Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iKino GR Εφαρμογή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
294 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/06/2010 - 11:28

Εχω κάνει κάποιες συζητήσεις με σελίδα Ελληνική που ασχολείται με το στοίχημα, αλλά δυστυχώς δεν προχωρήσαμε.
Θα το ξανακοιτάξω όμως το θέμα από τον Σεπτέμβρη που αρχίζουν ξανά τα πρωταθλήματα μήπως τελικά δημιουργήσουμε κάτι και εκεί... :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/06/2010 - 11:28

Αγορασα και γω την εφαρμογη, θα παω να παιξω πρωτη φορα ΚΙΝΟ......Σορρυ που ρωτω, αλλα εχου τις ιδιες πιθανοτητες επιτυχιας η αλλη εφαρμογη με αυτην?

Μπορει καποιος να κανει κανα review: ikino GR vs ikino Ggreek?

Τελευταία επεξεργασία από: Jason13, 03/06/2010 - 11:30


#138   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/06/2010 - 11:41

Εγώ απλά να σου προτείνω να προτιμήσεις 4δες σε 3-4 συνεχόμενες κληρώσεις ή 7δες αν θες να κυνηγήσεις τα πολλά λεφτά.
Δεν θα πρότεινα παραπάνω από 7 αριθμούς γιατί μετά είναι δύσκολα τα πράγματα.

Επίσης να σου πω πως σκοπός της εφαρμογής δεν είναι να σε κάνει πλούσιο, αλλά να σε βοηθήσει με τα στατιστικά.
Αν είχαμε βρει τρόπο να πληρωνόμαστε μόνιμα από το Κίνο δεν θα σας δίναμε τις εφαρμογές αλλά θα τις κρατούσαμε για τον εαυτό μας... :lol:

Αρα το να συγκρίνεις τις εφαρμογές μόνο ως προς το αν οι αριθμοί που προτείνουν κερδίζουν ή όχι είναι μάλλον άδικο.

#139   aromeo

aromeo

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/06/2010 - 11:57

Μα ισως καποια στιγμη αν εχουν τα ιδια στατιστικα βγαλουν και ιδιους αριθμους!Βεβαια εξαρτατε τον τροπο που εγινε το coding στην καθε εφαρμογη!Συμφωνα με ποια στατιστικα κλπ!
Εγω την κατεβασα πρωτος πρωτος μολις ειδα και το update στο appstore! Ευχαριστω και παλι!
Τωρα ειναι ακομα καλυτερη!

#140   trelariano

trelariano

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/06/2010 - 13:16

χθες ειχα και εγω την πρωτη μου επιτυχια με την εφαρμογη. B)

βεβαια για να ειμαι ειλικρινης την ειχα δοκιμασει 3 ακομα φορες με συνολικη χασουρα περι τα 20 ευρω.

χθες με συνολικο πονταρισμα 15 ευρω, εφυγα απο το πρακτορειο με 55 ευρω! :lol:
ημουνα συνολικα 1 ωρα στο πρακτορειο, δηλαδη επαιξα 12 κληρωσεις.
το μπαμ εγινε στην τελευταια πενταδα κληρωσεων οπου με δελτιο αξιας 10 ευρω (επαιξα 3αδα, με πολλαπλασιαστη 4 και 5 κληρωσεις συνεχομενες), κερδισα τα 55 ευρω, 1 2αδα και 1 3αδα δηλαδη στις επιτυχιες.

συνολικα δηλαδη με 35 ευρω πονταρισμα, 55 ευρω απολαβες, δηλαδη 20 ευρω καθαρο κερδος.

ολες τις φορες που επαιξα (εκτος απο αυτην που κερδισα :P ), επαιζα 4αδες, με πολλαπλασιαστη 2 και 5 συνεχομενες κληρωσεις, ακολουθουσα τη συμβουλη του δημιουργου δηλαδη.
πολλα δοκαρια βρε λευτερη, εβλεπα συχνα 3 στα 4, οποτε ειπα να παιξω 3αδα και δικαιωθηκα! 8)

ενταξει δεν περιμενω να γινω πλουσιος απο την εφαρμογη αλλα κατι ειναι και αυτο.
θα συνεχισω να την τεσταρω και θα αναφερω περισσοτερες λεπτομερειες την επομενη φορα.

την ειχα παρει με promo απο αλλο forum και καλυφθηκα με αυτα που προσφερει (μην ξεχναμε οτι το κυριο προφιλ της εφαρμογης ειναι να παρακολουθεις τις κληρωσεις on the road και να αρχειοθετεις τα δελτια σου, ασχετα που ολοι, μαζι και εγω, περιμενουμε να πλουτισουμε απο τα στατιστικα), οποτε δεν ασχοληθηκα με την αλλη εφαρμογη για ΚΙΝΟ και δεν εχω αποψη για συγκριση μεταξυ των 2.

σημερα που πηγα να κανω update απο τον υπολογιστη στη βιασυνη μου (ειχα και αλλα updates με το ελληνικο account, ενω την εφαρμογη την απεκτησα με promo και αμερικανικο account), ενημερωσα την εφαρμογη με το ελληνικο account και το δεχτηκε και μου εκανε τρομερη εντυπωση παρ'ολο που την πηρα με promo και αμερικανικο account.
παντως και να χρεωθηκα χαλαλι σου, εχεις κανει καλη δουλεια!

κλεινω με ενα αρνητικο που βρηκα, μερικες φορες κρασαρει και με πεταει στο springboard, ελαχιστες οι περιπτωσεις βεβαια, αλλα ειπα να το αναφερω.

Τελευταία επεξεργασία από: trelariano, 03/06/2010 - 13:22


#141   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/06/2010 - 13:32

Παρατήρησες πότε κρασάρει?

Έχω νομίζω εντοπίσει ένα πρόβλημα, αλλά θέλω να βεβαιωθώ οτι φταίει αυτό...

Στο έκανε μήπως βγαίνοντας από το μενού της live κλήρωσης?

Έρχονται και εκπλήξεις στην επόμενη αναβάθμιση που πιστεύω θα αρέσουν...

#142   trelariano

trelariano

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/06/2010 - 14:19

βασικα την αναβαθμιση μολις την εκανα και δεν δοκιμασα ακομα την live κληρωση.

το κρασαρισμα που ανεφερα, ηταν στην πρωτη εκδοση και ετυχε 2-3 φορες αναμεσα στις πολλες που χρησιμοποιησα την εφαρμογη.
μπορει οπως ειπα να ηταν εντελως τυχαιο.

συνεχισε την καλη δουλεια! ;)

Edit:

λοιπον Λευτερη δοκιμασα την καινουρια εκδοση.

μερικες παρατηρησεις:

1. στον υπολογισμο αξιας του δελτιου στα ''Δελτία'', υπολογιζεται η αξια του δελτιου μονο βαση του πολλαπλασιαστη και οχι σε συνδιασμο πολλαπλασιαστη και συνεχομενων κληρωσεων (δεν γνωριζω αν συνεβαινε το ιδιο και στην πρωτη εκδοση γιατι δεν το ειχα παρατηρησει)

2. το ''Live Κίνο'' δεν ειναι και τοσο live, τσεκαρε το

3. μπηκα και βγηκα αρκετες φορες στo ''Live Κίνο'' χωρις να κρασαρει η εφαρμογη και τελικα κρασαρε παλι μια τυχαια στιγμη, οταν εβγαινα απο την ''Τυχαία Επιλογή''

αυτα προς το παρων... :)

Τελευταία επεξεργασία από: iPhoneHellas, 15/06/2010 - 23:31


#143   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/06/2010 - 15:40

Οκ θα κοιτάξω και στα crash reports της Apple τι γίνεται...

Για το Live, υπάρχει 1 λεπτού καθυστέρηση, δλδ η κλήρωση εμφανίζεται μόλις ολοκληρωθεί η κλήρωση στο πρακτορείο.
Η κλήρωση διαρκεί περίπου 50 - 60 δευτερόλεπτα, οπότε μετά την ολοκλήρωση της εμφανίζεται στην εφαρμογή.

Εχεις δίκιο για την αξία του δελτίου, ήταν παράβλεψη και θα διορθωθεί! :blush:

#144   trelariano

trelariano

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/06/2010 - 15:51

για το Live δεν μιλαω για αυτην την καθυστερηση, που το αναφερεις και στην εφαρμογη οτι θα υπαρχει και μπραβο σου, αλλα απο οταν κατεβασα την αναβαθμιση και δοκιμασα αρκετες φορες δειχνει κολλημενο στην κληρωση 240284 που εγινε στις 14.25.

επισης και οι κληρωσεις δειχνουν κολλημενες, σε αλλο σημειο βεβαια, 240292, 15.00.

δεν ξερω αν φταιει κατι μονο σε μενα, αλλα κοιτα το και εσυ, αν κολλαει κατι να το διορθωσεις.

#145   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/06/2010 - 15:54

Αυτό οφείλεται στην cosmoscores και όχι σε εμένα...

Καμιά φορά μπορεί να κολλήσει σε αυτούς το σύστημα και να μην ενημερώνει...
Δυστυχώς σε αυτό το κομμάτι δεν μπορώ να κάνω κάτι εγώ.

#146   trelariano

trelariano

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/06/2010 - 15:58

ok τοτε. :)

απλως το ειπα μηπως ηταν κατι απο μερια σου. ;)

μικρο το κακο βεβαια γιατι οταν παιζω ειμαι συνηθως στο πρακτορειο οποτε βλεπω εκει live την κληρωση.

κατα τις 19.00 θα παω παλι να δοκιμασω την τυχη μου σημερα.
θα ενημερωσω τι εγινε αργοτερα.

Τελευταία επεξεργασία από: trelariano, 03/06/2010 - 16:01


#147   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 03/06/2010 - 19:35

Φιλε Λευτερη μήπως εχεις καμια ιδέα για το πρόβλημα μου. Βλεπω στο appstore οτι εχει βγει νεα έκδοση αλλα επειδή την κέρδισα απο τον διαγωνισμό που ειχες βαλει με τα promo-codes, δλδ με το US Account οταν παω να κανω την αναβάθμιση εχοντας πρωτα κανει Login με το αμερικάνικο λογαριασμό, οταν μου ζητα τον κωδικό επιμένει να μου βγαζει για username τον ελληνικό λογαριασμό.... :unsure:

#148   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/06/2010 - 20:45

Γιατί δεν το κατεβάζεις με το Itunes και μετά να το συγχρονίσεις με το Itunes το κινητό ?

#149   aromeo

aromeo

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/06/2010 - 20:51

Εγω για πριν καιρο που δεν εκανα sync εκανα το εξης.
κατεβασα την εφαρμογη στο iTunes με το promo code.
στην συνεχεια αφου κατεβηκε πηγα στο iDevice μου και πατησα αγορα της εφαρμογης παλι απο το US Store
μολις μου ειπε οτι την εχω αγορασει πατησα οκ και την κατεβασε :)

#150   trelariano

trelariano

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/06/2010 - 01:10

τζιφος σημερα, δεν με πηγαν ουτε οι 3αδες ουτε οι 4αδες και χασαμε τα χθεσινα κερδη. :(

βεβαια να υπενθυμισω οτι αυτο δεν εχει να κανει με την αξια της εφαρμογης, βασικη δουλεια της οποιας ειναι να μεταδιδει τις κληρωσεις on the road και επισης ενα καλο organizer των δελτιων σου, κατι που κανει αψογα.

Λευτερη ολα ενταξει και με το live, δουλευει κανονικα.

επισης για ενα 2ωρο που την χρησιμοποιησα δεν κρασαρε ξανα, ισως ηταν τυχαια περιστατικα τα προηγουμενα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες