Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ερώτηση τεχνογνωσίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   gkal89

gkal89

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/03/2010 - 23:12

καλησπερα παιδια εχει κανεις την τεχνογνωσια να κανει αλαγη του πισω μερους του iphone; ειναι μαυρο και εχω αγωρασει ενα ασπρο πισω μερος, ξερει κανεις;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   spyrakos

spyrakos

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2010 - 14:33

υπαρχουν στο youtube πολλοι οδηγοι για να το κανεις αυτο οριστε ενας απο αυτους..


Αλλα δεν ειναι τοσο ευκολο κ πρωσοπικα θα σε συμβουλευα να απευθυνθεις σε καποιον ειδικο για να μη κανεις καποιο λαθος κ αν το ανοιξεις θα χασεις κ την εγγυηση..παντως μπορεις να ψαξεις κ στο youtube οπως σου ειπα κ πριν για να βρεις παραπανω βιντεο..ελπιζω να σε βοηθησα...

#3   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/03/2010 - 05:32

καλησπερα παιδια εχει κανεις την τεχνογνωσια να κανει αλαγη του πισω μερους του iphone; ειναι μαυρο και εχω αγωρασει ενα ασπρο πισω μερος, ξερει κανεις;


Φιλε μου είναι λίγο δύσκολο να βρεις κάποιον να στο κάνει! Αυτό γιατί οποιοσδήποτε από εμάς και να το κάνει θα χάσεις την εγγύηση σου και πιστεύω πως κανένας από μας δεν θα σου υποσχεθεί πως θα δουλεύει μετά!

Προσωπικά εγώ την έχω αλλάξει σε κόκκινο αλλά πριν το ανοίξω πήρα μια πολύ μεγάλη απόφαση... Πως μπορεί να μην ξαναδώ το τηλεφωνακι μου να δουλεύει! Μου πήρε πολλές ώρες να το κάνω καθώς στα βίντεο που θα βρεις οι τύποι μπορεί να λύνουν και να δένουν 30 iPhone την ημέρα ενώ εμείς έχουμε μόνο ένα! Το άνοιξα πολλές φορές γιατί δεν μου έκλεινε καλά! Τέλος όταν το έφερα εκεί που το θέλω το έδεσα και τέρμα! Εκείνη τη στιγμή πήρα ακόμα μια απόφαση!

Που να με πληρωνανε δεν το ρισκαρα για κάποιου αλλου το κινητό... Βλέπεις αν χαλαγα το δικό μου θα εφταιγα εγώ και εγώ θα την πληρωνα...
Αυτή την απόφαση θα την κρατησω...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες