Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αναβάθμιση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   lagoudos13

lagoudos13

    iPH Member

  • 231 μηνύματα

Δημοσίευση 04/07/2022 - 11:01

Καλησπέρα σε όλους!!θελω γνώμες από την παρέα,μου έχει ανοίξει η αναβάθμιση και για τις δυο γραμμές κινητού που έχω μαζί με το Σταθερο που έχω στη wind,αυτή την στιγμή πληρώνω 81 ευρώ με απεριόριστα με 10mb Internet.μου κάνανε μια προσφορά στα 100 όλα απεριόριστα συν 360 επιδότηση.νομίζω ότι είναι ψίχουλα.παράλληλα μέσω Ίντερνετ έχω κάνει αίτημα φορητότητας στην consort με απεριόριστα με 15giga Internet στα 50 πλην του σταθερού.αξίζει να το τραβήξω μήπως μου δώσει καλύτερη προσφορά η wind?εαν υπάρχει ανοιχτώ θέμα παρακαλώ στους mod να το μεταφέρουν εκεί αν υπάρχει κάποιο θέμα που άνοιξα καινούργιο.ευχαριστώ για τα φώτα σας


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 04/07/2022 - 21:44

Καλησπέρα φυσικά και θα το τραβήξεις, μόλις δουν την φορητότητα στην cosmote θα σου δώσουν την καλύτερη προσφορά. Πάντως ως δίκτυο η cosmote δεν συγκρίνετε, στο λέω εγώ που έχω Vodafone και όχι cosmote, οπότε να ζυγίζεις τα πάντα και να αποφασίσεις, την αναβάθμιση σε μεγαλύτερη ταχύτητα στο σταθερό την προτείνω ανεπιφύλακτα, εάν και τα 50mps είναι υπέρ αρκετά. Επίσης με τις αναβαθμίσεις στα δίκτυα οι εταιρίες θα δίνουν συνεχώς καλύτερες ταχύτητες και θα τις βαφτίζουν προσφορά στον πελάτη ΜΑΣ…


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/07/2022 - 22:01

Καλησπέρα φυσικά και θα το τραβήξεις, μόλις δουν την φορητότητα στην cosmote θα σου δώσουν την καλύτερη προσφορά. Πάντως ως δίκτυο η cosmote δεν συγκρίνετε, στο λέω εγώ που έχω Vodafone και όχι cosmote, οπότε να ζυγίζεις τα πάντα και να αποφασίσεις, την αναβάθμιση σε μεγαλύτερη ταχύτητα στο σταθερό την προτείνω ανεπιφύλακτα, εάν και τα 50mps είναι υπέρ αρκετά. Επίσης με τις αναβαθμίσεις στα δίκτυα οι εταιρίες θα δίνουν συνεχώς καλύτερες ταχύτητες και θα τις βαφτίζουν προσφορά στον πελάτη ΜΑΣ…


Sent from my iPhone using Tapatalk



Δεν ισχύει για καλύτερο δίκτυο . Στην περιοχή σου ποιος έχει βάλει καμπίνα ; Εγώ αυτόν θα κοιταγα πρώτα

#4   lagoudos13

lagoudos13

    iPH Member

  • 231 μηνύματα

Δημοσίευση 04/07/2022 - 22:46

Στην περιοχή έχει καφαο Vodafone.ταχύτητα σταθερού έχω αυτή την στιγμή 100mb στα 25 ευρώ.όποτε συνεχίζω τα παζάρια μέχρι να πάρω κάτι καλύτερο.την έχω κάνει και ηλεκτρονικά την αίτηση όποτε έχω και τις 14 μέρες υπαναχώρηση.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες