Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

airpods προβλημα με ασυμβατοτητα εγγυησης


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   jlazarou

jlazarou

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2021 - 08:25

καλημερα στην παρεα.Αγορασα χτες απο καποιον απολυτα φερεγγυο κυριο ενα ζευγαρι ακουστικα airpods pro ,αγορασμενα απο ελληνικο πολυ γνωστο καταστημα της αθηνας με ημερομηνια αγορας 21/9/2021 .αφου τα περασα στο κινητο μου και μπηκα στις ρυθμησης να δω τις πληροφοριες των ακουστικων ,ειδα οτι η εγγυηση τους ληγει 25/11/2021 .η εωτηση που χρειζει βοηθειας ειναι η εξης ,πως γινετε να αγορασεις ακουστικα 21/9/2021 καινουργια με νομιμη αποδειξη που αναγραφει το σωστο ΙΜΕΙ και η εγγυηση τους να λειγει σε 2 μηνες απο την ημερομηνια αγορας.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/11/2021 - 08:33

Προφανώς όχι δεν γίνεται να λίγει η εγγύηση τους σε δυο μήνες.

Σε ένα χρόνο ναι …

Εξέτασε το θέμα της φερεγγυότητας που αναφέρεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: petervgr, 13/11/2021 - 08:34


#3   tsigo

tsigo

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα

Δημοσίευση 15/11/2021 - 00:23

καλημερα στην παρεα.Αγορασα χτες απο καποιον απολυτα φερεγγυο κυριο ενα ζευγαρι ακουστικα airpods pro ,αγορασμενα απο ελληνικο πολυ γνωστο καταστημα της αθηνας με ημερομηνια αγορας 21/9/2021 .αφου τα περασα στο κινητο μου και μπηκα στις ρυθμησης να δω τις πληροφοριες των ακουστικων ,ειδα οτι η εγγυηση τους ληγει 25/11/2021 .η εωτηση που χρειζει βοηθειας ειναι η εξης ,πως γινετε να αγορασεις ακουστικα 21/9/2021 καινουργια με νομιμη αποδειξη που αναγραφει το σωστο ΙΜΕΙ και η εγγυηση τους να λειγει σε 2 μηνες απο την ημερομηνια αγορας.

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ. Αγορασμένα από σκρουτζομαγαζο πριν ένα μήνα και η εγγύηση λίγη σε 6 μήνες. Μίλησα με την apple και μου είπαν ότι αυτό συμβαίνει καμία φορά γιατί ημέρα έναρξης εγγύησης μπορεί να θεωρηθεί η μέρα που αγόρασε το μαγαζί το προϊόν. Μου είπαν ότι αν συμβεί κάτι, πας με την απόδειξη αγοράς και είσαι οκ.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες