Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iKino GR Εφαρμογή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
294 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/05/2010 - 21:11

Εννοείται, πλάκα έκανα! Άντε, πότε θα πάει στα 0,79 να το δούμε κι εμείς οι φτωχοί;


Από χθες είναι στα 0.79 Ευρώ.
θα είναι και μέχρι την Δευτέρα το βράδι στα 0.79.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   manosfp

manosfp

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2010 - 01:30

Εμένα γιατί μου το βγάζει ακόμα 2,39;

#123   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/05/2010 - 12:30

Γιατί κοιτάς την άλλη εφαρμογή Κίνο και όχι την δικιά μου...

Η δικιά μου είναι iKino GR.

Κάνε μια αναζήτηση με Anoxy Software και θα το βρεις.

#124   manosfp

manosfp

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2010 - 14:32

Sorry δεν το ήξερα ότι υπάρχει και ανταγωνισμός! Μόλις το αγορασα!

#125   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/05/2010 - 14:46

Καλά κέρδη εύχομαι...

Αν ασχολείσαι πάντως είναι προτιμότερο να παίζεις 4δες και μάλιστα σε συνεχόμενες κληρώσεις (3-4 συνεχόμενες) :rolleyes:

#126   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/05/2010 - 16:26

@Λευτέρης:Πάρα πολύ ωραία εφαρμογή.Ακόμα την εφαρμογή την έφτιαξες εσύ ο ίδιος και την έβαλες στο App store με την Anoxy sotware ή με άλλους προγραμματιστές;

#127   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/05/2010 - 16:34

Μόνος μου την έχω αναπτύξει την εφαρμογή.
Ατομική Επιχείρηση έχω με διακριτικό τίτλο "Anoxy Software".

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου σχόλια.

Οσον αφορά τις σπασμένες εφαρμογές, αν δεν υποστηρίζουν οι Έλληνες καταναλωτές τους Έλληνες Developers, δύσκολα θα δούμε πολλές αξιόλογες εφαρμογές στο Appstore.

Και είναι κρίμα κάποιος να ψάχνει για σπασμένη εφαρμογή την στιγμή που κοστίζει λιγότερο από 1 πακέτο τσίχλες.

Την επόμενη εβδομάδα θα ανέβει και μια δωρεάν εφαρμογή σε συνεργασία με Καθηγητή του ΑΠΘ με θέμα τον Ορυκτό Πλούτο της Ελλάδος.
Η εφαρμογή παρουσιάστηκε το Σαββάτο στην Θεσσαλονίκη στην ημερίδα που διοργάνωσε η εφημερίδα Express σε συνεργασία με τον Σύνδεσμο Μεταλλευτικών Επιχειρήσεων.

Απλά να δώσω και ένα λινκ για την εφαρμογή: http://itunes.apple....d370849156?mt=8
γιατί έχουμε και το φαινόμενο να βγαίνει εφαρμογή με την ίδια λειτουργία και παρόμοιο όνομα και να μπερδεύει τον κόσμο.

#128   manosfp

manosfp

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2010 - 17:11

Ευχαριστώ Λευτέρη, θα το δοκιμάσω! Έτσι απο περιέργεια, πόσο καιρό σου πήρε; Πιστεύεις ότι θα πληρωθεί ο κόπος σου;

#129   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 31/05/2010 - 17:22

Περίπου 14 ημέρες το development για την αρχική έκδοση και έχω εργαστεί και άλλες 4-5 ημέρες για την νέα έκδοση που θα βγει λογικά αύριο, αλλά και μια δεύτερη ενημερωμένη έκδοση που θα κυκλοφορήσει την επόμενη εβδομάδα.

Τώρα αν θα πληρωθεί ο κόπος μου θα φανεί... :)

#130   aromeo

aromeo

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/06/2010 - 15:29

Λευτερη....μην το ψαχνεις....ειμαστε του ΤΣΑΜΠΑ στην ελλαδα....ετσι λειτουργει το μυαλο των περισσοτερων αν οχι ολων σπαταλαμε τα χρηματα σε οτιδηποτε ΑΛΛΟ αχρηστο.......παρα σε μια ωραια εφαρμογη πυο δημιουργηθηκε με κοπο.Πραγματικα αν ανεβει η τιμη της εγω θα την αγορασω και ας την εχω με promo code.Ειναι κριμα να μην πληρωθει ο κοπος σου.Καλη συνεχεια!

#131   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/06/2010 - 16:01

Σε ευχαριστώ.

Γίνονται και συνεχείς βελτιώσεις.

Στην επόμενη αναβάθμιση (οχι αυτή που θα διατεθεί αύριο) ίσως έχουμε και εκπλήξεις... :)

#132   devilmanson

devilmanson

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2010 - 12:08

εγω φιλε λευτερη δεν εχω δοκιμασει καμια απο τις 2 εφαρμογες που εχουν βγει ως τωρα αλλα για πρωτη φορα,το παραδεχομαι θα αγορασω εφαρμογες και θα ναι οι 2 του κινο η δικια σου και η αλλη,Ελπιζω να με βγαλετε ασπροπροσωπο τουλαχιστον να μην μπαινουμε μεσα! :P

#133   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/06/2010 - 12:45

Καλά κέρδη εύχομαι.

Σήμερα λογικά το απόγευμα θα βγει και η επόμενη έκδοση, ενώ από βδομάδα αναμένεται και νέα έκδοση με εκπλήξεις που πιστεύω θα αρέσουν... 8)

#134   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 02/06/2010 - 19:12

Διαθέσιμη από τώρα η νέα έκδοση 1.1 με λειτουργία Live Kino, όπου προβάλλεται η τελευταία κλήρωση με μόλις 1 λεπτό καθυστέρηση (δλδ αμέσως μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία της κλήρωσης στο πρακτορείο).

Να ευχαριστήσω εδώ την εταιρεία Comsoscores.gr η οποία επέτρεψε να λαμβάνω τους αριθμούς της κλήρωσης από την ιστοσελίδα της, καθότι ο ΟΠΑΠ έχει 5λεπτη καθυστέρηση στην ενημέρωση των κληρώσεων στην ιστοσελίδα του.

Άλλες βελτιώσεις:

Στην διαλογή του δελτίου, όταν προβάλλεται η κλήρωση, σημειώνονται με πράσινο κύκλο οι επιλογές του παίκτη.
Όταν αποθηκεύεται ένα δελτίο με τυχαίους αριθμούς βάση στατιστικής, περνιέται αυτόματα ως αρχική κλήρωση η αμέσως επόμενη κλήρωση.
Στην επεξεργασία των αποθηκευμένων δελτίων, μετά την αλλαγή των αριθμών των κληρώσεων στα οποία συμμετέχει γίνεται αυτόματη αποθήκευση των αλλαγών.
Τέλος έγινε μια μικρή τροποποίηση στην γεννήτρια των αριθμών βάση στατιστικής, ενώ πλέον λαμβάνεται υπόψιν και η τελευταία κλήρωση (η οποία δεν είναι διαθέσιμη από την σελίδα του ΟΠΑΠ) έτσι ώστε να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα.

Επίσης και τα στατιστικά ενημερώνονται με την τελευταία κλήρωση για να μην υπάρχει η καθυστέρηση της 1 κλήρωσης που έχει η ιστοσελίδα του ΟΠΑΠ.

Τελευταία επεξεργασία από: Lefteris23, 02/06/2010 - 19:14


#135   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/06/2010 - 10:17

Eγώ την αγόρασα την πρωτη μέρα που βγήκε και ξερσισα αμέσως τα 10 πρώτα ευρω. Δυστηχως μου είναι δύσκολο να παιζω καθε μέρα αφού εχω μωρό και δυσκολεύομαι να πάω στο πρακτορείο. Πάντος να πω ότι επείδη εχω αγοράσει και τις δύο εκδόσεις κίνο αυτή είναι πολύ ανώτερη γιατί την αλλην δυακολεύομαι να την καταλάβω. Και να ομολογήσω ότι και ακριβότερη να ηταν πάλι θα την αγόραζα. Λευτέρη συγχαρητήρια και εις ανώτερα. Δεν φτιάχνεις και τίποτα για το στοίχημα με πρωγνοστηκά κ.τ.λ; Καλά θα ηταν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες