Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Restore και update loop


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   NixName

NixName

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2021 - 22:21

Καλησπέρα όποτε το iphone 6s είναι συνδεδεμένο σε καλώδιο(ειτε πρίζα είτε στον υπολογιστή) και γίνεται ρισταρτ . Η επανακκίνηση του γίνεται στην οθόνη restore του iphone. Ηταν 14.4 και μετά από σύνδεση με το itunes έγινε επαναφορά και ενημέρωση και μετά πάλι τα ίδια .επίσης στον υπολοιστή εμφανίζεται το παρακάτω μήνυμα.Καμια ιδεα για το πως θα σταματήσει αυτή η λουπα?

 

Συνημμένα αρχεία

  • Συνημμένο αρχείο  loop.JPG   41.93KB   20 λήψεις

Τελευταία επεξεργασία από: NixName, 15/06/2021 - 22:22


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Slacker

Slacker

    Advanced Member

  • 961 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 15/06/2021 - 22:44

Πιθανότατα υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το Home button της συσκευής μπαίνει σε recovery.

#3   NixName

NixName

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2021 - 22:46

Πιθανότατα υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το Home button της συσκευής μπαίνει σε recovery.

ναι δεν δουλευει εδω και λίγο καιρό. Αλλά με βάση το ότι δεν δουλεύει δεν θα πρεπε να μπαίνει σε recovery :/ 



#4   Slacker

Slacker

    Advanced Member

  • 961 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/06/2021 - 08:34

Δεν ισχύει αυτό 😉

#5   NixName

NixName

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2021 - 16:50

βρήκα τρόπο να το ανοίξω αλλά το θέμα μου είναι όταν κανω επαναφορα των δεδομενων απο το back up κανει ρισταρτ και με βγαζει σε οθόνη στο κινητό που ζητάει να πατήσω το home button κατι το οποίο δεν γίνεται μιας και ειναι χαλασμένο. Εκτός από την αλλαγή του κουμπιού έχουμε αλλο τρόπο να προχωρήσω με την επαναφορα των δεδομένων?



#6   Slacker

Slacker

    Advanced Member

  • 961 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 17/06/2021 - 09:33

Δύσκολο, υπάρχει εξωτερικό κουμπί lightning αλλά εάν δεν το έχεις στα χέρια σου πιο εύκολο είναι να αλλάξεις κουμπί σε κάποιο service. 



#7   NixName

NixName

    iPH User

  • 150 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/06/2021 - 14:53

Δύσκολο, υπάρχει εξωτερικό κουμπί lightning αλλά εάν δεν το έχεις στα χέρια σου πιο εύκολο είναι να αλλάξεις κουμπί σε κάποιο service. 

Προφανώς αν δεν το έχω στα χέρια μου πιο εύκολο είναι να αλλάξω κουμπί και μόνος μου , μετά από 2 εγχειρήσεις αλλαγής οθόνης δεν μου ναι θέμα αυτό. Τελος παντων σε ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις φίλε!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες