Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iBlueNova Released on Cydia Store!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
457 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/02/2010 - 15:27

Παιδιά η καινούρια έκδοση καλύτερη. Δεν μπορούσα να στείλω σε netbook και τώρα διορθώθηκε. Επίσης στέλνει φώτο, τραγούδια και βίντεο (άλλα αρχεία δεν δοκίμασα) και το κυριότερο δεν σβήνει όταν βγαίνεις από την εφαρμογή όπως έκανε παλιότερα. Επιτέλους τέλειο!!!


δεν σβηνει οταν βγαινεις απο την εφαρμογη ? μηπως κανεις λαθος ? εγω οταν την κλεισω την εφαρμογη κλεινει και το bluetooth ! καποιο λαθος κανεις

Καλησπερα ,

Εβαλα το εργαλειο iBlueNova για καποιο λογο ομως δεν μου βρισκει αλλα τηλεφωνα μηπως ξερει κανενας γιατι δεν με βλεπουν ουτε εγω


iBlueNova_2.0.1_.deb



πρεπει να το κανεις visible και επισης πρεπει να εχετε ΚΛΕΙΣΤΟ το wifi...... θα δειτε τεραστια διαφορα στην ταχυτητα οπως και μερικες φορες οταν δεν στελνει σε ενα τηλ και κλεισετε το wifi θα δειτε οτι το στελνει.... :P

Τελευταία επεξεργασία από: AlexK, 03/03/2010 - 22:29
Unnecessary Bolds removed


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   cash

cash

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/02/2010 - 15:37

πρεπει να το κανεις visible και επισης πρεπει να εχετε ΚΛΕΙΣΤΟ το wifi...... θα δειτε τεραστια διαφορα στην ταχυτητα οπως και μερικες φορες οταν δεν στελνει σε ενα τηλ και κλεισετε το wifi θα δειτε οτι το στελνει.... :P


Τιποτα τα εχω κανει αυτα εννοειτε δεν κανει τιποτα δεν βρισκει κανεναν

Τελευταία επεξεργασία από: AlexK, 03/03/2010 - 22:29
Unnecessary Bolds removed


#303   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 24/02/2010 - 15:42

Εμένα πάντως-το έχω αναφέρει και σε προηγούμενο post-με το που το έβαλα μλόκαρε το wifi μου.
Ενώ το είχα ανοικτό δεν έμπαινε σε καμία σελίδα μέχρι που του πέρασα DNS και ξεκίνησε και πάλι
η πλοήγηση στο Net ειδάλλως...τζίφος!!!Εχει κάποιος άλλος αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο???

#304   donasp

donasp

    iPH Enthousiast

  • 592 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:donasp

Δημοσίευση 24/02/2010 - 21:39

Επαφές μπορούμε να στείλουμε σ' άλλα τηλέφωνα??

#305   georgebest

georgebest

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/02/2010 - 22:22

δεν σβηνει οταν βγαινεις απο την εφαρμογη ? μηπως κανεις λαθος ? εγω οταν την κλεισω την εφαρμογη κλεινει και το bluetooth ! καποιο λαθος κανεις


Πραγματικά!! Έκανα λάθος. Είχα την εντύπωση ότι το είδα ανοιχτό αλλά τώρα που το ξαναδοκιμάζω δεν μου το κάνει.

#306   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/02/2010 - 23:43

παντως χωρις να θελω να γινω κακος η να προσβαλω τους δημιουργους της εφαρμογης, πιστευω πως εχει πολλα λαθακια τα οποια θα μπορουσαν να εχουν διορθωθει ολο αυτο τον καιρο που περιμεναμε...και παλι ομως κατανοω πως το να ενεργοποιησεις το bt δεν ειναι κ κατι ευκολο.. :blush:

#307   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/02/2010 - 01:36

ερχετε καινουρια εκδοση

Fixed another bug that locks transfers sometimes (mainly with windows xp), new release within one week.

#308   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2010 - 01:44

εγω σε μακ απο το iphone στο μακ εξακολουθω να μην μπορω να στειλω με κλειστο wifi

#309   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/03/2010 - 22:46

Σε htc hd2 στελνω αλλα δεν λαμβανω !!!l lol

#310   nikolaros

nikolaros

    iPH Enthousiast

  • 460 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:nikolaros

Δημοσίευση 02/03/2010 - 01:15

Σε htc hd2 στελνω αλλα δεν λαμβανω !!!l lol

kαι εγω το ιδιο σε nokia N93

#311   Greend3vil

Greend3vil

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2010 - 02:32

καλησπέρα έχω και εγώ ένα προβληματάκι, όταν πάω να στείλω τραγούδι και βίντεο σταματάει μετά από λίγο στα καλά καθούμενα ενώ φωτογραφίες στέλνει κανονικά σαν να έχει περιορισμό στον χρόνο αποστολής!!! Μήπως κάνω κάτι λάθος εγώ? Επίσης για να μην το γράφω αλλού εδώ και λίγο καιρό κάτι έχω πατήσει και μου βγάζει συνέχεια στα μηνύματα "δεν είναι δυνατή η ενεργοποίηση του κινητού δικτύου δεδομένων" και μου βγάζει από κάτω "οκ" ξέρει κανείς πως το κλείνω αυτό το ρημάδι? ευχαριστώ

#312   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3898 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 29/03/2010 - 10:24

καλησπέρα έχω και εγώ ένα προβληματάκι, όταν πάω να στείλω τραγούδι και βίντεο σταματάει μετά από λίγο στα καλά καθούμενα ενώ φωτογραφίες στέλνει κανονικά σαν να έχει περιορισμό στον χρόνο αποστολής!!! Μήπως κάνω κάτι λάθος εγώ? Επίσης για να μην το γράφω αλλού εδώ και λίγο καιρό κάτι έχω πατήσει και μου βγάζει συνέχεια στα μηνύματα "δεν είναι δυνατή η ενεργοποίηση του κινητού δικτύου δεδομένων" και μου βγάζει από κάτω "οκ" ξέρει κανείς πως το κλείνω αυτό το ρημάδι? ευχαριστώ


η εφαρμογη δυστηχως δεν ειναι ετοιμη για εμενα ακομη διοτι εχει ενα καρο bugs ακομη.αναμενουμε μπας και βγαλει κανενα update.

#313   wolfmandim

wolfmandim

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/03/2010 - 11:39

Μου έστειλαν ένα ringtone και η αποθήκευση έγινε μέσω ifile. Πως θα μπορέσω να το βγάλω από εκεί και να το περάσω στα ringtones του κινητού;

#314   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12728 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 29/03/2010 - 13:07

Μου έστειλαν ένα ringtone και η αποθήκευση έγινε μέσω ifile. Πως θα μπορέσω να το βγάλω από εκεί και να το περάσω στα ringtones του κινητού;

1)τα ringtone που παιζει το iPhone πρεπει να ειναι σε μορφη m4r.
2)εαν εχεις το iFile κοιτα μηπως μπορεις να το κανεις copy paste αλλα πρεπει να ισχυει το πρωτο για να μπορεσεις να το ακους.

Τελευταία επεξεργασία από: Paris1986, 29/03/2010 - 13:08


#315   wolfmandim

wolfmandim

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/03/2010 - 07:21

1)τα ringtone που παιζει το iPhone πρεπει να ειναι σε μορφη m4r.
2)εαν εχεις το iFile κοιτα μηπως μπορεις να το κανεις copy paste αλλα πρεπει να ισχυει το πρωτο για να μπορεσεις να το ακους.

Εδωσα extension .mp3 και το μετέτρεψα σε AAC με itunes. Μετονομασία σε .m4r και το πέρασα στα ringtones του τηλεφώνου με τον iphonebrowser. Δουλεύει μια χαρά!

Ερώτηση: Που θα το κάνω copy paste?

Τελευταία επεξεργασία από: wolfmandim, 30/03/2010 - 07:27


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες