Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   Roulis67

Roulis67

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:29

Στο deals 365 αν δεν ειχες πληρωσει δεν σου το παραγγελναν. Αυτο που γραφεις δεν ισχυει. Ειχαν μονο τις παραγγελιες . Ουτε ενα παραπανω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:30

Κατσε ρε μαγκα μου. 210 ατομα πηραν το 7αρι απο το site σου. Ποιες μαζικες παραγγελειες μου λες και την καλυτερη τιμη;;
Και αν αυριο ανοιγε η Ηλεκτρονικη site εσυ δηλ θα αγοραζες μετα το φιασκο;;

#138   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:30

Στο deals 365 αν δεν ειχες πληρωσει δεν σου το παραγγελναν. Αυτο που γραφεις δεν ισχυει. Ειχαν μονο τις παραγγελιες . Ουτε ενα παραπανω


Πηγε φιλος την μερα που τα εφεραν. πληρωσε και το πηρε.

#139   Roulis67

Roulis67

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:35

Πιθανον να εγινε καποια ακυρωση και επιστροφη χρηματων μεσα στο διαστημα που εχεις υπαναχωρησης σε αλλον πελατη

#140   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:36

Paypal θα μου πεις γιατι δεν βαζει;
Για τα 50€ που βαζει τα παμπερς κτλ οκ σκοτιστηκα
Αλλα για χρηματα για το 7 ή για τα 6s ή για το mac οχι ρε μαγκα μου ΔΕΝ τα πεταω ετσι.
Παω στο σκρουτζομαγαζο, πληρωνω και το παιρνω. και αυτο σημερα οχι μετα 15-20 ή 100 μερες!!

#141   Roulis67

Roulis67

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:37

Πιθανον να εγινε καποια ακυρωση και επιστροφη χρηματων μεσα στο διαστημα που εχεις υπαναχωρησης σε αλλον πελατη

Ποσοι αλλοι αγορασαν απο Αγγλια Αμερικη και μαζι με τα παλαιοτερα μοvτελα που τοιυς εχουν μεινει στην apple

#142   Roulis67

Roulis67

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:38

Πιθανον να εγινε καποια ακυρωση και επιστροφη χρηματων μεσα στο διαστημα που εχεις υπαναχωρησης σε αλλον πελατη

Ποσοι αλλοι αγορασαν απο Αγγλια Αμερικη και μαζι με τα παλαιοτερα μοvτελα που τοιυς εχουν μεινει στην apple

#143   Roulis67

Roulis67

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:41

Τον Δεκεμβριο εγω αγορασα με pay pal. Δεν ξερω αν τωρα το εβγαλαν. Ακομα και το skroutz εχει κινδυνους καθως τα περισσοτερα δεν εχουν φυσικα μαγαζια

#144   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:46

Ρουλη ΔΕΝ με πειθεις. Βαρεθηκα να ασχολουμαι. Μπηκες στην αρχη και καλα κραζωντας και τωρα υπερασπιζεσαι...
Αν δεν ηταν η airfasttickets και τα ιδια γραφεια απο πισω αλλα αν ειχαν πιο ξεκαθαρους τροπους στην συνναλλαγη αλλα και αλλους τροπους πληρωμης τοτε θα μιλουσαμε αλλιως.
Αν θες εσυ παρε και mac και οτι αλλο θες.
Κοροιδα ομως μεσα στο iphonehellas μην ψαχνεις...

Γραψε καλυτερα στο ιδιο το site τους που σβηνουν σχολια και κοιτα να υπερασπιζεσαι δικαια...
Οσο για τις Ελληνιδες που ειπες οτι δουλευουν και στην airfasttickets ελληνιδες και ελληνες δουλευαν αλλα το κανονι μια χαρα εσκασε

#145   Evaggelostzi

Evaggelostzi

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Twitter:@euaggelos6
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:55

Άνοιξα το ινσταγκραμ και τους πέτυχα σε διαφήμιση με προσφορά σίδερο.
Είχαν στις γιορτες και iTunes Gift Cards στα 59 ευρώ......γελάσανε και τα τσιμέντα. Lol

#146   Roulis67

Roulis67

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2017 - 21:55

Αναφερεις μια εταιρεια οταν εχουν κλεισει αλλες χιλιαδες. Επι τοις ουσιας ομως καποια αποδειξη για οτι λες δεν μου εχεις δειξει οτι εχεις Δεν λεω μπορει εκ των υστερων να αποδειχτει οτι εχεις δικιο. Εως τοτε ομως απλα κανουμε συζητηση. Μπορει να επενδυει με αυτον τον τροπο να χτισει ονομα. Ενα τηλεοπτικο spot σιγουρα θα του στοιχιζε περισσοτερο. Ακομα και ο ντορος που γινεται αυτην την στιγμη του κανει διαφημιση

#147   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/03/2017 - 22:01

Ρουλη δεν μας τα λες καλα...
Ο τυπος εχει κανει τρελο τηλεοπτικο σωου. Αν δεις το μεγαλο παζαρι θα δεις οτι δινει δωρα. Μακαρι να τα παρουν
Και αφου λες αποδειξεις δωσμου και εσυ αποδειξεις για τα προιοντα της apple που δινει...
Δεν με νοιαζει να αποδειχτει οτι εχουμε δικιο- μακαρι να τα παρουν οσοι τα πληρωσαν.

Αλλα ο τροπος πληρωμης δεν ειναι και ο πιο διαφανης.
Κουπονια και μετα απο 1 μηνα και αν.

και κυριως το ξαναλεω χωρις PAYPAL...

Εσυ πχ θα αγοραζες τιποτα απο ebay ή amazon αν δεν ειχαν και το PAYPAL??

Αφου ειναι μαγκες ας το εβαζαν.

#148   Roulis67

Roulis67

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2017 - 22:21

Επαναλαμβανεις για pay pal ενω σου ειπα οτι εγω αγορασα με pay pal.Αν και δεν καταλαβαινω την διαφορα με την πιστωτικη. Ειμαι του χωρου και σου εξηγησα παραπανω τα πλεονεκτηματα. Επισης το να εισαι χορηγος σε μια εκπομπη 30 λεπτων σε ωρα χαμηλης τηλεθεασης με μονοψηφιο ποσοστο δεν συγκρινεται με τα αποτελεσματα μιας διαφημισης το βραδυ
Επισης οσο περναει ο καιρος ολα γενικα τα ηλεκτρονικα πεφτουν σε τιμη ποσο μαλλον οταν ολοι ξερουν οτι σε 6 μηνες βγαινει το νεο μοντελο

#149   testatos

testatos

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/03/2017 - 22:23

Αναφερεις μια εταιρεια οταν εχουν κλεισει αλλες χιλιαδες. Επι τοις ουσιας ομως καποια αποδειξη για οτι λες δεν μου εχεις δειξει οτι εχεις Δεν λεω μπορει εκ των υστερων να αποδειχτει οτι εχεις δικιο. Εως τοτε ομως απλα κανουμε συζητηση. Μπορει να επενδυει με αυτον τον τροπο να χτισει ονομα. Ενα τηλεοπτικο spot σιγουρα θα του στοιχιζε περισσοτερο. Ακομα και ο ντορος που γινεται αυτην την στιγμη του κανει διαφημιση

Ας θυμισω και η airfast ειχε κανει του κοσμου της διαφημησεις και κουπονια.Καθε εβδομαδα με εστελνε στο e-mail κουπονι 30-40 η 50 ευρω για αεροπορικα η ξεναδοχεια.Στην αρχη χωρις ορους(ελαχ. ποσο των εισιτιριων κλπ.) εγω ειχα παει Θεσσαλονικη-Αθηνα με aegean 2 ατομα και εδωσα μονο 11 ευρω.Εμεινα σε ξεναδοχειο στην Θεσσαλονικη 1 μερα δωρεαν λογο των κουπονιων.Εχω και screenshot απο της αγορες και τα e-mail.Οποτε να εμπιστευεσαι την διαφημηση δεν ειναι παντα καλο...

#150   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/03/2017 - 22:25

Ολοι του χωρου ειμαστε...
Το θεμα ειναι ποιος ειναι το κοροιδο και ποιος οχι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες