Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 31/03/2017 - 20:39

Σιγα μην υπαρχει αποδειξη...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   Aggeloudi

Aggeloudi

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2017 - 20:46

Ρε πάτε καθόλου καλά! Χαχαχα... Τι είναι αυτά που γράφετε? Καταρχήν στο Site της Apple με το S/N ή το IMEI σου βγάζει ότι είναι Iphone 7 και ότι δεν είναι ακόμη ενεργοποιημένο. Δεύτερον η απόδειξη έτσι κι αλλιώς ήταν σε Α4 χαρτί τυπωμένη που δεν θέλω να σας τρομάξω αλλά ναι υπάρχουν πλέον τέτοιες αποδείξεις νόμιμες. Τώρα δεν ξέρω αν έγινε με επεξεργασία και εκτύπωση ή αν σκάναραν και πρόσθεσαν αυτό. Σημασία έχει πως έχω ένα χαρτί που γράφει το όνομα της Εταιρίας και κάποια άλλα στοιχεία σε περίπτωση που το πουλήσω ή οτιδήποτε. Επίσης μίλησα με τεχνική υποστήριξη Apple όπου ο κύριος μου είπε πως ναι έχει εγγύηση έναν χρόνο. Όσο για το αν δέχτηκα την απόδειξη όπως λέτε, ναι την δέχτηκα έτσι γιατί δεν υπήρχε άλλη επιλογή. Τρίτον είπα ότι δεν θα ξανακάνω αγορά και το εννοώ και επίσης δεν το συνιστώ σε κανέναν καθώς όπως είπατε και πιο πριν μπορεί να έδωσαν όντως κάποιες συσκευές και μετά να εξαφανιστούν, δεν καταλαβαίνω γιατί εσύ το πήρες ότι επειδή έχω την δωροεπιταγή πρέπει να κάνω κι άλλη αγορά, οπότε το προσπερνάω αυτό! Τέλος πρόσεξε λιγάκι το ύφος σου vagfilippo γιατί δεν με ξέρεις προσωπικά. Επίσης τι νόημα έχει να ανεβάσω φωτογραφία την ίδια απόδειξη που ανέβασε κάποιος πιο πριν ενώ το μόνο που αλλάζει είναι ότι γράφει δίπλα το ΙΜΕΙ? 
Φιλικά πάντα.... δεν το λες.... :)



#483   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 20:56

Ρε πάτε καθόλου καλά! Χαχαχα... Τι είναι αυτά που γράφετε? Καταρχήν στο Site της Apple με το S/N ή το IMEI σου βγάζει ότι είναι Iphone 7 και ότι δεν είναι ακόμη ενεργοποιημένο. Δεύτερον η απόδειξη έτσι κι αλλιώς ήταν σε Α4 χαρτί τυπωμένη που δεν θέλω να σας τρομάξω αλλά ναι υπάρχουν πλέον τέτοιες αποδείξεις νόμιμες. Τώρα δεν ξέρω αν έγινε με επεξεργασία και εκτύπωση ή αν σκάναραν και πρόσθεσαν αυτό. Σημασία έχει πως έχω ένα χαρτί που γράφει το όνομα της Εταιρίας και κάποια άλλα στοιχεία σε περίπτωση που το πουλήσω ή οτιδήποτε. Επίσης μίλησα με τεχνική υποστήριξη Apple όπου ο κύριος μου είπε πως ναι έχει εγγύηση έναν χρόνο. Όσο για το αν δέχτηκα την απόδειξη όπως λέτε, ναι την δέχτηκα έτσι γιατί δεν υπήρχε άλλη επιλογή. Τρίτον είπα ότι δεν θα ξανακάνω αγορά και το εννοώ και επίσης δεν το συνιστώ σε κανέναν καθώς όπως είπατε και πιο πριν μπορεί να έδωσαν όντως κάποιες συσκευές και μετά να εξαφανιστούν, δεν καταλαβαίνω γιατί εσύ το πήρες ότι επειδή έχω την δωροεπιταγή πρέπει να κάνω κι άλλη αγορά, οπότε το προσπερνάω αυτό! Τέλος πρόσεξε λιγάκι το ύφος σου vagfilippo γιατί δεν με ξέρεις προσωπικά. Επίσης τι νόημα έχει να ανεβάσω φωτογραφία την ίδια απόδειξη που ανέβασε κάποιος πιο πριν ενώ το μόνο που αλλάζει είναι ότι γράφει δίπλα το ΙΜΕΙ? 
Φιλικά πάντα.... δεν το λες.... :)


Συνεχιζεις το ιδιο τροπαρι.
Δεν προσβαλλω κανεναν οταν κανει λαθη-ολοι κανουμε αλλωστε.
Αλλα αν διαβασεις και μονο σου το τι μας εγραψες στο ποστ σου θα μπερδευτεις και εσυ.

Δεν αμφισβητω κανεναν αλλα ουτε και εμπιστευομαι ειδικα μια εταιρια που αλλαζει τιμες μεσα σε 10 μερες ή ενημερωνει για 13/3 και εχουμε φτασει τελος και δεν ξερω ποιοι εχουν παρει τα τηλεφωνα.
Επισης ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ που ειπες οτι το χαρτι λεει για ΙΜΕΙ ερχεσαι και μας λες οτι ¨αστο δεν εχει νοημα¨
Επισης την επιταγη των 10€ τι μας την αναφερεις;; και καλα οτι σε πριμοδοτουν για την αγορα σου;

Αν ρε φιλε εισαι ευχαριστημενος, συνεχισε τουλαχιστον σε αυτη την γραμμη και μην κανεις κωλοτουμπες...
Αν ειναι ολα οκ με το μηλο σου τοτε να το χαρεις.
Αν ομως και εσυ πιστευεις οτι κατι παιζει με χαρτια τυπου Α4 που ναι μπορει να ειναι αποδειξη αλλα μπορει να ειναι και απλα το σημα της εταιρειας μην λες άλλα την μια και άλλα την άλλη..

#484   Aggeloudi

Aggeloudi

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:07

Εσύ δεν καταλαβαίνεις τίποτα γιατί δεν θέλεις. Δεν σου φταίω εγώ και ούτε θα ασχοληθώ άλλο. Είπα ότι είχα να πω αλλά τέτοια συμπεριφορά και τέτοια αντιμετώπιση δεν περίμενα και αυτό είναι άσχημο για το Forum. Από την στιγμή που πήρα την συσκευή και έχει και εγγύηση δεν με ενδιαφέρει κάτι άλλο. Η επιταγή ήταν μέσα στον φάκελο της κούριερ και απλά το ανάφερα. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να λογοδοτώ για το κάθε τι. Είσαι λάθος και όταν ηρεμήσεις θα το καταλάβεις. Ευχαριστημένος δεν είμαι και ούτε κάνω κωλοτούμπες. Το μόνο που με ένοιαζε ήταν να μην χάσω τα χρήματα που ρίσκαρα, δεν τα έχασα και αυτό έγραψα εδώ. Τέλος!



#485   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:16

Αγγελουδι αφου μπηκες στη διαδικασια να γραψεις, βαλε και μια φωτο με την αποδειξη κρυβοντας ο,τι θες. Ετσι για την ιστορια...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

You'll Never Walk Alone


#486   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:18

Εσύ δεν καταλαβαίνεις τίποτα γιατί δεν θέλεις. Δεν σου φταίω εγώ και ούτε θα ασχοληθώ άλλο. Είπα ότι είχα να πω αλλά τέτοια συμπεριφορά και τέτοια αντιμετώπιση δεν περίμενα και αυτό είναι άσχημο για το Forum. Από την στιγμή που πήρα την συσκευή και έχει και εγγύηση δεν με ενδιαφέρει κάτι άλλο. Η επιταγή ήταν μέσα στον φάκελο της κούριερ και απλά το ανάφερα. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να λογοδοτώ για το κάθε τι. Είσαι λάθος και όταν ηρεμήσεις θα το καταλάβεις. Ευχαριστημένος δεν είμαι και ούτε κάνω κωλοτούμπες. Το μόνο που με ένοιαζε ήταν να μην χάσω τα χρήματα που ρίσκαρα, δεν τα έχασα και αυτό έγραψα εδώ. Τέλος!


Να ηρεμησω;; χαχαχαχα. Απο τι ρε φιλε;;
Διαβασα αυτα που εγραψες και σε αυτα απαντησα.

#487   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:22

Αγγελουδι αφου μπηκες στη διαδικασια να γραψεις, βαλε και μια φωτο με την αποδειξη κρυβοντας ο,τι θες. Ετσι για την ιστορια...
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro



+1 (τελειωσαν τα like)

Κατι μου λεει οτι αλλος ενας που μπηκε στην διαδικασια της εγραφης στο φορουμ, ειπε 2 ατακες και μολις εξαφανιστηκε...
Οπως ολοι οι προηγουμενοι.
Ρε μπας και ειναι το ιδιο προσωπο;

#488   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12728 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:24

Χαράς το κουράγιο σας πάντως που κάθεστε και ασχολείστε ακόμα.

Εγώ πραγματικά όμω,ς πάρουν δεν πάρουν ποσώς με ενδιαφέρει. Αδυνατώ να πιστέψω ότι εν έτη 2017 υπάρχουν άτομα που πιστεύουν σε αυτές τις "ευκαιρίες".

#489   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:27

+1 (τελειωσαν τα like)

Κατι μου λεει οτι αλλος ενας που μπηκε στην διαδικασια της εγραφης στο φορουμ, ειπε 2 ατακες και μολις εξαφανιστηκε...
Οπως ολοι οι προηγουμενοι.
Ρε μπας και ειναι το ιδιο προσωπο;

Τυχαία μπήκε και διάβασε το θέμα και είπε να μας ενημερώσει! Αφού πρώτο το βγάζει στο google! Αλλωστε, τώρα που είδαν εκεί στην Dealber ότι "πιάνει" η προσφορά (μια και τα προεόρτια μοσχοπούλησαν) σου λένε πείστικαν και οι άπιστοι πληρώστε τώρα το πιο ακριβό κουπόνι (είχε κρύο φέτος βλέπετε και δεν βγήκε καλή η σοδεία - μην ακούσω για προσφορές deal κλπ γιατί τα καταστήματα ΑΝ αγοράσουν ποσότητα αγοράζουν για μήνες μια και μεγαλύτερη η έκπτωση).

 

Εν πάσει περίπτωση το ***χάρτο που δίνουν για απόδειξη είναι παράνομο. Δεν αναγράφεται πουθενά ο ΦΠΑ, η επωνυμία της επιχείρησης και τα στοιχεία της! Επίσης δεν αναγράφεται το ποσό αν είναι μετρητοίς κ.α. Πρακτικά δεν πήραν απόδειξη. Και γιατί να πάρουν; Αφού είναι σαν δώρο, αυτοί πλήρωσαν ένα κουπόνι!



#490   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:27

Χαράς το κουράγιο σας πάντως που κάθεστε και ασχολείστε ακόμα.
Εγώ πραγματικά όμω,ς πάρουν δεν πάρουν ποσώς με ενδιαφέρει. Αδυνατώ να πιστέψω ότι εν έτη 2017 υπάρχουν άτομα που πιστεύουν σε αυτές τις "ευκαιρίες".


Εχεις δικιο αδελφε.
Παρα ασχοληθηκαμε.
Κριμα για οσους εδωσαν σχεδον 1 μισθο για να παρουν κουπονια, και μακαρι να βγουμε λαθος εμεις.

#491   Aggeloudi

Aggeloudi

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:29

Ορίστε και η Φωτογραφία. Πραγματικά είστε επιθετικοί και δεν ξέρω γιατί ασχολούμαι ακόμη! Αν με ξέρατε δεν θα μιλούσατε έτσι.



#492   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:30

Τυχαία μπήκε και διάβασε το θέμα και είπε να μας ενημερώσει! Αφού πρώτο το βγάζει στο google! Αλλωστε, τώρα που είδαν εκεί στην Dealber ότι "πιάνει" η προσφορά (μια και τα προεόρτια μοσχοπούλησαν) σου λένε πείστικαν και οι άπιστοι πληρώστε τώρα το πιο ακριβό κουπόνι (είχε κρύο φέτος βλέπετε και δεν βγήκε καλή η σοδεία - μην ακούσω για προσφορές deal κλπ γιατί τα καταστήματα ΑΝ αγοράσουν ποσότητα αγοράζουν για μήνες μια και μεγαλύτερη η έκπτωση).
 
Εν πάσει περίπτωση το ***χάρτο που δίνουν για απόδειξη είναι παράνομο. Δεν αναγράφεται πουθενά ο ΦΠΑ, η επωνυμία της επιχείρησης και τα στοιχεία της! Επίσης δεν αναγράφεται το ποσό αν είναι μετρητοίς κ.α. Πρακτικά δεν πήραν απόδειξη. Και γιατί να πάρουν; Αφού είναι σαν δώρο, αυτοί πλήρωσαν ένα κουπόνι!


Ετσι μπραβο!! Πες τα πραγματα με το ονομα τους φιλε!!
Γιατι ο αλλος μας λεει να ηρεμησουμε κιολας!!!!!

#493   Aggeloudi

Aggeloudi

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:30

Συνημμένο αρχείο  Invoice.jpg   191.43KB   59 λήψεις



#494   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12889 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:30

Που ειναι [emoji51]?


Sent from my iPad using Tapatalk

#495   Aggeloudi

Aggeloudi

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2017 - 21:31

Βουλγάρικη απόδειξη δεν έχει ΦΠΑ γιατί πολύ απλά δεν πληρώνουν φόρο!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες