Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPad pro 2017 αξιζει να περασω νεο Jailbreak


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ziki

ziki

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/11/2019 - 01:14

Ειμαι στη 10.3.2 με JailbreakMe, αξιζει να αναβαθμισω σε νεοτερο Ios με jailbreak?

Επειδη εχω καιρο να το ψαξω ειναι σταθερα τα τελευταια JB και με αντιστοιχη επιλογη και συμβατοτητα εφαρμογων;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 04/11/2019 - 13:25

Ειμαι στη 10.3.2 με JailbreakMe, αξιζει να αναβαθμισω σε νεοτερο Ios με jailbreak?

Επειδη εχω καιρο να το ψαξω ειναι σταθερα τα τελευταια JB και με αντιστοιχη επιλογη και συμβατοτητα εφαρμογων;


Αδερφέ μάλλον δεν έχεις διαβάσει καθόλου το φόρουμ να δεις τι παίζει αποσο κατάλαβα!στην τελευταία έκδοση του iOS δεν υπάρχει jb οπότε αν φύγεις θα χάσεις και αυτό που έχεις!οπότε μένεις εκεί που είσαι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3   ziki

ziki

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/11/2019 - 13:33

Οκ νομιζα εχει βγει. Θα πρεπει να χω το νου μου γιατι οι νεες εκδοσεις αλλαζουν πολυ την εμπειρια χρησης αλλα δε θελω να χασω και το JB για να αναβαθμισω

#4   ziki

ziki

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/11/2019 - 17:29

Τωρα με το checkrain μηπως ειμαι ετοιμος; απο οτι ειδα υποστηριζεται. Να αναβθμισω λοιπον η να κατσω σε αυτη που ειμαι

#5   ziki

ziki

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2019 - 10:05

Τελικες σκεψεις. Ειναι semi terhered αλλα θελει mac ενω τωρα τρεχω μια εφαρμογη μεσω web. Οποτε προς το παρον δε βολευει να τρεχω σε καποιον με μακ καθε φορα που θελω να κανω ρεσταρτ η κλεισει συσκευη. Απο οτι λενε δε πατσαρεται αυτο το κενο οποτε φανταζομαιβδε θα χω προβλημα να περιμενω μηπως βγει κατι που τρεχει απο windows η μεσα απο το ιδιο το κινητο

Sent from my SM-N950F using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες