Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Γεια σας και απο εμενα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   omokas

omokas

    iPH Contributor

  • 1188 μηνύματα
  • Twitter:@orestismokas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 25/06/2010 - 04:15

Γεια σας και απο εμενα. Το ονομα μου ειναι Ορέστης Μόκας (δεν 8ελω αστεια χαχα πλακα κανω :P ) και απο εκει βγενει το username μου... Ειμαι 14 χρονων , ειμαι προγραμματιστης για Windows σε Visual Basic, λιγο Java και C. Eπεισης ειμαι προγραμματιστης για το iOS (iPhone OS) oποτε ξερω και Obj C (Αν θελετε μπορειτε να κατεβασετε ενα παιχνιδακι που εκανα και ειναι στο Cydia , στο repo του ModMyI, και λεγεται TicTacPod). Ξερω και ASM πολυ καλα μιας και ειμουν Patch Porter για κινητα Sony Ericsson. Exω επεισης αρχισει να μαθενω MIPS για να μπορω να συμμετασχω σε ομαδες hacker του PSP :)

Η μουσικη που ακουω ειναι αναλογος με την διαθεση μου, ακουω Rock, Pop, Hip-Hop κ.α ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (δεν ξερω αλλα για καποιο λογο δεν μου αρεσουν)... Τα χομπι μου ειναι το modding στο iOS , PSP κ.α , ο προγραμματισμος για τα παραθυρα και για το iOS. Παλια που εμενα στην Παρο εκανα καθε σαβατοκυριακο ιστιοπλοια με σκαφος Optimist.

Αυτα για τωρα γιατι ειναι 5.12 το πρωι και δεν μπορω να ανοιξω ματι (ουτε να σκεφτω τι αλλο να γραψω :P )

Χαιρομαι που σας γνωρισα, πιστευω να μεινω καιρο εδω μιας και θα ειμαι κατοχος ενος iPhone 4 σε λιγω καιρο (τωρα ειμαι κατοχος ενος iPod Touch 3G 64GB) :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/06/2010 - 07:56

Καλώς ορισες φιλε μου.. Χρειαζόμαστε μέλη με γνώσεις .. Ώστε να βοηθάμε μέλη που πρώτοασχολουνται με iPhone.. Καλή διαμονή..

#3   angelo_lagoudakis

angelo_lagoudakis

    iPH Member

  • 300 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:hp_soldier_89

Δημοσίευση 25/06/2010 - 08:00

Καλωσήρθες !!!! 8)

#4   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 25/06/2010 - 08:43

Καλώς όρισες και από έμενα φίλε μου! ;)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#5   omokas

omokas

    iPH Contributor

  • 1188 μηνύματα
  • Twitter:@orestismokas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 25/06/2010 - 13:29

Σας ευχαριστω ολους :)

Πιστευω να μπορω να βαλω τα δυνατα μου και να βοηθαω οσο μπορω (επειδη θα ειμαι λιγο απασχολιμενος με το φορουμ που ειμαι moderator ;) )




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες