο καμμια οικοδομη.
Δεν ειχα τετοιο θεμα με παλιοτερα μαυρα μοντελα πριν του 7-ριου

#2328   MichaelDim96

MichaelDim96

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/01/2017 - 22:25

Πηρα το black και το jet black και τα εδωσα ακριβως για αυτο το λογο-- τις γρατσουνιες και τα μικροσημαδακια χωρις να το εχω ποτε εκτος θηκη και με τζαμακι μπροστα.
Πηρα silver και προς το παρον βρηκα την ησυχια μου.
Ελπιζω παντως να αναγνωριζουν ακομη το ξεβαμμα στα γραμματα στο jet black γιατι κολλητος εχει σαλταρει που ειδε τα ξεθωριασμενα γραμματα πισω και τοχει και σε θηκη..

Πονεμένη ιστορία με τα ξεθωριασμένα γράμματα! Εγώ τίποτα δεν κατάφερα! Ούτε απάντηση από την ίδια την Apple δεν πήρα! Μόνο λόγια!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2329   nicolas1286

nicolas1286

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/01/2017 - 22:45

Καλησπέρα παιδιά. Εγώ με τη σειρά μου θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος άλλος το ίδιο με μένα πρόβλημα σε iPhone 7 Plus. Το κινητό μου κάνει έναν ενοχλητικό ήχο (σαν σπάσιμο) στις πάνω και κάτω γωνιές. Έχω δει πολλά βίντεο στο YouTube που πολλά 7 Plus το κάνουν και σε φόρουμ του εξωτερικού συζητιέται πολύ αυτό το θέμα. Όμως δεν έχω δει κάτι σε ελληνικό φόρουμ. Αν κάποιος ξέρει κάτι ας με βοηθήσει. Το τηλέφωνο το έχω ούτε μια εβδομάδα και είναι το χρυσό Plus 128gb. Ευχαριστώ πολύ...!!!

#2330   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 19/01/2017 - 22:50

Καλησπέρα παιδιά. Εγώ με τη σειρά μου θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος άλλος το ίδιο με μένα πρόβλημα σε iPhone 7 Plus. Το κινητό μου κάνει έναν ενοχλητικό ήχο (σαν σπάσιμο) στις πάνω και κάτω γωνιές. Έχω δει πολλά βίντεο στο YouTube που πολλά 7 Plus το κάνουν και σε φόρουμ του εξωτερικού συζητιέται πολύ αυτό το θέμα. Όμως δεν έχω δει κάτι σε ελληνικό φόρουμ. Αν κάποιος ξέρει κάτι ας με βοηθήσει. Το τηλέφωνο το έχω ούτε μια εβδομάδα και είναι το χρυσό Plus 128gb. Ευχαριστώ πολύ...!!!

μπορεις να ανεβασεις ενα βιντεο με αυτο που λες;εστω απο YouTube οχι αποκλειστηκα δικο σου

#2331   nicolas1286

nicolas1286

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/01/2017 - 23:00

https://youtu.be/veki5nDoWeU


Ρίξε μια μάτια

Τελευταία επεξεργασία από: nicolas1286, 19/01/2017 - 23:01


#2332   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113589 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/01/2017 - 23:02

Άξιος συνεχιστής της κληρονομιάς που μας άφησε το "συλλεκτικό" το Jet. Ο θρύλος συνεχίζει να ζεί.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2333   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/01/2017 - 07:06

Πονεμένη ιστορία με τα ξεθωριασμένα γράμματα! Εγώ τίποτα δεν κατάφερα! Ούτε απάντηση από την ίδια την Apple δεν πήρα! Μόνο λόγια!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι φιλε Μιχάλη. Θυμαμαι που το εψαξες και εσυ το θεμα....Τι να πω? Τετοιος ντορος για το jet black και στο τελος αρχιζει να ξεθωριαζει..

Θα επρεπε το λιγοτερο να το αναγνωριζαν σαν προβλημα. Δεν νομιζω να σκαει καποιος 950+ ευρω για να παρει κινητο και να ξεθωριαζει



#2334   andreas73

andreas73

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/01/2017 - 07:47

Καλημέρα. Πάντως με την δερμάτινη θήκη της Apple κανένα απολύτως σημάδι ή ξεθώριασμα στο μαυρο


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#2335   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/01/2017 - 08:30

Καλημέρα. Πάντως με την δερμάτινη θήκη της Apple κανένα απολύτως σημάδι ή ξεθώριασμα στο μαυρο


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Συμφωνω φιλε. Το θεμα ομως ειναι οτι αν πχ δεν βαλεις την δερματινη ή πχ θες να το εχεις με bumper ή να βαλεις καποια άλλη δεν θα επρεπε να ξεθωριαζει

Καλημερα



#2336   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/01/2017 - 08:43

https://youtu.be/veki5nDoWeU


Ρίξε μια μάτια

αλλο παλι και τουτο.....θα τρελαθουμε εντελως.
Φιλε αν στο κανει αυτο ετσι τοτε το πας χθες σε info-document

#2337   cmak

cmak

    iPH Addict

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/01/2017 - 09:50

Καλημέρα. Πάντως με την δερμάτινη θήκη της Apple κανένα απολύτως σημάδι ή ξεθώριασμα στο μαυρο


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τέτοια να γράφετε και θα βγει η apple να πει ότι "Το βάζετε λάθος στη θήκη" να μας αποτελειώσει lol



#2338   MichaelDim96

MichaelDim96

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/01/2017 - 10:27

Ναι φιλε Μιχάλη. Θυμαμαι που το εψαξες και εσυ το θεμα....Τι να πω? Τετοιος ντορος για το jet black και στο τελος αρχιζει να ξεθωριαζει..
Θα επρεπε το λιγοτερο να το αναγνωριζαν σαν προβλημα. Δεν νομιζω να σκαει καποιος 950+ ευρω για να παρει κινητο και να ξεθωριαζει


Το λιγότερο να το αναγνωρίσουν. Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι οι εκπρόσωποι της αππλ, (δυο για την ακρίβεια που μίλησα), μου είπαν ότι αναλάμβαναν την υπόθεση "προςωπικα", αλλά μετά από δυο μειλ με ξέχασαν παντελώς. Ξανά στέλνω αλλά τίποτα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2339   Balema

Balema

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 20/01/2017 - 11:35

Καλημέρα σε όλους!

 

Πήρα πριν 1.5 μήνα την κόκκινη δερμάτινη της Apple για το 7 και για το λόγο ότι τώρα πήρα το κινητό δεν την είχα ανοίξει έως τώρα. Παρατήρησα τώρα που τη χρησιμοποίησα ότι στη πλάτη από τη μέση και κάτω λες και έχει σαν 2 γραμμές (λες και είναι εκεί πιο ξεβαμμένο, ειδικά όταν την κουνάω στο φως φαίνονται). Ξέρετε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το μαγαζί δεν το παίρνω αποκλείεται να μου το αλλάξουν μετά από τόσο καιρό...



#2340   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/01/2017 - 11:40

Καλημέρα σε όλους!

Πήρα πριν 1.5 μήνα την κόκκινη δερμάτινη της Apple για το 7 και για το λόγο ότι τώρα πήρα το κινητό δεν την είχα ανοίξει έως τώρα. Παρατήρησα τώρα που τη χρησιμοποίησα ότι στη πλάτη από τη μέση και κάτω λες και έχει σαν 2 γραμμές (λες και είναι εκεί πιο ξεβαμμένο, ειδικά όταν την κουνάω στο φως φαίνονται). Ξέρετε γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Το μαγαζί δεν το παίρνω αποκλείεται να μου το αλλάξουν μετά από τόσο καιρό...

απο την στιγμη που δεν την εχεις ανοιξει δεν βλεπω τον λογο να μην στην αλλαξουν αν εχεις προβλημα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες