Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#346   odiseas

odiseas

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/03/2017 - 17:56

Άσχετα το τι έχει και τι δεν έχει δεν λέει για παράδοση πουθενά. Λέει πως με αυτό το κουπόνι κανεις (πάλι) παραγγελία μέσα σε 5-10 ημέρες το κινητό. Δεν αναφέρει παράδοση σε 5-10 ημέρες αλλα παραγγελία. Το ότι το υπονοούν δεν ευσταθεί. Ο κωδικός και το γεγονός πως κάτω κάτω εμφανίζει coupon.pdf δείχνει πραγματικό κουπόνι.

Αλλα φτάσαμε 22 Μαρτίου και ακόμα κάποιος να παραλάβει!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

οπως ακριβώς το είπες είναι <<παραγγελία>> το θέμα όμως είναι κατά πόσο ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#347   odiseas

odiseas

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:00

Κοιτάξτε, και εγώ υποστηρίζω τον σοβαρό σκεπτικισμό με τον οποίο αντιμετωπίζεται τον Κοκλώνη αλλά βλέπω ότι το έχετε παρακάνει λίγο, διότι ακόμα και στα δικαστήρια μέχρι αποδείξεως του εναντίον, και ο δολοφόνος θεωρείται αθώος. Καλό θα ήταν να δούμε πρώτα τί θα γίνει και μετά να κρίνουμε, κράζετε με εικασίες (εύλογα βέβαια) αλλά όχι με αποδείξεις. Μη φανατίζεστε και να περιμένουμε να δούμε και το φίλο από την Κύπρο κτλ. Ελεος δηλαδή

Τωρα μπορουμε να λεμε όλοι οτι θέλουμε.Στης 18 έρχεται απο κύπρο ο γνωστός μου απο Κύπρο και θα το διαπιστώσουμε όλοι αν τελικά αν το πάρει ή όχι!!



#348   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:07

Καλά παιδιά, κάποιοι πελάτες σίγουρα θα παραλάβουν. Ώστε να μπορούν να βγουν και να πουν ότι παρέλαβαν και ότι η εταιρία είναι καλή κτλ. Μπορεί και όλοι, αν όχι σε κάποιους θα γυρίσουν τα χρήματα πίσω εφόσον τα έχουν τζογάρει. ;)


Once You Go Mac You Never Go Back

#349   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:12

οπως ακριβώς το είπες είναι <<παραγγελία>> το θέμα όμως είναι κατά πόσο ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα!!


Ότι και να ειναι εγώ το έγραψα απο την αρχή. Πληρώνεις κουπόνι. Δεν θα πάρω ποτέ με αυτόν τον τροπο. Δεν ειναι προσφορά. Ότι έγραψαν τα παιδιά παραπάνω δεν ειναι κακίες αλλα η αλήθεια με βάση τα σημερινά δεδομένα. Το αν θα αλλάξει και μένει και αυτό να αποδειχτεί. Εγώ θεωρώ ότι μέχρι να μας αποδείξουν ότι όντως τα δίνουν δεν πιστεύω. Δικαίωμα μου δεν ειναι; ούτως η άλλως είμαι ενάντια στην λογική που διέπει την λειτουργία του dealber αλλα αυτό ειναι υπόθεση του καθενός.
Άλλωστε δεν είμαστε δικαστήριο εδώ. Κοιτάμε όμως να προφυλάξουμε κάποιους.

Και μην ξεχνάς πως ήδη έχει περάσει αρκετός καιρός. 13 Μαρτίου έλεγε το κουπόνι και ήδη ήμαστε 22!
Θα έχουν 20 συσκευές και τους άλλους θα τους τρέχουν. Αν ειναι να φτάνω σε θυμούς απειλές και όσα αναφέρθηκαν παραπάνω για να πάρω κάτι μετά απο τρεις μήνες καλύτερα να το αποφύγω. Και θα το διατυμπανιζω γιατί ακόμα και αν παραδοθεί εν τελει το προϊόν εμείς κρίνουμε και αλλα πράγματα. Εξυπηρέτηση, ταχύτητα, αξιοπιστία κλπ


Sent from my iPhone using Tapatalk

#350   odiseas

odiseas

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:23

Δεν διαφωνώ και δεν υποστηρίζω κανένα dealbear!Οταν κάποιος παίρνει πραγματα πανάκριβα σε προσφορές,τα οποία είναι πιο φθηνά και απο skroutz η αληθεια είναι πώς παίζει με την φωτια και μην περιμένεις να έχεις και super εξυπηρέτιση, αλλίως πας στην cosmote παίρνεις το iphone και είσαι οκ!



#351   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:23

Με μια μικρή έρευνα που έκανα διαπίστωσα πως δεν έχει καν πιστοποίηση ISO και θέλουν να τους δώσω και τα ωραία ζεστά λεφτουδάκια μου...Καλό...


Once You Go Mac You Never Go Back

#352   odiseas

odiseas

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:24

Μακάρι να μην είναι αλήθεια τα όσα λέγονται γιατι βλέπω να γείνεται χαμος!!



#353   savvaskiratzis

savvaskiratzis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Twitter:@savvaskiratzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:26

Παιδιά σόρρυ που επεμβαίνω πάλι, απλά επειδή είμαι παρολίγον χαμένος θέλω πραγματικά να προστατέψω τον κόσμο από αυτή την εταιρεία. Σύμφωνα με κάποια σχόλια στο fb σχετικά με την περίπτωση μου με το κουπόνι της MediaMarkt όντως κάποιοι "πήραν" τις δωροκάρτες, καθώς έγραφαν ευχαριστούμε πολύ και τέτοια. Το θέμα είναι ότι 100% κάποιοι δεν θα παραλάβουν. Εγώ επειδή πίεσα τρομερά, μου κατέθεσαν όλο το ποσό της δωροκάρτας, όμως η πρόθεση τους σε επόμενη τηλεφωνική επικοινωνία, αλλά και με email ήταν απλά να μου καταθέσουν το ποσό που έδωσα αρχικά. Σύμφωνα με αυτούς έχουν το δικαίωμα επιστροφής χρημάτων ΕΝΤΟΣ 3 ΜΗΝΩΝ. 

 

Βέβαια μετά από την κριτική μου στην σελίδα τους στο fb αφαίρεσαν τη δυνατότητα κριτικής. Σας παραθέτω την κριτική μου, η οποία δυστυχώς για αυτούς δεν μπορεί να διαγραφεί από την σελίδα τους. Απλώς αποκρύπτεται, όπως και οι υπόλοιπες. 

https://www.facebook...647479032228273


Τελευταία επεξεργασία από: savvaskiratzis, 22/03/2017 - 18:33


#354   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:30

Παιδιά σόρρυ που επεμβαίνω πάλι, απλά επειδή είμαι παρολίγον χαμένος θέλω πραγματικά να προστατέψω τον κόσμο από αυτή την εταιρεία. Σύμφωνα με κάποια σχόλια σο fb σχετικά με την περίπτωση μου με το κουπόνι της MediaMarkt όντως κάποιοι "πήραν" τις δωροκάρτες, καθώς έγραφαν ευχαριστούμε πολύ και τέτοια. Το θέμα είναι ότι 100% κάποιοι δεν θα παραλάβουν. Εγώ επειδή πίεσα τρομερά, μου κατέθεσαν όλο το ποσό της δωροκάρτας, όμως η πρόθεση τους σε επόμενη τηλεφωνική επικοινωνία, αλλά και με email ήταν απλά να μου καταθέσουν το ποσό που έδωσα αρχικά. Σύμφωνα με αυτούς έχουν το δικαίωμα επιστροφής χρημάτων ΕΝΤΟΣ 3 ΜΗΝΩΝ. 

Ωραία παρατήρηση αυτή, άρα όντως παίρνουν τα χρήματα, τα κάνουν ότι γουστάρουν για 3 μήνες και μετά τα γυρίζουν. Ωραίο κολπάκι βρήκαν οι μάγκες.


Once You Go Mac You Never Go Back

#355   savvaskiratzis

savvaskiratzis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Twitter:@savvaskiratzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:32

Ωραία παρατήρηση αυτή, άρα όντως παίρνουν τα χρήματα, τα κάνουν ότι γουστάρουν για 3 μήνες και μετά τα γυρίζουν. Ωραίο κολπάκι βρήκαν οι μάγκες.

 

Δες ακριβώς τι συνέβη με την περίπτωση μου. Στο παραπάνω σχόλιο έβαλα την κριτική μου στην σελίδα τους.



#356   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:32

Τα κοριτσια που πηγαν; Τα διωξατε ρε μαντραχαλαδες;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

You'll Never Walk Alone


#357   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12889 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/03/2017 - 18:44

Την έπεσαν για ύπνο [emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk

#358   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/03/2017 - 19:03

Την έπεσαν για ύπνο [emoji12]
Sent from my iPhone using Tapatalk


12-4 δουλευει το τηλεφωνικο τους
Μετα αρχιζουν το ψαχτηρι που και ποιος εχει γραψει κατι για αυτους
και αφου γραψουν οι ρουληδες, αλεξιες κτλ κτλ ξαναμπαινουν στην φωλια τους.
Οσο για το κουπονι μεχρι να αποδειχτει οτι αρκετοι πηραν τα τηλεφωνα ΕΓΩ θα ειμαι δισπιστος.
και ας βαζουν οποιο θελουν να μας πεισει

Μονο και μονο που απο τις 13/3 εχουν περασει αρκετες ημερες για τα πρωτα 7αρια εμενα απλα ΜΕ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ

#359   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/03/2017 - 19:07

χχαχαχαχ έχετε πλάκα τελικά


Και αφου ευγενεστατη κυρια μου εχουμε πλακα ΔΕΣ και αυτο να γελασεις καλυτερα

Συνημμένα αρχεία



#360   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/03/2017 - 19:10

χχαχαχαχ έχετε πλάκα τελικά


Λοιπον Σαβινα, Ρουλη, Αλεξια, τραμπακουλα, ευλαμπια, ή οπως αλλιως σας λενε

ΕΚΤΙΘΕΣΤΕ

ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ

ΝΑ ΣΕΒΕΣΤΕ!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες