Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#376   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/03/2017 - 22:26

Ναι οκ απλώς δεν κατάλαβα που κολλάει το ISO;;;Εταιρία προώθησης προϊόντων υποτίθεται είναι.Ουτε κατασκευάζουν, ούτε κατοχυρώνουν ευρεσιτεχνίες.

Από ότι λέει ο κ. Κοκλώνης είναι μεγάλη εταιρία, με γραφεία μεγάλα, προσωπικό αρκετό κτλ. Όταν λοιπόν κάνεις σαν εταιρία τέτοιες συμφωνίες και ζητάς κάποιου τα χρήματα καλή τη πίστη θα περίμενα να έχει ISO για τις παροχές της και τις υπηρεσίες της.

 

Πολύ μικρότερες βεληνεκούς εταιρίες έχουν. 


Τελευταία επεξεργασία από: jimmakos, 22/03/2017 - 22:26

Once You Go Mac You Never Go Back

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#377   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/03/2017 - 22:28

Και μόνο που 

 

Διαβάζω παιδιά αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τόση φασαρία χωρίς λόγο...Εμείς καταθέσαμε τα λεφτά μας κι έχουμε έναν λόγο να αγχωνόμαστε αν τα χάσαμε...εσείς αγχώνεστε αν θα παραλάβουμε τελικά! Κατα βάθος παρακαλάτε να μην παραλάβουμε να πείτε το "στα έλεγα εγώ δε με άκουγες" Ούτε δουλεύω για την dealber Ούτε τίποτα...παρακολουθώ παζάρι και διαβάζω περιοδικά την βλέπω παντού...λέω δε θα είναι τοσο μούφα δε γίνεται θα γίνει χαμός αν μας δουλέψει όλους! Γιατί είστε πιο δύσπιστοι κι από εμένα που έχω καταθέσει

απορώ. 

Και μόνο που γράφεις "τόση φασαρία χωρίς λόγο" μου ακούγεται "μεμπτό" για να μην πω ύπουλο!

Γιατί αν διάβαζες το θέμα θα έβλεπες πως ήδη είχαμε "κρούσμα" όπου ο φίλος ευτυχώς πρόλαβε και πήρε τα λεφτά του πίσω - βλέπε την περίπτωση με το media markt. Και στην τελική γιατί του σβήσανε τις κριτικές; 

Δεύτερον, και μόνο που μπαίνετε να υπερασπιστείτε την εταιρία κάνοντας εγγραφή σήμερα, χτες ή προχτές "χτυπάει άσχημα" που λέμε και στο χωριό μου! 

Λογικό βέβαια να μπαίνετε εδώ μια και ο γούγλης το βγάζει το θέμα απο τα πρώτα αν γράψετε Dealber στο πεδίο αναζήτησης.

 

Για να τελειώνουμε, εμείς εδώ όλοι που γράφουμε δεν το κάνουμε για να την πούμε σε κανέναν! Το κάνουμε για να προστατέψουμε τους φίλους του φόρουμ παραθέτοντας γνώμες, απόψεις, εμπειρίες αλλά και γεγονότα. Τα γεγονότα μέχρι τώρα δείχνουν ένα μεγάλο φιάσκο. Δεν παρακαλάμε να "ψοφήσει κανενός η κατσίκα"! 

Ωστόσο δεν μπορούμε να είμαστε τόσο αφελείς ούτε να κλείνουμε τα μάτια σε τέτοια πράγματα. Προσωπικά, μια και είχα ανακινήσει το θέμα και στην "ενημέρωση κατάστασης μου" και σε άλλο τόπικ με ενδιαφέρει πολύ και το προσέχω το θέμα για να δω που θα καταλήξει. Εδώ κυρίως μιλάμε για την πώληση κουπονιού για κινητό iphone 7 με καταληκτική ημερομηνία 13 Μαρτίου και παραγγελίες μέσα σε 5-10 μέρες. 

Απο εκεί και έπειτα ας πράξει ο καθένας όπως νομίζει...



#378   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/03/2017 - 22:33

Και μόνο που 
 

Και μόνο που γράφεις "τόση φασαρία χωρίς λόγο" μου ακούγεται "μεμπτό" για να μην πω ύπουλο!
Γιατί αν διάβαζες το θέμα θα έβλεπες πως ήδη είχαμε "κρούσμα" όπου ο φίλος ευτυχώς πρόλαβε και πήρε τα λεφτά του πίσω - βλέπε την περίπτωση με το media markt. Και στην τελική γιατί του σβήσανε τις κριτικές; 
Δεύτερον, και μόνο που μπαίνετε να υπερασπιστείτε την εταιρία κάνοντας εγγραφή σήμερα, χτες ή προχτές "χτυπάει άσχημα" που λέμε και στο χωριό μου! 
Λογικό βέβαια να μπαίνετε εδώ μια και ο γούγλης το βγάζει το θέμα απο τα πρώτα αν γράψετε Dealber στο πεδίο αναζήτησης.
 
Για να τελειώνουμε, εμείς εδώ όλοι που γράφουμε δεν το κάνουμε για να την πούμε σε κανέναν! Το κάνουμε για να προστατέψουμε τους φίλους του φόρουμ παραθέτοντας γνώμες, απόψεις, εμπειρίες αλλά και γεγονότα. Τα γεγονότα μέχρι τώρα δείχνουν ένα μεγάλο φιάσκο. Δεν παρακαλάμε να "ψοφήσει κανενός η κατσίκα"! 
Ωστόσο δεν μπορούμε να είμαστε τόσο αφελείς ούτε να κλείνουμε τα μάτια σε τέτοια πράγματα. Προσωπικά, μια και είχα ανακινήσει το θέμα και στην "ενημέρωση κατάστασης μου" και σε άλλο τόπικ με ενδιαφέρει πολύ και το προσέχω το θέμα για να δω που θα καταλήξει. Εδώ κυρίως μιλάμε για την πώληση κουπονιού για κινητό iphone 7 με καταληκτική ημερομηνία 13 Μαρτίου και παραγγελίες μέσα σε 5-10 μέρες. 
Απο εκεί και έπειτα ας πράξει ο καθένας όπως νομίζει...


Τελειωσαν τα like
Οποτε με οτι λες φιλε συμφωνω 1000%

L I K E

#379   xrysa7

xrysa7

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Twitter:@xrysoula77
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/03/2017 - 23:10

Sorry αλλά δούλευα και σας απάντησα όταν σχόλασα...να σας πείσω ότι δεν δουλευω για την dealber το θεωρώ χαζο από την στιγμή που δεν κατοικώ στην Αθήνα...Αμφισβητώ ότι έχει γραφεία η εν λόγω εταιρία απλά διατηρώ τις ελπίδες μου να παραλάβω γιατί απλά δεν έχω για πέταμα 281 ευρώ. Σας ευχαριστώ για την επικοινωνία btw. (To 7 στο χρύσα είναι η ημερομηνία γέννησης...για την ιστορία) 



#380   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 22/03/2017 - 23:15

Αντε τα λεμε xrysa ciao bye.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

You'll Never Walk Alone


#381   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/03/2017 - 23:36

Το 7 ειναι ημερομηνια; μερα ή μηνας;


Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


#382   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113588 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/03/2017 - 01:07

Αμφιβάλλω πραγματικά αν έχει κάτσει έστω και ένας να διαβάσει τους όρους χρήσης τους. Και ας είναι απο Google Translate.

 

Είναι τόσο τραβηγμένοι απο τα μαλλιά σαν να σου φωνάζουν "ας πρόσεχες".


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#383   kriosgr

kriosgr

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 23/03/2017 - 06:49

23 του μηνός σήμερα και το μόνο που έχουν παραλάβει οι αγοραστές (θύματα) είναι ένα email. If you pay bananas, you buy monkeys :lol:  


Τελευταία επεξεργασία από: kriosgr, 23/03/2017 - 06:52


#384   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/03/2017 - 07:13

23 του μηνός σήμερα και το μόνο που έχουν παραλάβει οι αγοραστές (θύματα) είναι ένα email. If you pay bananas, you buy monkeys :lol:  

Κατσε να δεις που και πασχα δεν θα το εχει παρει κανενας τους (αν κ ευχομαι να βγω λαθος)

Στην αρχη ψαρωσα και εγω αλλα οταν διαβασα ορους αλλα και το πως παραγγελνεις πηρα χαμπαρι τι παιζει...

Ευτυχως βεβαια γιατι δεν μπορω να πω οτι ειμαι και ο πιο ηρεμος ανθρωπος και απο της 13/03 θαχα χτυπησει μια αδεια απο την δουλεια και θα με βλεπατε στα καναλια

 

Ακου εκει κουπονια και emails και τηλεφωνικο κεντρο 12-4 και οποιος προλαβει...

 

Αν και θα επρεπε εδω και 10 μερες να ειχε ενημερωθει ο Σ.τ.Καταναλωτη

 

Καλημερα



#385   midkin

midkin

    iPH Addict

  • 755 μηνύματα
  • Twitter:@midkin
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:midkin

Δημοσίευση 23/03/2017 - 09:14

Το 7 ειναι ημερομηνια; μερα ή μηνας;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Έτος είναι. Είναι γεννημένη το '7.
6 χρόνια μετά το Χριστό...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#386   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/03/2017 - 21:40

Οποίος πάρει από αυτή τη φούσκα είναι άξιος της μοίρας του. 480€ το 7 όταν το ποιο φτηνό Σκρουτζ άδικο το έχει 600€. Είναι σαν κάτι παπαριες που βλέπω στο fb πατά like η κάνε κοινοποίηση η διάλεξε χρωμα και θα κληρώσουμε 100 Iphone , και δώσε like τα χαϊβάνια , ο άλλος λέει θέλω το χρυσό. Τόση αφέλεια τελικά ? Βέβαια βγάλαμε τον πρόεδρο του 15μελους πρωθυπουργό, λογικό να συμβαίνουν όλα αυτά....


Sent from my iPad using Tapatalk

#387   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3762 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 26/03/2017 - 00:22

Βέβαια βγάλαμε τον πρόεδρο του 15μελους πρωθυπουργό, λογικό να συμβαίνουν όλα αυτά....


Sent from my iPad using Tapatalk

Καλυτερα να κυβερνάει ο πρόεδρος του 15μελους παρά κάτι άεργα, καλομαθημένα κωλοπαιδα γόνοι των γνωστών τζακιών που δεκαετίες ολόκληρες μας σβερκωθηκαν για τα καλά.

#388   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/03/2017 - 01:10

Καλυτερα να κυβερνάει ο πρόεδρος του 15μελους παρά κάτι άεργα, καλομαθημένα κωλοπαιδα γόνοι των γνωστών τζακιών που δεκαετίες ολόκληρες μας σβερκωθηκαν για τα καλά.

διαφορα του ενός με τον Σώρρα ξέρεις ποια είναι ? Ότι ο δεύτερος το παρά έκανε με το ψέμα...


Sent from my iPad using Tapatalk

#389   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 26/03/2017 - 06:06

Οποίος πάρει από αυτή τη φούσκα είναι άξιος της μοίρας του. 480€ το 7 όταν το ποιο φτηνό Σκρουτζ άδικο το έχει 600€. Είναι σαν κάτι παπαριες που βλέπω στο fb πατά like η κάνε κοινοποίηση η διάλεξε χρωμα και θα κληρώσουμε 100 Iphone , και δώσε like τα χαϊβάνια , ο άλλος λέει θέλω το χρυσό. Τόση αφέλεια τελικά ? Βέβαια βγάλαμε τον πρόεδρο του 15μελους πρωθυπουργό, λογικό να συμβαίνουν όλα αυτά....
Sent from my iPad using Tapatalk


Συμφωνω σε ολα Πετραν αλλα νομιζω οτι το ποιος κυβερναει δεν εχει καμμια σχεση με το αν καποιοι προσπαθουν να εξαπατησουν..
Ανεκαθεν σε ολες τις χωρες αλλα και με ολες τις κυβερνησεις υπαρχουν καποιοι που θελουν να κερδιζουν εις βαρος αλλων.
Και μην το ξεχειλωνουμε το ποστ με πολιτικες κοντρες. Σιγα μην κατεβουμε και σε διαδηλωσεις εξω απο την Βουλη για την dealber

Καλημερα

#390   trunksan

trunksan

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/03/2017 - 12:33

Οποίος πάρει από αυτή τη φούσκα είναι άξιος της μοίρας του. 480€ το 7 όταν το ποιο φτηνό Σκρουτζ άδικο το έχει 600€. Είναι σαν κάτι παπαριες που βλέπω στο fb πατά like η κάνε κοινοποίηση η διάλεξε χρωμα και θα κληρώσουμε 100 Iphone , και δώσε like τα χαϊβάνια , ο άλλος λέει θέλω το χρυσό. Τόση αφέλεια τελικά ? Βέβαια βγάλαμε τον πρόεδρο του 15μελους πρωθυπουργό, λογικό να συμβαίνουν όλα αυτά....


Sent from my iPad using Tapatalk


Είναι εφικτό να πουλήσεις ένα iphone σε αυτη την τιμη εαν δεν εχεις σκοπο να αποδώσεις ΦΠΑ. Δηλαδη, 470 + ΦΠΑ κάνει χονδρικά 590. Αρα με διαφορες κομπίνες (ενδοκοινοτηκες συναλλαγες ) μπορεις να παραδιδεις τα προιοντα και ταυτοχρονα να εχεις κ ενα μικρο κερδος.
Φυσικα αυτο δεν μπορει να συνεχισθει εσαεί, κάποια στιγμή πρέπει να την κοπανησεις η να σε πιασουν.



Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες