Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Υπερβολικά κουλό πρόβλημα με διακοπή κλήσης στον συνομιλητή και επαναλαμβανόμενες προτάσεις σε εμένα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 06/02/2020 - 14:56

Έχω το εξής πρόβλημα.

 

Καλώ έναν φίλο μου. Μιλάμε για 1 λεπτό και ενώ σε αυτόν δείχνει ότι κόπηκε το σήμα και η κλήση τελείωσε εμένα δεν δείχνει κάτι τέτοιο και τον ακούω να επαναλαμβάνεται ανά 8-10 δεύτερα. Ένα παράδειγμα θα δώσω.

 

εγώ - έλα φίλος τι κάνεις όλα καλά ?

φίλος - ναι εσύ τι κάνεις ?

εγώ - πάμε για καφέ ?

φίλος - ναι πάμε στις 7.

εγώ - οκ θα περάσω. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΔΕΥΤΕΡΑ 

φίλος - ναι πάμε στις 7.

εγώ - είσαι καλά ? ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΔΕΥΤΕΡΑ 

φίλος - ναι πάμε στις 7.

εγώ - τρως μπάμιες? ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΔΕΥΤΕΡΑ 

φίλος - ναι πάμε στις 7.

 

Αυτό γίνεται μέχρι να σταματήσω εγώ την κλήση.

 

 

Στην αρχή το συγκεκριμένο πρόβλημα αυτό το έκανε 2 φορές ΜΟΝΟ σε ένα άτομο (συγκεκριμένα σε ένα φίλο μου που έχει Γερμανικό αριθμό, επειδή μένει μόνιμα εκεί, και το έκανε μάλιστα και στο παλιό του τηλ, note 2 και στο καινούργιο που πήρε πρόσφατα, ένα huawei.) οπότε υπέθεσα ότι με τρολάρει.

Όταν όμως πριν κανένα χρόνο που είχε έρθει εδώ για να με δει και τον πήρα τηλ να δω που επειδή είχαμε πει να βρεθούμε για καφέ και τυχαίνει να τον δω στα 100 μέτρα και να βάζει το τηλ στην τσέπη και εμένα να συνεχίζει στο ακουστικό να ακούγεται να λέει - έλα ρε κέντρο είμαι από κάτω ( 2 φορές μέχρι να τον φτάσω) υπέθεσα ότι έχει να κάνει με το δίκτυο ή κάτι με αυτόν. ΤΟ ΚΟΥΛΟ είναι ότι εχθές το έκανε άλλες 2 φορές με ένα φίλο μου που έχει ελληνικό αριθμό ( εγώ έχω Βουλγάρικο επειδή μένω μόνιμα στην Βουλγαρία από το 2010) αποφάσισα να το ποστάρω μπας και έχει και κάποιος άλλος πάθει κάτι παρόμοιο

 

 

 

 


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες