Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/03/2017 - 13:58

Πολλές φορές αναρωτιέμαι πόσους εργαζόμενους έχει πια αυτή η dealber?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   sonic13

sonic13

    iPH Contributor

  • 998 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 22/03/2017 - 13:59

Πολλές φορές αναρωτιέμαι πόσους εργαζόμενους έχει πια αυτή η dealber?


Ένας είναι αρκετός να μας τρολαρει [emoji23][emoji23] (ή να νομίζει)


Sent from my iPhone using Tapatalk

#318 Guest_Alexia89_*

Guest_Alexia89_*

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:03

χαχχαχαχαχ εντάξει! καληνύχτα: σοβαρότις μηδέν! ρωτάτε τόσο καιρό αν κάποιος έχει αγοράσει και ενώ διαβάζω λέω άστο μωρέ μήπως και την πατήσω ας περιμένω να δω. Μπαίνω και σας λέω τι γίνεται με ημερομηνίες και εσείς αντί να σκεφτείτε ότι όντως είμαι πελάτης κατευθείαν είμαι του μαγαζιού. Κρατείστε την κλίκα σας και τις κανονικότητες που θέλετε να δημιουργείτε, δεν ξαναγράφω γιατί δεν σας αρέσει τίποτα άλλο πέρα από αυτό που θέλετε εσείς να περάσετε. 

Αν δεν παραλάβω υπάρχει και το 1520. Εσείς συνεχίστε την προπαγάνδα. Καληνύχτα σας!



#319   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12889 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:07

καληνύχτα :(  



#320   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:08

καλησπερα στο φορουμ ...ειμαι κ εγω ενας πελατης της dealber εχω αγορασει 4 κουπονια μεχρι στιγμης ενα ταχιδι ενα iphone7 και αλλα μικροπραγματα.....δεν εχω ξαναδει τετοια εξυπηρετηση πουθενα αριστα σε ολα....και εκει οπως καθομουνα ενα πρωι και εβλεπα μενεγακη ακουω το τηλ να χτυπαει και ηταν απο την dealber .....μου εκαναν δωρο ενα ταχιδι στον αγιο δομινικο να δω τον πανο τον μανατζερ απο ραγπι ...φυσικα επαθα σοκ γιατι ο πανος αποτελει απο τους αγαπημενους παιχτες....ευχαριστω dealber για ολα θα το ξαναπροτιμησω



#321   remal

remal

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:09

χαχχαχαχαχ εντάξει! καληνύχτα: σοβαρότις μηδέν! ρωτάτε τόσο καιρό αν κάποιος έχει αγοράσει και ενώ διαβάζω λέω άστο μωρέ μήπως και την πατήσω ας περιμένω να δω. Μπαίνω και σας λέω τι γίνεται με ημερομηνίες και εσείς αντί να σκεφτείτε ότι όντως είμαι πελάτης κατευθείαν είμαι του μαγαζιού. Κρατείστε την κλίκα σας και τις κανονικότητες που θέλετε να δημιουργείτε, δεν ξαναγράφω γιατί δεν σας αρέσει τίποτα άλλο πέρα από αυτό που θέλετε εσείς να περάσετε.
Αν δεν παραλάβω υπάρχει και το 1520. Εσείς συνεχίστε την προπαγάνδα. Καληνύχτα σας!


Με τοσο καλο γραπτο λογο που εχεις μου κανει εντυπωσει που γραφεις πελατης!!! Μηπως εισαι ο Αλεξης τελικα; ;)

#322   MethAvrio

MethAvrio

    iPH Addict

  • 792 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:11

χαχχαχαχαχ εντάξει! καληνύχτα: σοβαρότις μηδέν! ρωτάτε τόσο καιρό αν κάποιος έχει αγοράσει και ενώ διαβάζω λέω άστο μωρέ μήπως και την πατήσω ας περιμένω να δω. Μπαίνω και σας λέω τι γίνεται με ημερομηνίες και εσείς αντί να σκεφτείτε ότι όντως είμαι πελάτης κατευθείαν είμαι του μαγαζιού. Κρατείστε την κλίκα σας και τις κανονικότητες που θέλετε να δημιουργείτε, δεν ξαναγράφω γιατί δεν σας αρέσει τίποτα άλλο πέρα από αυτό που θέλετε εσείς να περάσετε. 

Αν δεν παραλάβω υπάρχει και το 1520. Εσείς συνεχίστε την προπαγάνδα. Καληνύχτα σας!

 

Εμείς κουβέντα κάνουμε. Και όταν οι ενδείξεις κλείνουν προς την απάτη εκεί είναι και η κουβέντα.

Ο φίλος παραπάνω ανέβασε ένα link για την ''αμερικανική'' dealber. Ο ένας ακόμα περιμένει το ps4 που είναι η μισή τιμή του iPhone.

 

Υποθετικά ότι είσαι πελάτης, μπορεί να παραλάβεις μιας και έτσι δουλεύει η απάτη, παραλαμβάνουν οι πρώτοι και όταν πέσουν οι μαζικές παραγγελίες καπνός.

Από την άλλη μπορεί να εργάζεσαι και μετά από μέρες να μας πεις ότι ''ναι παρέλαβα''.



#323 Guest_Alexia89_*

Guest_Alexia89_*

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:19

Με τοσο καλο γραπτο λογο που εχεις μου κανει εντυπωσει που γραφεις πελατης!!! Μηπως εισαι ο Αλεξης τελικα; ;)

εκ παραδρομής ήταν δεν σκέφτομαι προφανώς τη σύνταξη ή τη στίξη. έβαλα και μια άκυρη άνω και κάτω τελεία μετά το πρώτο καληνύχτα. δεν το διόρθωσες όμως μιας και έχω κάνει επιμέλεια κειμένων και το παρατήρησα ύστερα. Μπήκα σε ένα φόρουμ να πω την περίπτωση μου και μόνο ειρωνεία συνάντησα. πείτε μου πώς μπορώ να αποδείξω την ταυτότητά μου και ότι δεν έχω σχέση με την εταιρεία; να σας ανεβάσω το κουπόνι να το δείτε; όχι τίποτα άλλο γιατί είναι εξωφρενικό να λες τι συμβαίνει και να μην σε πιστεύουν! για κάτι τόσο απλό. δηλαδή έπρεπε να είμαι ήδη μέλος για να με πιστέψετε; έκανα άμεση εγγραφή απο το φμπ μόνο και μόνο για να απαντήσω γιατί μίλησα και σημερα μαζί τους.


Τελευταία επεξεργασία από: Alexia89, 22/03/2017 - 14:21


#324   malawi

malawi

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:26

Ναι . Να το δούμε το κουπόνι... καλή ιδεα

#325   remal

remal

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:30

εκ παραδρομής ήταν δεν σκέφτομαι προφανώς τη σύνταξη ή τη στίξη. έβαλα και μια άκυρη άνω και κάτω τελεία μετά το πρώτο καληνύχτα. δεν το διόρθωσες όμως μιας και έχω κάνει επιμέλεια κειμένων και το παρατήρησα ύστερα. Μπήκα σε ένα φόρουμ να πω την περίπτωση μου και μόνο ειρωνεία συνάντησα. πείτε μου πώς μπορώ να αποδείξω την ταυτότητά μου και ότι δεν έχω σχέση με την εταιρεία; να σας ανεβάσω το κουπόνι να το δείτε; όχι τίποτα άλλο γιατί είναι εξωφρενικό να λες τι συμβαίνει και να μην σε πιστεύουν! για κάτι τόσο απλό. δηλαδή έπρεπε να είμαι ήδη μέλος για να με πιστέψετε; έκανα άμεση εγγραφή απο το φμπ μόνο και μόνο για να απαντήσω γιατί μίλησα και σημερα μαζί τους.


Διαβασε λιγο αυτα που γραφεις. Τελικα μπηκες να μας πεις την μεχρι τωρα εμπειρια σου ή να υπερασπιστεις την εταιρια;

Στο μονο που συμφωνω μαζι σου ειναι οτι το λαθος εγινε εκ παραδρομης!! Φυσιολογικο!!

Πεινασα με αυτα και με τ'αλλα!! Παω να χτυπησω καμια μπανανα κι επιστρεφω!!!

#326 Guest_Alexia89_*

Guest_Alexia89_*

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:40

Διαβασε λιγο αυτα που γραφεις. Τελικα μπηκες να μας πεις την μεχρι τωρα εμπειρια σου ή να υπερασπιστεις την εταιρια;

Στο μονο που συμφωνω μαζι σου ειναι οτι το λαθος εγινε εκ παραδρομης!! Φυσιολογικο!!

Πεινασα με αυτα και με τ'αλλα!! Παω να χτυπησω καμια μπανανα κι επιστρεφω!!!

υπερασπίζομαι την εταιρεία. μάλιστα... πες μου λίγο τι ακριβώς είπα προς υπεράσπιση της εταιρείας; νομίζω ανέφερα πως ίσως να την έχω πατήσει. Αλλά θα φανεί από εβδομάδα! Γιατί απλά είμαστε ακόμα μέσα στις προθεσμίες!!!! Μα αυτή είναι η πραγματικότητα! Τι να πω δηλαδή; Ο αντρας μου μίλησε σήμερα μαζί τους. Μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε την παραγγελία! Αγχωνόμαστε για το αποτέλεσμα αλλα σας λέω οτι τη Δευτέρα λήγει. Θα ανεβάσω τα σχόλια του κουπονιού. σε δυο λεπτα



#327   malawi

malawi

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:44

Δεν υπάρχει κουπόνι να δούμε; ειλικρινά , δεν αμφισβητώ. Θέλω να δω πως ειναι

Τελευταία επεξεργασία από: malawi, 22/03/2017 - 14:45


#328   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:45

Σταματησε να γραφει ο ρουλης και ξεκινησαν η Αλεξια και η Χρυσα. Κοριτσια δειξτε μας τα κουπονια σας!! Τωρα!! xaxa


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: atari4, 22/03/2017 - 14:45

You'll Never Walk Alone


#329 Guest_Alexia89_*

Guest_Alexia89_*

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:47

Ορίστε το κουπόνι!

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: Alexia89, 22/03/2017 - 14:48


#330   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12889 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/03/2017 - 14:48

τι διάολο στραβωμάρα εχω δεν βλεπω κάτι .



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες