Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μπορω να εμπιστευτω ενα απο αυτα τα μαγαζια για αγορα iPhone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 17/08/2021 - 18:28

Καλησπερα ψαχνονμαι για iphone 12 mini 128gb ανεξαρτητου χρωματος και το εχω βρει σε μαγαζια με καλες κριτικές αμεσα διαθεσιμο σε τιμες πολυ καλες για να ειναι αληθινες και σκεφτηκα να ρωτησω μηπως εχει καποιος εμπειρια απο τα παρακατω μαγαζια ή εαν εχει να προτεινει καποιο αλλο

 

 

 
 
 
 
 
ευχαριστω πολυ 

 

 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 17/08/2021 - 19:17

Από το Arena777 έχω αγοράσει εγώ μέσω του έξυπνου καλαθιού της Σκρουτζ. 
 

Βλεπω ότι η διαφορά στην τιμή με τους επισήμους μεταπωλητές είναι περίπου 70€ όποτε η δίκη μου συμβουλή είναι να κοιτάξεις εκεί. Εάν πάλι δεν θέλεις να δώσεις αυτή την διαφορά από οποίο κατάστημα και να πάρεις θα σε συμβούλευα να αγοράσεις τουλάχιστον το μοντέλο Α2399 το οποίο προορίζεται για την ευρωπαϊκή αγορά. Οποιοδήποτε άλλο να πάρεις θα έχεις μερική εγγύηση πλέον παρότι ο πρώτος χρόνος καλύπτεται παγκόσμια από την Apple. Είμαι παθών φέτος που αγόρασα για πρώτη φορά συσκευή από Σκρουτζ και ευτυχώς που είχα κάνει την αγορά μέσω του έξυπνου καλαθιού. Σκέψου ότι μου έστειλαν τρίτη συσκευή καινούργια σφραγισμένη. 



#3   flyer

flyer

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/08/2021 - 21:38

 

Καλησπερα ψαχνονμαι για iphone 12 mini 128gb ανεξαρτητου χρωματος και το εχω βρει σε μαγαζια με καλες κριτικές αμεσα διαθεσιμο σε τιμες πολυ καλες για να ειναι αληθινες και σκεφτηκα να ρωτησω μηπως εχει καποιος εμπειρια απο τα παρακατω μαγαζια ή εαν εχει να προτεινει καποιο αλλο

 

 

 
 
 
 
 
ευχαριστω πολυ 

 

Για 69 ευρώ διαφορά στα 770, ούτε που θα σκεφτόμουν να αγοράσω iphone εκτός επίσημων μεταπωλητών...


Τελευταία επεξεργασία από: flyer, 17/08/2021 - 21:39


#4   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 17/08/2021 - 22:12

Από το Arena777 έχω αγοράσει εγώ μέσω του έξυπνου καλαθιού της Σκρουτζ. 
 

Βλεπω ότι η διαφορά στην τιμή με τους επισήμους μεταπωλητές είναι περίπου 70€ όποτε η δίκη μου συμβουλή είναι να κοιτάξεις εκεί. Εάν πάλι δεν θέλεις να δώσεις αυτή την διαφορά από οποίο κατάστημα και να πάρεις θα σε συμβούλευα να αγοράσεις τουλάχιστον το μοντέλο Α2399 το οποίο προορίζεται για την ευρωπαϊκή αγορά. Οποιοδήποτε άλλο να πάρεις θα έχεις μερική εγγύηση πλέον παρότι ο πρώτος χρόνος καλύπτεται παγκόσμια από την Apple. Είμαι παθών φέτος που αγόρασα για πρώτη φορά συσκευή από Σκρουτζ και ευτυχώς που είχα κάνει την αγορά μέσω του έξυπνου καλαθιού. Σκέψου ότι μου έστειλαν τρίτη συσκευή καινούργια σφραγισμένη. 

φιλε σε ευχαριστω πολυ δεν το ειχα υποψη μου αυτο απο το εξυπνο καλαθι του σκρουτζ βρηκα αυτο που προφανως δεν ειναι επισημος μεταπωλητης αλλα ειναι μεσω εξυπνου καλαθιου δεν μπορω να βρω καπου τον κωδικο Α2399 δεν αξιζει να το ρισκαρω για 35 ευρω διαφορα που εχει απο κοτσωβολο κτλπ σωστα?

 

Για 69 ευρώ διαφορά στα 770, ούτε που θα σκεφτόμουν να αγοράσω iphone εκτός επίσημων μεταπωλητών...

ευχαριστω εχεις δικιο αλλα ποιοι είναι οι επισημοι μεταπωλητές δεν γνωριζω μονο isquare kotsovolos plaisio και public?

 

τελος εαν γνωριζεις apple care απο που ειναι προτιμότερο να παρω?


Τελευταία επεξεργασία από: Chaplin, 17/08/2021 - 22:13


#5   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 17/08/2021 - 23:07

Μπορείς να ρωτήσεις το κατάστημα ποιο μοντέλο είναι καθώς αναγράφεται στο πίσω μέρος από την συσκευασία.

 

Επίσημοι μεταπωλητές είναι τα εξής καταστήματα: MediaMarkt, iStorm, iSystem, Document, Κωτσόβολος, Πλαίσιο, Public. Τυχαία η σειρά.

 

Apple care θα μπορέσεις να αγοράσεις μόνο εάν έχεις κάποιον γνωστό στο εξωτερικό. Στην Ελλάδα δεν υπάρχει επίσημα και πλέον έχει "κλείσει" η δίοδος που υπήρχε για εμάς που ζούμε στην Ελλάδα. 






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες