Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 6 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 7/7Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3342 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1111   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/11/2016 - 16:26

Και ταχύτητα αυξήσαμε με το ανακατασκευασμένο και clicking δεν έχω ούτε hissing άξιζε η αναμονή τελικα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Όλα τέλεια λοιπόν.

 

Κανει αλλον ηχο τωρα,θα τρελαθωωωω

Ειναι λογικο;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δε μπορώ να ακούσω κάτι, ίσως δε με βοηθάνε τα ηχεία μου αυτή τη στιγμή...

Κάτι ψιλά θα κάνει σίγουρα, μην τρελένεσαι...αρκεί να μην είναι το προηγούμενο χάλι...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1112   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2016 - 16:26

Θα το βαλω στο σπιτι καλυτερα γιατι τωρα ειμαι στο τρενο.

Καποιος ειχε ανεβαση ενα σιτε με background για iPhone 7 μπορει καποιος να το ξανα κανει ποστ :huh:ενα κινεζικο ηταν νομιζω.ααα και κατι ακομα ο ηχος που περναει στο βιντεο ειναι απο το μικροφωνο εχει προβλημα οχι απο τον επεξεργαστη,ετσι μου ειπε


Sent from my iPhone using Tapatalk


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 02/11/2016 - 16:41
MERGE


#1113   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1606 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/11/2016 - 16:33

Αυτο που ακουγεται στο βιντεο ειναι το hissing που λετε;
Τα κανουν αντικατασταση για αυτον τον ηχο;



#1114   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2016 - 16:35

Δεν ακουω κατι στο βιντεο,εμενα εκανε κατι σαν χιονια και το αλλαξε


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1115   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1606 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 02/11/2016 - 16:40

Α οκ. Γιατι αυτο που ακουγεται στο βιντεο ειναι πολυ πιο εντονο σε σχεση με τα βιντεο που τραβουσα με το 5αρι

#1116   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα

Δημοσίευση 02/11/2016 - 17:48

Παιδιά εγώ αγόρασα την εφαρμογη VideoSoap και ξεμπέρδεψα. Δε νομίζω ότι ο θόρυβος θα στρώσει δεν έχω δει ακόμα βίντεο που να μη κάνει έστω λίγο "θόρυβο" στον ηχο

Πριν το VideoSoap


Μετά το VideoSoap

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: fdlap, 02/11/2016 - 17:57


#1117   108

108

    iPH Contributor

  • 1260 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2016 - 18:19

Για να ακουστεί καλά ο θόρυβος τοποθετήστε το κινητό πάνω σε γραφείο με την κάμερα προς τα κάτω και κάντε εγγραφή.



#1118   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2016 - 18:47

Η διαφορα πριν και τωρα

Τωρα:


Πριν:



Sent from my iPhone using Tapatalk

#1119   Rena25

Rena25

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/11/2016 - 18:56

no avatar
ReNia25
#1205
Δημοσιεύθηκε: Χθες, 14:00
2)Πήρα στον κωτσοβολο να κάνω και καλα μια παραγγελία iphone7 και ρωτάω ΤΟΝ ΤΡΑΓΙΚΟ ΨΕΥΤΗ ΑΓΕΝΗ υπάλληλο αν υπάρχει εγγύηση να με καλυπτει λέει ναι 1 χρόνου...
DOA 7 ημερών δίνεται αν έχει πρόβλημα το κινητό ρωτάω ναι εντος 10 ημερών μάλιστα μου λέει τον ρωτάω σιγουρα Ναι ναι η απάντηση του..
Όταν άρχισα να ρωτάω πιο πολλά πχ αν μου έρθει η συσκευή με πρόβλημα ή σπασμένη μου δίνεται άμεσα καινούρια ήρθε σε δύσκολη θέση και Με βάζει 20 δευτερα(χαχαχα),στην αναμονή και μετά εεεε h APPLE Δεν δίνει DOA σε κανένα προϊόν της αν έχει οτιδήποτε το στέλνουμε κατευθείαν στο σέρβις της... Και του λέω αυτό δεν είναι καθόλου καλό για εμάς τους καταναλωτές και για πιο λόγο τόση ώρα μου λέτε ότι υπάρχει δυνατότητα αλλαγης μέσα σε 10 μέρες ? H Istorm του λέω δίνει DOA 7 ημερών και με ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ σφραγίστη συσκευή...
Όχι μου λέει κανείς δεν δίνει DOA σε προϊόντα APPLE κανείς απλα αν έχει προβλημα γίνεται αντικατάσταση αλλά όχι σε σφραγιστο κουτί του λέω εγώ χθες στο istorm μου είπαν Αυτό κ Αυτό...
Και τότε αυτός απαντάει φουλ ειρωνικά και νευρικά ΕΧΩ IPHONE7 ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τι ισχύει και τι όχι όπως και τότε με το 4s Δεν ίσχυε DOA (Δεν ξέρω γιατί ανέφερε το 4s) και του λέω αφού ξέρετε ότι Δεν δίνεται DOA γιατί με κορόιδευτε τόση ώρα κ μου λέτε ψέματα ντροπή σας και μου λέει να το εξακριβωσω του το έκλεισα στα μούτρα!!!! Πόσο ΨΕΜΑ

#1120   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2016 - 18:59

no avatar
ReNia25
#1205
Δημοσιεύθηκε: Χθες, 14:00
2)Πήρα στον κωτσοβολο να κάνω και καλα μια παραγγελία iphone7 και ρωτάω ΤΟΝ ΤΡΑΓΙΚΟ ΨΕΥΤΗ ΑΓΕΝΗ υπάλληλο αν υπάρχει εγγύηση να με καλυπτει λέει ναι 1 χρόνου...
DOA 7 ημερών δίνεται αν έχει πρόβλημα το κινητό ρωτάω ναι εντος 10 ημερών μάλιστα μου λέει τον ρωτάω σιγουρα Ναι ναι η απάντηση του..
Όταν άρχισα να ρωτάω πιο πολλά πχ αν μου έρθει η συσκευή με πρόβλημα ή σπασμένη μου δίνεται άμεσα καινούρια ήρθε σε δύσκολη θέση και Με βάζει 20 δευτερα(χαχαχα),στην αναμονή και μετά εεεε h APPLE Δεν δίνει DOA σε κανένα προϊόν της αν έχει οτιδήποτε το στέλνουμε κατευθείαν στο σέρβις της... Και του λέω αυτό δεν είναι καθόλου καλό για εμάς τους καταναλωτές και για πιο λόγο τόση ώρα μου λέτε ότι υπάρχει δυνατότητα αλλαγης μέσα σε 10 μέρες ? H Istorm του λέω δίνει DOA 7 ημερών και με ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ σφραγίστη συσκευή...
Όχι μου λέει κανείς δεν δίνει DOA σε προϊόντα APPLE κανείς απλα αν έχει προβλημα γίνεται αντικατάσταση αλλά όχι σε σφραγιστο κουτί του λέω εγώ χθες στο istorm μου είπαν Αυτό κ Αυτό...
Και τότε αυτός απαντάει φουλ ειρωνικά και νευρικά ΕΧΩ IPHONE7 ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τι ισχύει και τι όχι όπως και τότε με το 4s Δεν ίσχυε DOA (Δεν ξέρω γιατί ανέφερε το 4s) και του λέω αφού ξέρετε ότι Δεν δίνεται DOA γιατί με κορόιδευτε τόση ώρα κ μου λέτε ψέματα ντροπή σας και μου λέει να το εξακριβωσω του το έκλεισα στα μούτρα!!!! Πόσο ΨΕΜΑ

 

Μην τρελαινεσαι αδικα. και οι ανακατασκευασμενες συσκευες καινουργιες ειναι. παρε παραδειγμα απο εμενα,μου εδωσαν αλλη συσκευη ΧΩΡΙΣ κανενα προβλημα μεσα στην ζελατινα του,και??? ποιο γρηγορο στο disk write απο το κουτιου που πηρα στην αρχη.



#1121   Rena25

Rena25

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/11/2016 - 19:00

Κι εμένα κάνει ήχο στο βίντεο όταν έχει απολυτη ησυχία και επίσης σε ορισμένες κλησεις ακουγεται λες και γινονται εργασίες η είμαι σε ένα τούνελ όσο αφορά την μπαταρία τώρα δεν ξέρω ποσό διαρκεί μάλλον αν διαρκεί σωστά γιατί το έχω στα χέρια μου σχεδόν συνέχεια .... απλά χαρείτε το κινητό σας τώρα μην το ψάχνεται πολύ με την παραμικρή ατέλεια ... εγώ το πήρα από το σέρβις που το άφησα δεν ήθελα μια ανακατασκευασμενη συσκευή θα το χαρώ όσο είναι και κάπου στο 6μηνπ θα το πάω θα το δώσω για σέρβις !
ΑΠΛΑ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ

#1122   Rena25

Rena25

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/11/2016 - 19:01

Τι λες να το πάω τώρα το κινητό στο σέρβις; και δεν ξέρω έχω την εντύπωση η οθόνη εκεί που είναι άσπρη πολύ πολύ ελάχιστα κιτρινίζει

#1123   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2016 - 19:02

Κι εμένα κάνει ήχο στο βίντεο όταν έχει απολυτη ησυχία και επίσης σε ορισμένες κλησεις ακουγεται λες και γινονται εργασίες η είμαι σε ένα τούνελ όσο αφορά την μπαταρία τώρα δεν ξέρω ποσό διαρκεί μάλλον αν διαρκεί σωστά γιατί το έχω στα χέρια μου σχεδόν συνέχεια .... απλά χαρείτε το κινητό σας τώρα μην το ψάχνεται πολύ με την παραμικρή ατέλεια ... εγώ το πήρα από το σέρβις που το άφησα δεν ήθελα μια ανακατασκευασμενη συσκευή θα το χαρώ όσο είναι και κάπου στο 6μηνπ θα το πάω θα το δώσω για σέρβις !
ΑΠΛΑ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ

και στο ξαναλεω η ανακατασκευασμενη ειναι καινουργια.χωρις γρατζουνιες χωρις το παραμικρο σημαδι μεσα στην ζελατινα.περασμενη απο την apple τσεκαρισμενη με καινουργια μπαταρια



#1124   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2016 - 19:05

ad5cec44113693df9b22cbfb7bb941c6.png

Δες και την μπαταρια,το παραμικρο προβλημα δεν εχει


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1125   Rena25

Rena25

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 02/11/2016 - 19:05

Τό ξέρω αυτό βρε απλά γίνονται ρομποτικά κανείς δεν ξέρει αν είναι ανακατασκευασμένες αυτό ώρα γράφεται στην μητρική τους και το επίσημο σέρβις δεν ανοίγει κινητά αυτό μ είπαν κ ότι απλά περνάει από τεστ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 19

0 μέλη, 19 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες