Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#586   degothia

degothia

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/04/2017 - 12:08

+1


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

εγώ ήμουν 1 click μακριά ΧΑ και τελικά δεν το πάτησα λόγω απουσίας paypal



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#587   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 03/04/2017 - 18:58

Παιδιά και εγώ παρέλαβα πριν μια εβδομάδα!!!
Ιδού 5a9f2aacf7766b2703d0803c831236b2.jpg
Από kaïzer βέβαια όχι από dealber lmao


Sent from my iPhone using Tapatalk

#588   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/04/2017 - 19:06

Παιδιά και εγώ παρέλαβα πριν μια εβδομάδα!!!
Ιδού 5a9f2aacf7766b2703d0803c831236b2.jpg
Από kaïzer βέβαια όχι από dealber lmao


Sent from my iPhone using Tapatalk

ειδα την φωτό και τρόμαξα φίλε μου

Είπα υπάρχει κάποιος που τους πίστεψε


Μεγια καλορίζικο και κοιτά να το χαρείς


Vamos Rafa
Rafael Nadal

#589   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 03/04/2017 - 19:10

Μεχρι τωρα δεν εχει παραλαβει κανενας παντως. Του κυπριου του ηρθε;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

You'll Never Walk Alone


#590   savvaskiratzis

savvaskiratzis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Twitter:@savvaskiratzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 03/04/2017 - 19:37

Εγώ πάντως που παρακολουθώ την σελίδα τους στο facebook, μέχρι στιγμής βλέπω μόνο παράπονα για το τηλεφωνικό κέντρο ( κλασσικά δεν το σηκώνει κανείς ή είσαι στην αναμονή 50 λεπτά ) και για τα email. Ο άλλος δεν έχει λάβει απαντητικό email εδώ και μια εβδομάδα. Τι να πω. Κρίμα για τα χαμένα λεφτά.



#591   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/04/2017 - 21:41

Αν η μάγκες ήταν σωστοί φίλε μου θα ήταν σωστοί κι όλοι θα έτρεχαν για να μην γίνεται αυτό κάτι παίζεται από πίσω

Γι αυτό κι όλο αυτό σε αυτό το φορούν προσπαθούμε να προστατέψουμε όσους μπορούμε να καταλάβουν ότι κάτι παίζει και κανείς δεν τους χαρίζει


Vamos Rafa
Rafael Nadal

#592   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 04/04/2017 - 07:00

Εγω παντως ξερω οτι οταν γκουγκαρεις dealber αυτο τον καιρο, σου βγαζει το iphonehellas και τα σχολια στο φορουμ, για αυτο το λογο και ειναι πολλοι ουρανοκατεβατοι, οι οποιοι γραφονται και κατευθειαν σχολιαζουν για το ποσο αξιοπιστη και καλη ειναι η εταιρεια.

Το θεμα ειναι ομως οτι σε λιγο καιρο με το γκουγκαρισμα θα εμφανιζονται σιγα σιγα και οι καταγγελιες στο Συν του Καταναλωτη...

 

Καλημερα 



#593   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 04/04/2017 - 07:45

Φρεσκο πραγμα απο το site:

 

............... Καλημέρα, σας ενημερώνω πως ΔΕΝ παρελαβα την Παρασκευή 31/3 το iphone 6plus pπου εχω παραγγείλει παρα τις διαβεβαιώσεις σας. Επίσης σας έχω ζητήσει τα στοιχεία courier με το οποίο θα παραλάμβανα το κινητό και έχετε αρνηθει να μου τα δώσετε. Παρακαλώ να επικοινωνήσετε ΑΜΕΣΑ μαζι μου στο νο κινητού που σας εχω δώσει
14947473_1691851007796723_67444734645290
Dealber gr Καλημέρα και καλή εβδομάδα Κυρία ............... , θα σας ενημερώσουμε για τα στοιχεία courier με email. 
Στη διάθεση σας, 
η ομάδα της Dealber
   
.............Η απάντηση που ελαβα στο Mail μου ειναι πάλι αόριστη....... "θα γίνει η παράδοση..........."
..............
,,,,,,,,,,,, Ακόμα περιμενω το τηλεφωνο που αγόρασα ή το mail που υποσχεθ'ηκατε!!!!!!!!!!!!!!!!

 Για ευνοητους λογους εσβησα το ονομα του αγοραστη!



#594   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 04/04/2017 - 07:50

Φρεσκο πραγμα απο το site:









............... Καλημέρα, σας ενημερώνω πως ΔΕΝ παρελαβα την Παρασκευή 31/3 το iphone 6plus pπου εχω παραγγείλει παρα τις διαβεβαιώσεις σας. Επίσης σας έχω ζητήσει τα στοιχεία courier με το οποίο θα παραλάμβανα το κινητό και έχετε αρνηθει να μου τα δώσετε. Παρακαλώ να επικοινωνήσετε ΑΜΕΣΑ μαζι μου στο νο κινητού που σας εχω δώσει

1 · 21 ώρες






14947473_1691851007796723_67444734645290





Dealber gr Καλημέρα και καλή εβδομάδα Κυρία ............... , θα σας ενημερώσουμε για τα στοιχεία courier με email.
Στη διάθεση σας,
η ομάδα της Dealber

21 ώρες










.............Η απάντηση που ελαβα στο Mail μου ειναι πάλι αόριστη....... "θα γίνει η παράδοση..........."

1 · 20 ώρες





..............





,,,,,,,,,,,, Ακόμα περιμενω το τηλεφωνο που αγόρασα ή το mail που υποσχεθ'ηκατε!!!!!!!!!!!!!!!!

1 · 12 ώρες

Για ευνοητους λογους εσβησα το ονομα του αγοραστη!

ωραια πράγματα πολύ ωραία όσο πάνε και καλύτερα

Όπου να ναι θα εξαφανιστούν κι αυτοί θα μαζεψουν το χαρτί και θα φύγουν




Vamos Rafa
Rafael Nadal

#595   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/04/2017 - 08:21

Φρεσκο πραγμα απο το site:









............... Καλημέρα, σας ενημερώνω πως ΔΕΝ παρελαβα την Παρασκευή 31/3 το iphone 6plus pπου εχω παραγγείλει παρα τις διαβεβαιώσεις σας. Επίσης σας έχω ζητήσει τα στοιχεία courier με το οποίο θα παραλάμβανα το κινητό και έχετε αρνηθει να μου τα δώσετε. Παρακαλώ να επικοινωνήσετε ΑΜΕΣΑ μαζι μου στο νο κινητού που σας εχω δώσει

1 · 21 ώρες






14947473_1691851007796723_67444734645290





Dealber gr Καλημέρα και καλή εβδομάδα Κυρία ............... , θα σας ενημερώσουμε για τα στοιχεία courier με email.
Στη διάθεση σας,
η ομάδα της Dealber

21 ώρες










.............Η απάντηση που ελαβα στο Mail μου ειναι πάλι αόριστη....... "θα γίνει η παράδοση..........."

1 · 20 ώρες





..............





,,,,,,,,,,,, Ακόμα περιμενω το τηλεφωνο που αγόρασα ή το mail που υποσχεθ'ηκατε!!!!!!!!!!!!!!!!

1 · 12 ώρες

Για ευνοητους λογους εσβησα το ονομα του αγοραστη!


Που ειναι ο Ρούλης τώρα και ο κάθε Ρούλης; ευτυχώς πρόλαβες και το "ψαρεψες". Να δεις που σε λίγο θα το έχουν σβήσει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#596   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 04/04/2017 - 08:28

Που ειναι ο Ρούλης τώρα και ο κάθε Ρούλης; ευτυχώς πρόλαβες και το "ψαρεψες". Να δεις που σε λίγο θα το έχουν σβήσει.


Sent from my iPhone using Tapatalk

+1 (τελειωσαν τα like)

 

Απλα καλο ειναι να βοηθαμε οσο μπορουμε. Μεχρι και ο τελευταιος να παραλαβει που εχει παρει κουπονι, οσο μπορουμε παντα καλοπιστα να λεμε την γνωμη μας. Και αν καποιος παραλαβει ας μας το πει.

Σιγουρα μπορει καποιοι για ξεκαρφωμα να πηραν

Αλλα για μενα προσωπικα οταν ΟΛΟΙ που αγορασαν παραλαβουν, τοτε θα εξαφανιστω απο το συγκεκριμενο ποστ και δεν θα εχω λογο να σχολιαζω πλεον

 

Και εννοιειτε παντα φιλικα  :)



#597   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/04/2017 - 08:36

+1 (τελειωσαν τα like)

 

Απλα καλο ειναι να βοηθαμε οσο μπορουμε. Μεχρι και ο τελευταιος να παραλαβει που εχει παρει κουπονι, οσο μπορουμε παντα καλοπιστα να λεμε την γνωμη μας. Και αν καποιος παραλαβει ας μας το πει.

Σιγουρα μπορει καποιοι για ξεκαρφωμα να πηραν

Αλλα για μενα προσωπικα οταν ΟΛΟΙ που αγορασαν παραλαβουν, τοτε θα εξαφανιστω απο το συγκεκριμενο ποστ και δεν θα εχω λογο να σχολιαζω πλεον

 

Και εννοιειτε παντα φιλικα  :)

 

Εντάξει μην το παίρνεις πατριωτικά. Καλά κάνεις και σχολιάζεις, δεν λέμε τίποτα κακό. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές πάντως που κάνουν πορτοκάλια. Αυτός που θέλει να πάρει iphone  σχετικά φθηνά μπορεί να βρει προσφορές και σε σκρουτζ, μεταχειρισμένα κλπ

Το θέμα μας εδώ είναι κατα πόσο ήταν μια αξιόπιστη και καλή προσφορά. Εγώ προς το παρόν δεν έχω πειστεί. Παρακολουθώ και εγώ το fb της Dealber και καλό θα ήταν και οι παραπάνω πρόσφατοι "φίλοι" να κάνουν εκεί συστάσεις και όχι εδώ γιατί τα παράπονα είναι πολλά. Εμένα μόνο ο φαντάρος θα με πείσει! Αλήθεια, τι έγινε; παρέλαβε;



#598   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 04/04/2017 - 08:49

Ποτέ μου δεν είχα δώσει χρήματα να παραγγείλω τίποτα κι ειδικά για τηλέφωνα βλέπω στο Ίντερνετ το μαγαζί και πάω πληρώνω μετρητά και περνώ ότι θέλω

Από την αρχή δεν με έχουν πείσει κι εμένα οι τύποι

Αν ήταν τόσο αλήθεια όσο λένε θα βρίσκανε τον τρόπο κι αλλά μαγιαζακια και θα κάνανε το ίδιο

Με αποτέλεσμα να πίεζαν της τιμές προς τα κάτω

Φαίνεται με την πρώτη μάτια ότι είναι απατεώνες χωρίς να δω ούτε ένα παραστατικό ούτε μια απόδειξη


Vamos Rafa
Rafael Nadal

#599   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/04/2017 - 08:58

Λοιπόν, αγαπητοί συμφορουμίτες εν τέλει κάποιοι παραλάβαν. Ωστόσο, το πρόβλημα διαθεσιμότητας, ολιγωρίας αλλά και μεγάλης καθυστέρησης σε απαντήσεις e-mail, τηλέφωνα κλπ που προκαλούν εκνευρισμό συνθέτουν το κουβάρι των προσφορών της Dealber.

Παραθέτω μερικά "χτυπητά" παράπονα και στο τέλος κάποιος που έχει παραλάβει. Απο εμένα, θα πω πως δεν υπήρχε καμία περίπτωση να μπω σε τέτοια διαδικασία, και μόνο το γεγονός να πρέπει να περιμένω 2 μήνες για παραλαβή του προιόντος με βρίσκει απόλυτα αρνητικό. Ωστόσο, φαίνεται πως εν τέλει κάποιοι κατάφεραν να εκμεταλλευτούν αυτή την προσφορά και μπράβο τους. Εύχομαι να τους γνωρίσουμε και στο παρόν φόρουμ και γιατί όχι να μας μοιραστούν και την εμπειρία τους.

 

 

Συνημμένα αρχεία



#600   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 04/04/2017 - 09:02

Λοιπόν, αγαπητοί συμφορουμίτες εν τέλει κάποιοι παραλάβαν. Ωστόσο, το πρόβλημα διαθεσιμότητας, ολιγωρίας αλλά και μεγάλης καθυστέρησης σε απαντήσεις e-mail, τηλέφωνα κλπ που προκαλούν εκνευρισμό συνθέτουν το κουβάρι των προσφορών της Dealber.
Παραθέτω μερικά "χτυπητά" παράπονα και στο τέλος κάποιος που έχει παραλάβει. Απο εμένα, θα πω πως δεν υπήρχε καμία περίπτωση να μπω σε τέτοια διαδικασία, και μόνο το γεγονός να πρέπει να περιμένω 2 μήνες για παραλαβή του προιόντος με βρίσκει απόλυτα αρνητικό. Ωστόσο, φαίνεται πως εν τέλει κάποιοι κατάφεραν να εκμεταλλευτούν αυτή την προσφορά και μπράβο τους. Εύχομαι να τους γνωρίσουμε και στο παρόν φόρουμ και γιατί όχι να μας μοιραστούν και την εμπειρία τους.

δεν μου λέει κάτι αυτό φίλε ο καθένας μπορεί να φτιάξει ψεύτικα προφίλ και να απαντάει μετά

Και μην με ρωτήσεις γιατί να το κάνουν

Γιατί πολύ απλά βλέπουν ότι χάνουν το παιχνίδι

Κι ότι ο κόσμος τους πήρε χαμπάρι


Vamos Rafa
Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 16 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες