Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

AirPods Pro


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2542 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#541   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1409 μηνύματα

Δημοσίευση 02/12/2019 - 11:58

αυτα δεν είναι της apple. Το διακινδυνεύεις; Να μην κουμπώνουν σωστά και να χάσεις κάποιο AirPod;
Και στην τελική οποίος έχει 300€ για AirPods pro ε τι στα κομμάτια, θα έχει και 10€ για αντικατάσταση!!


Sent from my iPad using Tapatalk


Πολύ large είσαι μιλάμε για 10€ το ζευγάρι! Σιλικόνη είναι όχι γαλβάνιζε κατασκευή. Με 1€ παίρνεις 10 και πολύ λέω, θα βγουν πολλά στην αγορά σιγά μην αγοράζει κανένας τα γνήσια


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#542   sofiawinny

sofiawinny

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 02/12/2019 - 12:34

Πολύ large είσαι μιλάμε για 10€ το ζευγάρι! Σιλικόνη είναι όχι γαλβάνιζε κατασκευή. Με 1€ παίρνεις 10 και πολύ λέω, θα βγουν πολλά στην αγορά σιγά μην αγοράζει κανένας τα γνήσια


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

το ίδιο large είμαι και όταν αγοράζω τα AirPods pro με την λογική αυτή και δεν αγοράζω τα ιμιτασιόν με 40€.
Απόψεις είναι αυτές. Δεν είναι μόνο η σιλικόνη που μπορεί να είναι κακής ποιότητας, όπως πολλές φορές στις φτηνές θήκες, αλλά και το πλαστικό μέρος που κουμπώνει που κι αυτό αν είναι κακής ποιότητας θα κάνει ένα κράκ και θα σπάσει.
Απόψεις είναι αυτές. Αλλά είναι πραγματικά αστείο να δίνουμε 300€ για τα AirPods Pro και να τσιγκουνευόμαστε τα 10€ για τα ανταλλακτικά, που είναι 2 καφέδες, άντε 3.
Αλλά είπαμε, απόψεις είναι αυτές.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#543   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 02/12/2019 - 12:49

Προσωπικά και εγώ προτιμώ τα original, είναι λίγο τσιμπημένα αλλά με τα imitation παίρνεις ενα ρίσκο ειδικά το κούμπωμα είναι λίγο περίεργο και πολύ φοβάμαι οτι εκεί τα imitation θα πάσχουν. 



#544   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 04/12/2019 - 23:24

το ίδιο large είμαι και όταν αγοράζω τα AirPods pro με την λογική αυτή και δεν αγοράζω τα ιμιτασιόν με 40€.
Απόψεις είναι αυτές. Δεν είναι μόνο η σιλικόνη που μπορεί να είναι κακής ποιότητας, όπως πολλές φορές στις φτηνές θήκες, αλλά και το πλαστικό μέρος που κουμπώνει που κι αυτό αν είναι κακής ποιότητας θα κάνει ένα κράκ και θα σπάσει.
Απόψεις είναι αυτές. Αλλά είναι πραγματικά αστείο να δίνουμε 300€ για τα AirPods Pro και να τσιγκουνευόμαστε τα 10€ για τα ανταλλακτικά, που είναι 2 καφέδες, άντε 3.
Αλλά είπαμε, απόψεις είναι αυτές.


Sent from my iPhone using Tapatalk

λολ... ναι μωρε 300 ευρω ειναι αυτα.......    :lol:

 

ειναι τραγικο για τοσο χάλια ακουστικα αυτη η τιμη.........  αλλα η apple ξερει τι κανει.....  λεει εδω εδωσαν 1000 ευρω για ενα iPhone δεν θα δωσουν αλλα 300?

 

αυτη ειναι η παγιδα με την apple... οπως και στα jumbo... ολα εχουν 1 ευρω και φευγεις με 60-100 ευρω απο εκει.......  :lol:  :lol:



#545   morganito

morganito

    iPH Enthousiast

  • 514 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 05/12/2019 - 01:09

λολ... ναι μωρε 300 ευρω ειναι αυτα.......    :lol:
 
ειναι τραγικο για τοσο χάλια ακουστικα αυτη η τιμη.........  αλλα η apple ξερει τι κανει.....  λεει εδω εδωσαν 1000 ευρω για ενα iPhone δεν θα δωσουν αλλα 300?
 
αυτη ειναι η παγιδα με την apple... οπως και στα jumbo... ολα εχουν 1 ευρω και φευγεις με 60-100 ευρω απο εκει.......  :lol:  :lol:

Τελείως άστοχο το σχόλιο με τα jumbo. Και το λες και μόνος σου όλα έχουν 1 ευρώ απλά μετά φεύγεις με ποσότητα. Δεν ισχύει το ίδιο με την Apple.
Και δεν είναι καθόλου χάλια ακουστικά. Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι ο καθένας στα φόρουμ γράφει ότι μα ότι να ναι μόνο και μόνο για να το παίξει έξυπνος.
Τα 300 ευρώ ίσως να είναι μπόλικα για τα συγκεκριμένα αλλά χάλια δεν τα λες με τίποτα!

#546   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/12/2019 - 07:37

Τελείως άστοχο το σχόλιο με τα jumbo. Και το λες και μόνος σου όλα έχουν 1 ευρώ απλά μετά φεύγεις με ποσότητα. Δεν ισχύει το ίδιο με την Apple.
Και δεν είναι καθόλου χάλια ακουστικά. Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι ο καθένας στα φόρουμ γράφει ότι μα ότι να ναι μόνο και μόνο για να το παίξει έξυπνος.
Τα 300 ευρώ ίσως να είναι μπόλικα για τα συγκεκριμένα αλλά χάλια δεν τα λες με τίποτα!

καλά.... άκου απο τα CREATIVE Sxfi και κανε μετά συγκρίσεις με τα airpods pro και θα καταλάβεις τι εννοώ...

*δεν είναι άστοχο το σχόλιο που έκανα με τα Jumbo έχει λογική..... απλά δεν το κατάλαβες

καλημέρα!!!!

Στάλθηκε από το ιPhone 12 χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 05/12/2019 - 07:38


#547   gamerspiros

gamerspiros

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/12/2019 - 08:20

Καλά ρε παιδιά ...ακόμα δεν έχετε καταλάβει τι εστι omorfonios? Γραφικός ...έκανε μπάχαλο το thread του iOS που το έβγαλε άχρηστο εντελώς και τώρα εμφανίστηκε εδώ να κάνει το ίδιο ...όσο ασχολείστε τροφή του δίνεται ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#548   sofiawinny

sofiawinny

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/12/2019 - 09:55

καλά.... άκου απο τα CREATIVE Sxfi και κανε μετά συγκρίσεις με τα airpods pro και θα καταλάβεις τι εννοώ...

*δεν είναι άστοχο το σχόλιο που έκανα με τα Jumbo έχει λογική..... απλά δεν το κατάλαβες

καλημέρα!!!!

Στάλθηκε από το ιPhone 12 χρησιμοποιώντας Tapatalk

επειδη εσυ είσαι έξυπνος και εμείς βλάκες, άνοιξε ένα άλλο νήμα να διαφημίζεις τα Creative Sxfi και άσε εμάς τους βλάκες να συζητάμε για τα AirPods pro.


Sent from my iPad using Tapatalk

#549   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/12/2019 - 11:21

Καλά ρε παιδιά ...ακόμα δεν έχετε καταλάβει τι εστι omorfonios? Γραφικός ...έκανε μπάχαλο το thread του iOS που το έβγαλε άχρηστο εντελώς και τώρα εμφανίστηκε εδώ να κάνει το ίδιο ...όσο ασχολείστε τροφή του δίνεται ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

επειδη εσυ είσαι έξυπνος και εμείς βλάκες, άνοιξε ένα άλλο νήμα να διαφημίζεις τα Creative Sxfi και άσε εμάς τους βλάκες να συζητάμε για τα AirPods pro.


Sent from my iPad using Tapatalk

Ρε παιδιά το έχουμε πει 100 φορές. Κάτω τα χέρια από τον omorfonios, είναι ο απόλυτος σταρ του φόρουμ, ΘΕΟΣ!



#550   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/12/2019 - 15:46

επειδη εσυ είσαι έξυπνος και εμείς βλάκες, άνοιξε ένα άλλο νήμα να διαφημίζεις τα Creative Sxfi και άσε εμάς τους βλάκες να συζητάμε για τα AirPods pro.


Sent from my iPad using Tapatalk

ναι ειμαι έξυπνος γιατι σκέφτομαι οικονομικά και βοηθάω και άλλα άτομα που δεν έχουν να δώσουν 300 ευρώ... ούτε εγώ τα εχω... ξέρεις τι ειναι 300 ευρώ; για σένα μπορεί να μην είναι τπτ αλλα για άλλα άτομα που δουλεύουν για να βγάλουν ενα μισθό και έχουν έξοδα δεν μπορούν να δώσουν αυτά τα χρήματα... ετσι κοιτάμε σε εναλλακτικά budgets αλλα και καλύτερα σε απόδοση απο τα apple airpods pro...

τέλος θέματος

μην απαντήσεις σε αυτο το μήνυμα!!!

Στάλθηκε από τo Project CLS_v2.1 χρησιμοποιώντας την τεχνολογία ρομποτικής του Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 05/12/2019 - 15:48


#551   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/12/2019 - 15:54

Καλά ρε παιδιά ...ακόμα δεν έχετε καταλάβει τι εστι omorfonios? Γραφικός ...έκανε μπάχαλο το thread του iOS που το έβγαλε άχρηστο εντελώς και τώρα εμφανίστηκε εδώ να κάνει το ίδιο ...όσο ασχολείστε τροφή του δίνεται ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

ο μορφονιος εστί Καραγκιόζης με τεχνολογία SXFI που την βλέπει δεν την ακούει!!!

το iOS κάποτε ηταν άχρηστο μα ακόμα ειναι αλλά έχει φτιαξει αρκετά... μα τώρα εισαι εκτος θέματος...

επίσης δεν ζήτησα να ασχοληθεί κανείς μαζι μου ούτε έκανα μπαχαλο το topic... απλά δεν συμφέρει μάλλον μερικά άτομα να μάθουν πια ακουστικά αξίζουν

Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 05/12/2019 - 16:03


#552   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/12/2019 - 19:54

Τα παρήγγειλα από skroutz και ο θεός βοηθός, το μόνο μου άγχος είναι η εφαρμογή στα αυτιά μου. 



#553   sofiawinny

sofiawinny

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/12/2019 - 20:00

Τα παρήγγειλα από skroutz και ο θεός βοηθός, το μόνο μου άγχος είναι η εφαρμογή στα αυτιά μου.

περιμενουμε εντυπώσεις!! Καλοριζικα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#554   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/12/2019 - 21:43

Τα παρήγγειλα από skroutz και ο θεός βοηθός, το μόνο μου άγχος είναι η εφαρμογή στα αυτιά μου.

πφφφ εκανες χαζομαρα.... πολλα λευτα και δεν εχει τρομερη διαφορα απο τα παλια airpods το ιδιο μετριος ηχος ειναι.... ασε που θελουν πολυ προσοχη γτ κανουν γρατζουνιες και σημαδια.....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 05/12/2019 - 21:44


#555   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/12/2019 - 21:50

Τι ακουστικά μας προτείνεις δηλαδή ;ίδιας φιλοσοφίας όμως


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1), Bing (1)