Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

mail?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/02/2020 - 20:13

δεν εχω καθολου notifications στο μειλ απο τον δεκεμβρη,mono hxo, εσβησα  την εφαρμογη την κατεβασα πολλεσ φορεσ κ τωρα την τελευταια δεν εμφανιζεται ουτε στο background refresh ,τισ προηγουμενεσ ηταν πιστευα με το update θα διορθωνοταν....



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 03/02/2020 - 22:34

Το περίεργο θα ήταν να λετουργούσε..

 

Το Mail σε iOS 13 είναι απο μόνο του ένα Bug.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/02/2020 - 16:01

Nα ρωτησω κατι εδω για να μην ανοιγω αλλο τοπικ εχω το 2011 κ επειδη τραβαω με το κινητο 4κ εννοειται κολαει στο μακ γτ ειναι παλιο κ για να μεταφερωι  αρχεια μεσω image capture κανει 100 ωρεσ κ τα κανει convert ,  σκεφτομαι να αγορασω αυτο  https://www.document...6t-081sg-detail  το χει αγορασει κανει να μου πει την γνωμη του?ευχαριστω



#4   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/02/2020 - 23:32

Nα ρωτησω κατι εδω για να μην ανοιγω αλλο τοπικ εχω το 2011 κ επειδη τραβαω με το κινητο 4κ εννοειται κολαει στο μακ γτ ειναι παλιο κ για να μεταφερωι  αρχεια μεσω image capture κανει 100 ωρεσ κ τα κανει convert ,  σκεφτομαι να αγορασω αυτο  https://www.document...6t-081sg-detail  το χει αγορασει κανει να μου πει την γνωμη του?ευχαριστω

θα σερνεται... :D :P . Μα τα χαρακτηριστικα του μονο μονο να δεις τι παραπανω μπορεις να θελεις απο ενα λαπτοπ. Αν τωρα εννοεις αυτο το λαπτοπ αλλα με υποδεεστερα χαρακτηριστικα λογω τιμης και λογικο ειναι, θα σου ελεγα να μην πας κατω απο 16 GB Ram
 



#5   conili

conili

    iPH Enthousiast

  • 503 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/02/2020 - 03:07

θα σερνεται... :D :P . Μα τα χαρακτηριστικα του μονο μονο να δεις τι παραπανω μπορεις να θελεις απο ενα λαπτοπ. Αν τωρα εννοεις αυτο το λαπτοπ αλλα με υποδεεστερα χαρακτηριστικα λογω τιμης και λογικο ειναι, θα σου ελεγα να μην πας κατω απο 16 GB Ram
 

16GB είναι λίγα... μην κοιτάς που ολόκληρο iphone γυρίζει 4k με μόνο 4GB στα laptop που έχουν πληκτρολόγιο και μεγαλύτερη οθόνη σίγουρα θες περισσότερα. Δε θα θες να τσεκάρεις και κανένα email με εικόνες;






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες